Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:24
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Ono na prvoj slici... ovdje sam naučila da se zove povratić. Inače, mi u Baranji ga zovemo titrica. (A kažu mu još i sirotanče.)


Leona,evo Dadinica je odgonetnula ime...to je ta lepotica em lepo cvetna,em lekovita
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 18:52
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:


Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

beše li hrizantema ono na prvoj sličici?     
na prvoj slici nije hrizantema nego nesto sto ne mogu da se setim ali cu se potruditi


Javi kad se setiš,molim te,baš me zanima koja je biljčica u pitanju   


Eto Beti,neko je vredniji od mene,ali nesto nisam sigurna da se tako zove ipak moram potraziti.WinkLOL
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 18:55
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:



E, Monstera ovaj smajli govori sve,hvala ti,uzvracam.smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 18:57
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Trikurtis




 
Najprije da ti poželim dobrodošlicu,prošetala sam tvojim vrtom i nebi se mogla odlučiti koja je najljepša slika-cvijet,sve su ti prepreljepe,Clap.Vrijedna si i cvijeće ti nesebično vraća,a ja uživam zajedno sa tobom.

Belina,sta da kazem,sem pocastvovana sam sa ovom posetom i ovim komentarom,uvek ces biti dobrodosao gost,hvala ti.smile78
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 19:01
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

kod tebe nema zime,sve rascvjetajno,bujno,zeleno,a trikurtis je predivansmile79


Draga moja Sarajka,sta da kazem.....ma uvek se radujem kad te vidim i radujem se tvojim komentarima,Trikurtis sam dobila od drage mi prijateljice i jako ga volim.smile95
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 19:04
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Ono na prvoj slici... ovdje sam naučila da se zove povratić. Inače, mi u Baranji ga zovemo titrica. (A kažu mu još i sirotanče.)


Dadinice,hvala vrednice draga,Clap,samo ja mislim da se ovde drugacije malo kaze, u svakom slucaju treba da me sramota sto to nisam vec ucinila ,ali sad cu.hvala ti jos jednom.smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 21:13
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Ono na prvoj slici... ovdje sam naučila da se zove povratić. Inače, mi u Baranji ga zovemo titrica. (A kažu mu još i sirotanče.)


Nasla sam,Dadinice,Beti,..Dadinice u pravu si ali sam i ja bila jer ja sam ga pod drugim imenom znala a to je TANACETUM=POVRATICLOLTongue
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 21:50
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 22:39
Ponavljat ću što su već mnogi rekli... prelijepo cvijeće..... a posebno ovo...


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 22:41

Leona, na početku svoje teme rekla si "valjda vas neću ugušiti svojim slikama" a ja bih ti odgovorila da baš volim da me time netko guši. Volim gledati lijepe slike i imaš zaista veliku kolekciju cvijeća. A kada se još na proljeće nadopuni ... ah gdje će nam biti kraj.    
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 07:55
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Ponavljat ću što su već mnogi rekli... prelijepo cvijeće..... a posebno ovo...




Eh,Milice,sta da kazem nego da mi je drago sto te vidim,a Erythrina je i moj favorit....hvala ti smile78
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 07:58
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Leona, na početku svoje teme rekla si "valjda vas neću ugušiti svojim slikama" a ja bih ti odgovorila da baš volim da me time netko guši. Volim gledati lijepe slike i imaš zaista veliku kolekciju cvijeća. A kada se još na proljeće nadopuni ... ah gdje će nam biti kraj.    

Bucka drago mi je sto te vidim,i ja jedva cekam da dodje prolece eh onda gde ce da bude kraj nasim lepim bastama...smile78
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 22:39
krasno je kod tebe, baš sam uživala
                 
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:03
Samo da znaš da sam prošetala pored tvog cvijeća...smile99
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:21
Prekrasno!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 13:28
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

krasno je kod tebe, baš sam uživala
                 

Hvala Moon,i ja sam uvek odusevljena kad setam kroz tvoje cvetno carstvo.smile78
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 13:29
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Samo da znaš da sam prošetala pored tvog cvijeća...smile99


Bebolino,vidim sve je na svom mestu posle tvoje setnje,nisi bila zlocestasmile78uvek si dobrodosla
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 13:30
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Prekrasno!


Fikismile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 13:33
Jos malo slicica







Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 13:34
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.