Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2014 u 22:10
U zadnje vrijeme svakodnevno pratim događanja u tvom vrtu, ali se ne javljam jer sam uvijek u žurbi. Sada sam si dala vremena da sve u miru pregledam i mogu reći da za tebe i tvoj vrt imam sve pohvale. Žao mi je što ti zdravlje ne dopušta da se ovoj zanimaciji posvetiš koliko bi željela, no na vlastitom sam se primjeru uvjerila da boravak u vrtu i briga za biljčice doslovno liječe i duh i tijelo. Svaka pohvala i tvojim dečkima! Oni će svojoj majčici priuštiti veliku radost u proljeće kad se sve zazeleni i razbuja. Vrt već polako dobiva obrise, a sigurno će vrlo brzo zablistati, samo nek se i malo sunca pojavi.
Ostavljam ti lijepe pozdrave do idućeg obilaska! 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2014 u 22:35
Onda ćemo Josipa obje čekati da nam monarde procvjetaju. Mislim da ćemo se morati strpiti do sljedeće godine.
Sutra je novi dan.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 00:01
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

a vrt ovako sada izgleda...mozemo ga usporediti sa mojom prvom slikom


Josipa, evo prve slike






smile55
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 09:53
moja nova kombinacija zahvaljujuci štefici

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 10:06
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

U zadnje vrijeme svakodnevno pratim događanja u tvom vrtu, ali se ne javljam jer sam uvijek u žurbi. Sada sam si dala vremena da sve u miru pregledam i mogu reći da za tebe i tvoj vrt imam sve pohvale. Žao mi je što ti zdravlje ne dopušta da se ovoj zanimaciji posvetiš koliko bi željela, no na vlastitom sam se primjeru uvjerila da boravak u vrtu i briga za biljčice doslovno liječe i duh i tijelo. Svaka pohvala i tvojim dečkima! Oni će svojoj majčici priuštiti veliku radost u proljeće kad se sve zazeleni i razbuja. Vrt već polako dobiva obrise, a sigurno će vrlo brzo zablistati, samo nek se i malo sunca pojavi.
Ostavljam ti lijepe pozdrave do idućeg obilaska! 
polako poprima svoj oblik...sve ide po planu...klinci uskoce..al uglavnom sve se ljepo prima i zakorjenjuje...bit ce to dobar i ljep vrt i dvoriste...hvala na posjeti...a zdravlje je zasad pod kontrolom nadam se boljemu...dodji mi opet....smile64
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 10:12
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Onda ćemo Josipa obje čekati da nam monarde procvjetaju. Mislim da ćemo se morati strpiti do sljedeće godine.
ocemo se usporedjivati i uzivati zajedno...prekrasan cvijet...nestonsto nikad nisam vidjela...kao i ovaj tropski jasmin..nevjerovatno...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 10:16
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

a vrt ovako sada izgleda...mozemo ga usporediti sa mojom prvom slikom


Josipa, evo prve slike






smile55
koja razlika...jos kad se sve prosiri na proljece..ma nema usporedbe...sunasce moje nek sam te upoznala...usadila si u mene nesto sto je godinama gorilo...hvala ti slavujka moja....smile88



Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 10:19
a ovo je moja nova kombinacija stigla nema pola sata....hvala štefici na trudu...
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 11:10
Bravo draga moja!!!smile55
U nepunih mjesec dana,uspjela si toliko promijenit svoj vrt da ga se jedva može prepoznati!
Sve pohvale tebi i dečkima!

Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 11:45
Jako mi se sviđa ovo mjesto sa kamenjarom omeđeno zidovima....krasno...još neku lijepu penjačicu pustiti po njima, biti će savršeno! Bravo za divne novitete koje si dobila!!!
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 11:53
Da Temzi i ja sam razmisljala kako bi ti zidovi super izgledali s nekim penjacicama npr.clematisima kao sto ima Rembrant na ulazu.. Njegovi zidovi su mi super
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 11:56
Bravo Josipa,već se vidi razlika.Drago mi je da si uspjela napraviti nešto lijepo uz sve probleme koji te prate.
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 12:01
Josipa ne znam da li si gledala Rembrantove slike vrta ( vrt u ravnici), ako nisi pogledaj npr.stranicu broj 5, prva slika. To je taj zid na koji sam mislila
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 12:46
Za taj zid ti ja šaljem moj plavi clematis  smile230
evo ovakav

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 14:11
Eto vidis vec se i biljke za to nude..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:02
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Bravo draga moja!!!smile55
U nepunih mjesec dana,uspjela si toliko promijenit svoj vrt da ga se jedva može prepoznati!
Sve pohvale tebi i dečkima!

obecajem jos promjena...nabavila sam i zemlju...bit ce predivno....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:04
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Josipa ne znam da li si gledala Rembrantove slike vrta ( vrt u ravnici), ako nisi pogledaj npr.stranicu broj 5, prva slika. To je taj zid na koji sam mislila
budem...bit ce koja ideja nadam se...hvala ti ...Hug
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:07
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Jako mi se sviđa ovo mjesto sa kamenjarom omeđeno zidovima....krasno...još neku lijepu penjačicu pustiti po njima, biti će savršeno! Bravo za divne novitete koje si dobila!!!
hoce da...samo pristizu paketici..kad se sve to rasiri...ajoj...nemogu docekati...Tongue
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:08
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Da Temzi i ja sam razmisljala kako bi ti zidovi super izgledali s nekim penjacicama npr.clematisima kao sto ima Rembrant na ulazu.. Njegovi zidovi su mi super
kako sve slicno razmisljate...prava ekipa...svak cast...Wink
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 23:09
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Za taj zid ti ja šaljem moj plavi clematis  smile230
evo ovakav

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.