Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 30>
Korisnik
Poruka
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 16:45
Iluvia svaka cast na vjesalicama! Teško mene "vješalicomana" zadivit ali ove su krasne. Favoriti su mi definitivno ove ljubičaste, obožavam te boje i vrlo su nježne i romantične. Bravo!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 14:52
...swapić je preeeeedivan, ne mogu se odlučiti kaj mi je bolje... dnevnik-bilježnica je savršeno napravljena, oduševljava me način na koji ju dotjerala...a fimo je moja prava ljubav i zveckalica mi je fantastična, vesela, optimistična, razigrana, prigodna... ukupan dojam...najbolja moguća ocjena Teddy%20Grad%2009
 
 
...a u ovoj godini u koju smo tek zakoračili, želim da ti dobre vile donesu sreću i odagnaju svaku tugu...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 14:56
Oduševile su me vješalice,tako su lijepe da bi mi stvarno bilo žao stavljati odjeću na njih!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 19:16
prepredivan swap poklonsmile211,i vjesalicesmile141
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 23:50

odlično!!vješalice su predobre,a i meni bi bilo žao išta stavljati na njih, osim možda kakve lagane marame ili šala.smile71

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 08:57
Jako lijepe i romantične vješalice, ali mi se isto sviđa i bilježnica i narukvica. Baš lijepo.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:05
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Jako lijepe i romantične vješalice, ali mi se isto sviđa i bilježnica i narukvica. Baš lijepo.
 
a tek da ih vidiš uživo! Prekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:32
sve je prekrasno...swap je smile94...a vjesalice fantasticne...ja ih zamisljam uz neke svilene salove.... ma sve je divno...
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 11:53
 meni je sve lipo smile128moje vješalice čekaju red ili inspiraciju,šta god čekaju valjda će i dočekati a bilježnice sam već radila,nego imam jedan problem tamo gdje se korice presavijaju počela mi je otpadati boja ,kako si ti rješila taj problem'
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 12:38
Vješalice nakon ovoga što sam vidjela kod mene dobivaju novu dimenziju...prekrasno.
 
A tebi želim, da ti vrijeme tugovanja što prije prođe ( ako je to uopće moguće) ili da se bar malo ublaži...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:58
narukvica-zveckalica je predivna.....nadam se da ju nova vlasnica nosi s guštomThumbs%20Up
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 09:11
Piramida, Kaca, Prila, Karmen, Maslacak, File, Proljeće... hvala cure na tako lijepim komentarima, zaista su mi natjerali crvenilo u obraze smile79
Sasha, ako kompliment dolazi od tebe "vjesalicomana" onda ima dvostruku tezinu... hvala Embarrassed
Primavera moja draga... ovo su samo obicne kuglice od fima koje glume kuglice za bor... drago mi je da ti se svidja, tebi "majstorici od fima" (i meni osobno se toliko svidjela da sam morala napraviti kopiju..:)
File - biljeznice na kojima ja radim su presvucene tkaninom i nikada mi nije boja raspucala na preklopima... mozda je to i zbog toga sto na taj dio uvijek stavim samo tanak sloj boje (trudim se kupiti biljeznicu u boji koja mi odgovara zamisli) i obvezno lakiram dva puta. Ne znam da li sam ti pomogla, ali eto... a cini mi se da ni Izzyna ideja s trakom nije losa. Probat cu se i ja raspitati za te knjiznicarske trake kod knjigoveze kojeg poznam.
Anđelka - uh, zaista se crvenim Embarrassed
Mare... opet novi avatar... malo se gubim u njima... a sto se tice nosenja, ja svoju nosim, nadam se da i vlasnica originala to cini... ili ce opet ciniti za slijedeci Bozic


Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 23:16
Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

jos jedna biljeznica... ovaj put tajanstvena
uzivo se manje vidi prijelaz između "vrata" i zlatne voje... ali...








 
Napravila si pregršt prekrasnih radova,. Vješalice su predivne, ali eto neznam zašto, ovim si me pogodila u žicu. To je ono što me dirnulo i na neki način kao da si me pronašla. Prekrasno!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 13:01
Hvala ti draga Lula... to je i moja omiljena biljeznica (Modesty Blaise - tako ju je Primavera krstila) ... jedina koju sam zadrzala za sebe Heart
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 14:41
Evo jos nekoliko vjesalica pa cu vas prestati gnjaviti s njima Embarrassed
(ovo mi je prvi put da radim s Photobucketom, pa sam se malo zaigrala... sorry)

/DSC01023-1.gif">








Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 14:44
u pokusajima i popravcima jedna fotka mi je pobjegla... a trebam i skuziti kako da sve budu iste velicine... joj smile42




Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 14:46
Baš su cakane.. Pogotovo ova zadnja sa viticama - veoma romanitčno! Kako je tvoj ormar sreeetan! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 14:47
nazalost niti jedna od njih nije zavrsila u mom ormaru... Unhappy... ali slijedece koje budem radila se nadam da hoceWink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 14:56
super vješalice! Posebno mi se sviđa pna treća po redu crno-zlatna, ako dobro vidim boje!
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 17:41
ja sam veliki fan tvojih vješalica i što se mene tiče možeš nam svaki dan servirati po par komada. meni nikad dosta!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.