Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 20:37
hvala ti draga Lantana na predivnim fotkama čepljeza, zaista čarobna biljka.
Želim ti što brže ozdravljenje, lijepi pozdrav
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 21:17
Hvala vam drage moje na željama za ozdravljenjem smile79, i ja samo čekam da to prođe jer kad boli u glavi ne možeš ništa.

U utorak sam se vraćala s posla padala je kiša i onda je prestala, izašlo sunce i dvije duge na nebu, ja se uputila pješice i još sam slikala dugu, kad ono odjednom, vjetar, kiša, nisam imala kuda, baš nasred ceste i to je izgleda bilo kobno za moje sinuse, ali zato sam slikala dugu, dvije duge samo se ova druga baš ne vidi dobro Wink






život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 21:50
Lantana, kod tebe je uvijek vedro raspoloženje. Ovo malo oblaka (sinusa) moramo brzo otjerati. Vidi koliko nas je uz tebe!
Poklon od Lore je predivan!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 21:57
Poklon od Lore je predivan..duge su baš super..Želim ti da brzo ozdraviš..Idući tjedan šaljem cvijetak, vjerovatno u pon..smile79
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 22:09
smile227:Koja ljepota -ma samo tebi to može naum pasti-------i pusti sinuse ima ti ko da ljećismile232-samo dalje draga moja
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 11:11
Pozdrav draga Lantana,
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 11:38
ne na kišu bez kabanice

a za ljubav ja dala bi sve kaže ona
tako si ti za nas slikala dugu
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 13:23

Predivne slikice, tvoj vrt živi cijelu godinu - a moj kontinentalac prespava par mjesecu u duuuubokom snu.

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 13:32
Pretpostavljam da ti je ovako oblačno bilo i u glavi ( od sinusa) , ali duge su prekrasne. Nadam se da ti je danas bolje.
Slika je lijepa.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 13:32
Ma baš si me nasmijala Mari, jesi vidjela kako sam se "žrtvovala" za ovu sliku s dugom Wink. Moji sinusi idu malo na bolje, ali uz sumamed, jer mi je prešlo na donje sinuse Confused, a vani sunce, bonaca, joj kako mami, navući ću kapu i idem malo prošetati, samo u zavjetrinu LOL
Hvala svima, nadam se da je i kod vas danas sunce i da uživate. Vidimo se navečer.

život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 16:04
Lantana imaš zbilja stila. Ona Lorina phWinkLOL (još i da zapamtim ime) je dobila super smještaj.
Lani sam vidjela taj grmić prvi put i zbilja je zanimljiv, ali ti si pokazala da je i smještaj jako važan!
Slika s dugom je Clap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 18:14
Baka znaš kako mi se sviđa ova photinia, sada je na terasi, ali čim ozdravim ide u zemlju u najgornji vrt pokraj ruža i ostalih ukrasnih grmova.

Bila sam malo vani, i odmah mi je bolje, mislim u glavi Wink, nešto malo obrezivala ruže koje još cvatu, nešto prčkala i malo slikala, da imam neku zanimaciju Smile.

Ruže sada u vazi


Malo cvjetova iz vrta na mikro poziciji
Frezije tako lijepo mirišu


Zimski jasmin još cvate


Ružmarin


Ostić, neki roza


Narcis


Gillardia


Viburnum tinus


Kalanchoe, cvate već tri mjeseca


Margareti se već ne vidi lišće, cvijet do cvijeta


Njevica polako prolazi, ali ona je dala svoje ovu zimu


A sad malo neki novi i neki što su došli iz kontinenta
Kukurijek je napravio neku kao mahunu, što je to?


Ovo mi je Shasha prošle godine poslala i evo procvalo (zaboravila ime) i onaj drugi drijemovac izlazi


Hauchere se dobro drže




Ovo mi je novi cvijet, ako se ne varam to je Hemerocallis, vidjet ćemo kad procvate


...i  još jedan prođe dan...





život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 18:16
Kakav lijep šareni dan je bio kod tebe! Sve ti krasno cvjeta
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 19:23

To je više nego kraljevstvo, pa moja Lantana ti si zaista "cvjetna kraljica"

 Mislim da bi ti ova dijamantna kruna savršeno pristajala.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 20:04
Lantana, več sam rekla bacaš me u očaj to ljepotom. Sve ti je super, no za sada izdvajam viburbun timusClap i da definitivno selim na jugWink
Ono su ti sigurno hemerocallisi

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 21:53
Fantastično nemam rijeći više eto pridružujem se triši i njenoj Kruni koju ti daje ali ja sam to odavno rekla da si je davno zaslužila draga moja-..i grčki olijander sad možeš ošišati ostavi ga od zemjle 10-15 cm-da pusta mladice
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 21:58
Kod tebe kao da je neko drugo godišnje doba, sve se tako divno šareni, a ja opet u minusima Cry
Ono plavo je procijepak, i ja sam ga nabavila kod ShasheTongue

Budi promjena koju želiš vidjeti.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 22:36
Otok Wink

Triša i Niho opet pretjerujete Embarrassed, ma kakva kruna LOL, meni je glavno da imam vas dvije Wink Niho grčki oleandar je orezan i već baca mladice.

Lora znaš da je i meni viburnum drag pogotovo kad cvjeta, na starijoj biljci nekad znaju biti plavo-ljubičaste sjemenke i cvijet zajedno, ali neznam zašto kod nas ljeti oni izgube malo boju, listovi im postanu nekako bolesni i nakon kiše imaju neki neugodni miris, inače se super za živicu.
Baš ti hvala za infomaciju da su ovo hemerocallis, samo gledala sam malo po forumu, pa to će biti veliki grmić, a ja ih posadila u malu jerulu LOL

SilveK baš mi je simpa ovaj procjepak, a i drijemovac mi izviruje iz zemlje...


život je more
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 23:43
u tvome vrtu je sve za izlozbu od kuce do cvijeca i kamena cak ...prekrasno je ...uzivam 
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 09:26
Kod tebe naprosto nema perioda bez bujnog cvijeća! Kad god poželimo "komadić ljeta" treba svratiti u tvoj vrt!Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 158159160161162 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,407 sekundi.