Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 12:28
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Jutarnju kavu popila sam u tvojem vrtu u vrlo ugodnom društvu. Vrt je jako lijep, raznolik i bogat raznim vrstama. Onaj "zeleni cetveronožni čuvar" je dokaz da ti je vrt pravi prirodni raj. 
Hvala ti što si navratila, uvijek si dobrodošla!!! Predivne pohvale si mi napisala i zato ti od srca zahvaljujem...za mene vrt nije potpun bez raznolikih simpatičnih posjetioca...drago mi je da svi možemo zajedno uživati u blagodatima prirode!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 12:37
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Lijep ti je vrt draga temzi.
Svojom kreativnošću si sačuvala njegov prirodan izgled i lijepo uklopila biljke.Clap
Oduševila me bijela gaura, još nisam vidjela da ima toliko cvjetova na jednoj grančici.
 
Hvala ti draga Slavujčice!!!...velika mi je čast dobiti pohvalu od tako vrsne vrtlarice!!!
Gaura je i mene jako iznenadila, divovske grane su joj narasle skoro 2 m, povijale su se ukrug, jedva sam ju zauzdala povezivanjem, izgleda da je malo mutirala kod meneLOL...Navrati mi i opet u moju zelenu oazu!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 12:42
Evo opet krasnih zvončića vrtne Fuksije, jako zahvalna biljka, cvate cijelo ljeto i još ne misli stati...
 
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 13:59
Predivne sličice!Clap
 I opet sve u tvom stilu,nježno i nenametljivo... Oduševio me cvijet commeline,tako neobičan i lijep!
 A "mali zeleni" se baš sunča... 

Valjda i on misli kako ovog ljeta nije bilo dovoljno sunca!LOL
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 15:21
Prekrasno si ti to uredila temzi.Slike seduma su ti divne,za odmotiti oči.Na moju veliku radost,broj sukulenata ti brzo raste,samo naprijed.Vrt vrijedan divljenja.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 16:38
Mirandice draga, hvala ti puno!!! Commelina me podsjeća na dane djetinjstva, nabavila sam je konačno prošle godine! A gušterićima je definitivno falilo sunčeka ove godine, kao i cvijeću... 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 16:50
Camellia hvala, drago mi je da ti se sviđaju moje biljčice...a sukulentići su mi teška bolest, nikad ih dosta!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 17:55
 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 17:58

Prva slika je kao stvorena za mene  smile94!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 18:01
Anemona kao da promatra svojim velikim okom...
 
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 18:08
Draga Anastazija
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 18:27
Pampasica izbacila svoju metlicu koja se čarobno svjetluca na popodnevnom suncu...
 
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 18:34
predivna je japanska anemonaClap i moje su počele cvasti
super ti je slika oxalisaThumbs Up
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 19:09
Hvala ti Mari!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 19:18
Rižina trava, šteta što je jednogodišnja, poprima jako lijepe boje, skoro do crne, ali kod mene nema jpš cvjetića na pomolu da se osjemeni...
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 19:23
Mala ružica pokrivačica tla, ima 15 cm, ali tako bogato cvate, zapelcana je mala grančica prošle godine u kasnu jesen...
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 19:28
Echeveria Perle Von Nurnberg, moja velika ljepotica
 
 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 23:14
Zvončići vrtne fuksije bojom i svježinom svojih zvona kao da slave prirodu i ovaj vrt i sve biljke u njemu koje pokazuju ili će tek pokazati svoju ljepotu i savršenost. Pozivu zvončića na slavlje u tvome vrtu pridružujem se i ja.
Sutra je novi dan.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 09:17
Zapela sam na vrtnoj fuksiji, tek otkrivam njene čari, zaista je ljepotica. Heart A echeveria Perle - divota! Moram se pohvaliti da sam od jučer i ja ponosna vlasnica te krasotice. Hug
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 12:40
Prekrasna vrtna fuksija,esheveria puna sjajnih bisera od kiše,bijela gaura
i onaj čaroban šumoviti dio sa drvenom stazicom uz paprati i hoste,
moje omiljeno mjesto za šetnju


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.