Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 82>
Korisnik
Poruka
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 15:01
Treba mi plumbago pa vas molim ako znate gdje ga mogu kupiti ili ako neko od vas ima viška da se mijenjamo za neki cvijet koji ja imam Wink
Hvala unaprijed na odgovoru..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 10:50
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

Bok Antun!
Gdje si nabavio žute maline ,molim te reci, ja ih već duže vrijeme tražim.
Wizardica,imam ja žute maline
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 16:45
Tražim plumbago pa ako netko ima da mi proda jednog malenog ili da se mijenjamo za nešto od mog cvijeća Tongue
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:06
Originalno poslano od člana darijaz darijaz napisao:

    Claphalo  pomoč  tražim ukrasnu šparogu  ; latinski  asperagus izgleda kao lisičiji rep  , penjačica akibia quinita sjeme , vilac ,cobaea seandens    sjeme, ipaulownie tomentose  ili u prevodu pavlovo drvo  sjeme naravno  za kupiti neka se netko javi jer u Slavonskom Brodu ni u jednom vrtnom centru nema za kupiti    Cry. Imam  sjeme  artičoke ako nekom treba. Star


              
Asparagus meyeri ja imam,javite se na pp
 
Akebia quinata može e kupiti u rasadniku u Sloveniji,Krška Vas
 
Cobaea scandens ima za kupiti u privatnim sjemenarnama u plavoj i bijeloj boji,meni se poakzala loše
 
Paulownia tomentosa možda šumarija Jastrebarsko ima
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:08
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Pravi mirišljavi pelin, od kakvoga se radi pelinkovac, treba mi da ga posadim za zaštitu uz ribizle.
nemoj ga saditi uz ribizle jer jako podivlja, eventualo u tegli pa je ukopaj sezonski kraj ribizla.
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:14
Originalno poslano od člana Gordana102 Gordana102 napisao:

Htjela bi nabaviti MLJEČIKU euohorbiu( crv. list ) i despina ( zel, list). Znali netko dali je bilo na floreartu prošle god.
bok, ja imam Euphorbia amygdaloides
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2012 u 11:11
nabavila sam jesenas od Bake Bee mljećike i još dosta toga od trajnica , hvala na ponudi,
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2012 u 12:27
Ja bih molila ako netko ima viška ili za prodati koju sadnicu maline i kupine da mi se javi. Hvala unaprijed i lijepi pozdrav svima.
Lipik
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2012 u 22:08
Molila bi ako ko ima viška ili za prodat koju sadnicu turskog karanfila isto tako i običnog domaćeg.
Unaprijed se zahvaljujem!
Baška Voda
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 22:03
Kupujem:
božikovina (žensku biljku),
physostegia virginiana - bijela - Riješeno!
dicentra spectabilis - Kupljeno - crvena i bijela - u jednom malom dućanu na placu! Jeee! A toliko sam je tražila!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2012 u 18:36
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Kupujem:
božikovina (žensku biljku),
physostegia virginiana - bijela
dicentra spectabilis
 
 
Andina, ja ti imam physostegiu bijelu, moram je malo reducirati, jer se prilicno rasirila (poklanjam). Posalji adresu na PP.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Vijavica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vijavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 22:12

Moj popis je posve običan - kad već kupujem, zašto netko od vas si za tu lovu ne bi kupio novu biljku ili barem sjeme Wink

Preferiram biljke koje su i do sada bile na kontinentu (zg)

Sadnice, gomolj, sjeme - već prema obliku: Perunika, ljiljan (koji prezimljuje vani), divokozjak, phlox, hosta

Ah da, želim i neke ukrasne trave koje ne nestanu zimi. U principu mi treba svega pomalo, pa ako netko ima bogat zagrebački vrt (ili u okolici) i voljan mi je složiti ponudu (prihvaćam i bilje koje nije na popisu)... Draže bi mi bilo kupiti ovako nego u rasadniku!
Preko trnja do zvijezda...
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 20:07
ako neko ima sjemena od  legerstroemia ili reznica viška ,molila bi lijepo..ja imam ljubičastu ,rado bi imala i ostale boje 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 10:08
žarko želim roza i bijelog močvarca.ukoliko netko ima za prodati molila bih
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 11:40
Originalno poslano od člana Vijavica Vijavica napisao:

Moj popis je posve običan - kad već kupujem, zašto netko od vas si za tu lovu ne bi kupio novu biljku ili barem sjeme Wink

Preferiram biljke koje su i do sada bile na kontinentu (zg)

Sadnice, gomolj, sjeme - već prema obliku: Perunika, ljiljan (koji prezimljuje vani), divokozjak, phlox, hosta

Ah da, želim i neke ukrasne trave koje ne nestanu zimi. U principu mi treba svega pomalo, pa ako netko ima bogat zagrebački vrt (ili u okolici) i voljan mi je složiti ponudu (prihvaćam i bilje koje nije na popisu)... Draže bi mi bilo kupiti ovako nego u rasadniku!


Imam kako kažeš "bogat zagrebački vrt" i puno trajnica i ukrasnih trava koje prezimljavaju vani LOL
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 16:50
kupujem ako netko ima lokvanj ili nesto slicno al da je nisko za jezerce ,heucere bilo kakve i ukrasne trave sve osim kineskog šaša 
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mememe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: ZG / PU
Status: Offline
Bodovi: 578
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mememe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 14:33
Ima li tko u okolici Pule nekoliko bala slame, kupio bih radi malčiranja vrta?
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 15:18

jel ima tko cuvarkucu za podjelit?Confused
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 17:10
imam perunike žute visoke,boje mesa i plave niske.ukoliko netko treba poklanjam.bit.će još i ostalog cvijeća samo da završim s presađivanjem
SVE PODIJELJENO
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 15:45
Ima li mozda tko 2 zrna sjemenki od dinje i nekih krastavaca koji ne ispadnu veliki al da su fini i za jesti i kiseliti? Ne trebam vise od 2-3 kom ..Oduzit cu se Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.