Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - flover - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


flover - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718>
Korisnik
Poruka
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 10:50
Ehejjjj, vidjela sam kinder-jaje kod tebe, baš je forno !!! Moje cvate, ali nikako da baci plod. Tvoje je u teglici, a moj u zemlji, jel u tome štos ? Da ga preselim u teglu ?
ps, i sve biljke su ti krasne, al zapela sam za ovo jaje, a još kada požuti, obavezno ga pokaži smile99
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 12:35
ma nije fora u zemlji,jer imam dva i u zemlji u bašči,i isto tako imaju plod....ma ako cvate doći će i jaje,bez brige.....a hvala ti na šetnjici,eto sad smo ručali i malo ću i ja švrnjati po forumu....smile199
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 18:58
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2012 u 18:31
Crysmile85drage moje,mislim da je živo čudo da ijedan cvjetak izdržava ove vrućine.....bez obzira na to koliko ga mi zaljevamo,ali kad ga vidim preko dana onako jadnog povenulog....a pun mi je vrt takvih cvjeteka....
a vode nema....CryCry
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2012 u 18:38
Prekrasne ljetne boje,cvijeće ti je super.
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 20:50
evo mene malo na forumu......
moj kaktusić procvao....kao leptirić
dipladeniju sam morala presaditi iz čupa,i sad je bolje krenula.....
ops,naopako slikica,jaje polako žuti....
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 21:41
Prekrasnih li ružica...
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 22:08
Flover ruže su ti prilipesmile78
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 23:36
Kod tebe se ne vidi da nemaš vode,predivno cvijeće imaš,ovo nisam vidjela kako se zove'?
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 06:19
Prekrasne boje tvog cvijećasmile141
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 06:58
popila sam kavu u tvom vrtu,predivne dature imas,ruze ,kaktuse..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 07:24
Kamenjar-samo ti dođi draga,pa čemo zajedno popiti kavu u mom vrtu....hvala ti na posjeti i šaljem tismile73 i smile78
Belina -baš mi je drago da si navratila smile78
Jaco 123-taj cvjetek mi je od mamine susjede,ali ne znam mu ime,a vidjela sam da ga ima još neko na forumu,pa kad naletim javim ti...inače on naraste puno veči nego što je kod mene,ali eto drago mi je da je preživio na ovoj suši.......navrati još koji puta....smile142 ilismile121
 
Anđelkad-pa vidiš ruže sam malo pognojila pa opet malo cvatu,da im se još malo divimo dok ne dođe zima.....hvala ti na posjeti smile73
Dadinice -i tebi hvala na šetnji mojim vrtom,pa kad svima onda i tebi jedan buket mojih ružica smile73, ili možda smile142
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 15:03
Flover prekrasno :stapelija, pa ruže, pa jaja....a tek lijepe kate, ma sve.
Jaca 123 ono ti je euphorbia marginata, kod moje mame je ima cijelo čudo i sama se rasijava, a ova žega joj uopće nije naškodila, pa sam joj dala u zadatak da skupi sjeme pa ću sijati na proljeće.

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 20:09
Glikice,hvala ti što si nam otkrila kako se zove cvijet,da, kod mamine susjede je cijela livadica koliko ga ima,prekrasno izgleda.....smile169
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 20:14
krasno smile55
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 05:05
Prelijepe slikice tvojeg cvijeća draga Flover, evo i ja pijem čaj jutros u njemu..
i šaljem ti lijepe pozdrave!
belica,zagreb
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 19:30
smile219bome do jučer smo se žalili na vručine,a danas gledam kako se dime dimnjaci,zahladilo popravo....polako čemo cvjeteke unutra....
baš je pravo vrijeme za čaj....samo se moramo skriti od kiše,ne možemo baš u vrtu sjediti......he-hesmile79Belice
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 12:51
Prekrasne ruže
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 21:09
uuuuuuuuuuu....kakve dature!
Lani sam imala takvu ljubičastu. bila sretna što sam uspjela skupit sjeme iz jedne bombice, posijala, bila sretna kaj su niknule i porasle...i onda.Dead..ih nešto uništilo, il puževi ili vrapčići!

unikatni stalci za cvijeće!

orhideja....Clap
afrički ljiljan...Clap

flover....Clap
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 21:33
Dature ,ruže,lijepe kate a tek jaja sve ti je lijepo rascvijetano
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.