Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 21:31
Kod mene je i dalje kišovito i tmurno vrijeme, a i dosta je hladno, ali biljčice ipak svaki dan iznenađuju svojim cvjetićima!
Evo par današnjih sličica
 
Ruža čajevka Heimat Melodie 
 
Ruža čajevka Heimat Melodie
 
Ruža penjačica Holiday
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 00:11
Plumbago je prekrasan...sad sam se sjetila da imam samo plavi...moram u obilazak tržnice Smile Clematisi su ti stvarno zakon!!! Thumbs%20Up
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:17
Evo što kiša radi begonijama semperflorens....duplo su veće nego prošli tjedan.....mogu ih ja zalijevati i brinuti o njima koliko hoću, ali jedna dobra kiša je njima najbolji poticaj! Wink
 
Begonije semperflorens
 
žuta viseća gomoljasta begonija se isto udvostručila
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 01:02
Što reći nego prekrasno, a begonije na katsmile39smile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 22:51
Ja nemam iskustvo kako s njima postupati u kući, ako ćeš presađivati onda je bolje u proljeće kad je izneseš van. Pazi kod zaljevanja pogotovu zimi, naši su ih u hotelu puno zaljevali i doslovno su istrunule.
Hvala na pozdravu pomoćniku, čim ja idemna forum hoće i on ubacivati smajliće. Evo za tebe jedan od njega smile119
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:36
Procvao je i prvi cvjetić mladog klematisa sorte Westerplatte Big%20smile. Zadovoljna sam bojom, onako je baš tamno crvena.....evo ga u mokroj i suhoj varijanti...LOL
 
klematis Westerplatte
 
klematis Westerplatte
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:55
Mog cvijeća se ni slučajno ne smiješ zasramitiLOLLOL
Ja uglavnom u tuđim vrtovima padam od ljepote u nesvijest, a u svom bi od umora i neredasmile39

Krasna kolekcija klementisaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:20
ruže su divne ali ova žuta begonija je isto prekrasna  Smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:45
Lantana, Silvek, Smrcko smile78...nemojte me tolko falit....još bum se umislila da sam neki stručnjak za cvjeće smile96....kad gledam malo vaše teme.... smile181dođe mi da se dobro posramim....
 
evo par friških slikica
 
Lobelije...
 
Impatiens New Guinea - bijeli i narančasti
 
i...neznam kako kod drugih, ali kod mene još uvijek cvatu jaglaci.....ne tako bujno kao u njihovoj sezoni, ali se svako malo nađe koji cvjetić...evo današnjeg....
 
Jaglac (primula)
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 00:36
I ja sam čitala da biljku treba poticati prvo gnoivom za razvoj listova, pa nakon toga kad dođe period cvatnje gnoivom za cvjetanje.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:43
Evo i prvih cvjetića plumbaga
 
Plumbago auriculata
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:03
I dalije se baš razmahale (niske vrste)....ovo su neke koje sad cvjetaju kod mene Big%20smile
 
 
 
 
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 11:57
ruze su predivne,Lysimachia G.G me odusevila,i sad mi zao sto je nisam kupila,predivno izgleda.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:56
I još nešto sam vam htjela pokazat! Ovo je žuta dipladenija....cvjetova još nema, ali ima pupoljaka! Već dugo imam pik na tu biljčicu i evo je konačno. Visoka je preko 2 metra, u posudi su 2 sadnice, listovi su dosta svjetliji od roze i crvene dipladenije koje imam od ranije. Sasvim slučajno sam ju danas pronašla na Floraartu (žao mi je što nisam mogla ići jučer da se upoznam sa nekim dragim osobama....ali bit će nadam se prilike drugi puta).
 
Dipladenija žuta
 
 
ovo je grančica sa pupoljcima koji su čisto zelene boje, nisu crvenkasti kao kod crvenih i rozih sorti
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:05
Procvala je i mlada penjačica sort Colette Romantica...predivna ružica, divno miriši, a cvjetovi su joj u nekoj fazi cvjetanja čak i smeđkasti....jako sam zadovoljna njome
 
Ruža penjačica Colette Romantica
 
 
Ruža penjačica Colette Romantica
 
Ruža penjačica Colette Romantica
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 20:55
Gioia, zahvaljujem na pohvali Smile ....danas samo htjela kupiti još jednu Lysimachiu....ali više nema.....prošla baba s kolačima! To je tako uvijek (bar u mom slučaju), ako ne kupiš odmah šta misliš....drugi puta više nema! Unhappy
I da....bila sam malo u šetnji tvojim vrtom...mogu ti reći da mu nema mane....a patkice su super! smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:25
Flavia svaki tvoj cvijet je kao da je došao s izložbe, one žute begonije su posebne, a ova dipladenia će vjerojatno biti prekrasna. Nekidan su je kod nas prodavali 100 kn visoka oko 30 cm, ali nisam uzela jer to u pitarima ne stignem zaljevati, gledat ćemo tvoju.
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 21:38
Hvala Lantana na savjetu, baš si srce....imam na katu jedan veliki prostor koji je sa sjeverne strane sav u staklu, a ne grije se centralnim grijanjem i još ima prozor sa istočne strane....svjetlosti ima i više nego dovoljno, a direktnog sunca skoro ništa...ili minimalno....nadam se da će mu tamo biti dobro...i još za presađivanje da te pitam...da li trebam presaditi u veću posudu ili da ostavim u toj kupovnoj kako mi je savjetovala prodavačica?
 
Hvala na pohvali za begonije....i pozdrav tebi i malom pomoćniku !smile79
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:33

Hvala ti Iris, drago mi je da ti se sviđa! smile79

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:50
Klematisi....
 
konačno je procvao i prvi cvijetak mog novog klematisa Rebecca....cvijet je divan, bordo boje....nije crven kako se "fotošopirali" na etiketi....Wink Da li će biti crveniji kad cvijet malo "ostari" - vidjet ćemo....
 
Clematis Rebecca
 
Clematis Rebecca
 
A ovo je moj anđelek - clematis Blue Angel, nježno svjetloplavih cvjetova....
 
Clematis Blue Angel
 
 
Clematis Blue Angel
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.