Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 49>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 16:46
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Klasika je odlična - uvijek pali! Thumbs%20Up
 
Hvala Izzy....nisam taj tip, ali ponekad me tako vuče da ju radim...ovaj put su ovi anđeli me povukli da ...bude tako.


to sam te ja podsjetila na anđela... priznaj.... smile187smile96
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 16:47
Vas dvije ste spaljene! smile42
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 17:04
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Klasika je odlična - uvijek pali! Thumbs%20Up
 
Hvala Izzy....nisam taj tip, ali ponekad me tako vuče da ju radim...ovaj put su ovi anđeli me povukli da ...bude tako.


to sam te ja podsjetila na anđela... priznaj.... smile187smile96
 
smile61ha ha ....kako si me provalila....smile191
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 17:06
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Vas dvije ste spaljene! smile42
Dobro nam došla i ostala nam dugo ....trebamo ih još u klubu spaljenihsmile121
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 17:08
Ako se dijeli ovo -smile121onda sam u klubu! smile213
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 17:13
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Ako se dijeli ovo -smile121onda sam u klubu! smile213
 
Naravno da jesi....dobro društvo, vesela atmosfera i dobra zezancija ...uvijek su dobro došli.smile40
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 19:51
Lula,divna je kutijica,anđeoska,lijepo,lijepo,imaš jedan prepoznatljiv stil...
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 20:14
 I meni se kutija jako sviđa,anđeli su preslatki
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 21:03
nekad treba i malo klasike...svida mi se bordura na kuitjici...jako lijepo
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 21:12
E drage moje....
maslina ...hvala ti....sviđa mi se pomisao da imam svoj stil...ali nećeš vjerovati, možda...ali ja sam u biti toliko skromna  i kritična što se tiće mojih radova...da uvijek mislim da sam mogla bolje.....
Piramido....srečo...hvala i tebi...mene su ti anđeli toliko dirnuli...da sam ih morala negdje smjestiti...slatki su, nježni , a naravno i note oko njih...šteta jedino jer je površina bila premala pa se možda ne vidi da su u jednom srcu
Goga...hvala i tebi ...malo me drže te( a imam i  još par motiva) bodrdure...imam želju ih stavljati posviuda. Morat ću ih zaključati negdje i izgubiti ključić jer ću se pretvoriti skroz u klasičarku...zamisli samo ako ih stavim po bisagama od svog dvokotačnog ljubimca.....kako će me samo zezati....
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 21:29
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

E drage moje....
maslina ...hvala ti....sviđa mi se pomisao da imam svoj stil...ali nećeš vjerovati, možda...ali ja sam u biti toliko skromna  i kritična što se tiće mojih radova...da uvijek mislim da sam mogla bolje.....
Piramido....srečo...hvala i tebi...mene su ti anđeli toliko dirnuli...da sam ih morala negdje smjestiti...slatki su, nježni , a naravno i note oko njih...šteta jedino jer je površina bila premala pa se možda ne vidi da su u jednom srcu
Goga...hvala i tebi ...malo me drže te( a imam i  još par motiva) bodrdure...imam želju ih stavljati posviuda. Morat ću ih zaključati negdje i izgubiti ključić jer ću se pretvoriti skroz u klasičarku...zamisli samo ako ih stavim po bisagama od svog dvokotačnog ljubimca.....kako će me samo zezati....



barem ćemo biti u duetu...ja sam već danima u ideji da svoju kacigu sredim...potpuno je crna...samo smišljam gdje i što staviti...najviše me oduševljavaju kolaži i to ovi sa ružicama i notama, spaljenim pismima...zamisli me sa time na motoru...rekli bi da sam definitivnos paljena...iovako me zezaju da ipak u meni čuči romantičarka unatoč crnoj koži i zakovicama...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 21:45
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

E drage moje....
maslina ...hvala ti....sviđa mi se pomisao da imam svoj stil...ali nećeš vjerovati, možda...ali ja sam u biti toliko skromna  i kritična što se tiće mojih radova...da uvijek mislim da sam mogla bolje.....
Piramido....srečo...hvala i tebi...mene su ti anđeli toliko dirnuli...da sam ih morala negdje smjestiti...slatki su, nježni , a naravno i note oko njih...šteta jedino jer je površina bila premala pa se možda ne vidi da su u jednom srcu
Goga...hvala i tebi ...malo me drže te( a imam i  još par motiva) bodrdure...imam želju ih stavljati posviuda. Morat ću ih zaključati negdje i izgubiti ključić jer ću se pretvoriti skroz u klasičarku...zamisli samo ako ih stavim po bisagama od svog dvokotačnog ljubimca.....kako će me samo zezati....



barem ćemo biti u duetu...ja sam već danima u ideji da svoju kacigu sredim...potpuno je crna...samo smišljam gdje i što staviti...najviše me oduševljavaju kolaži i to ovi sa ružicama i notama, spaljenim pismima...zamisli me sa time na motoru...rekli bi da sam definitivnos paljena...iovako me zezaju da ipak u meni čuči romantičarka unatoč crnoj koži i zakovicama...
 
Ma znaš kaj...ustvari je super biti...spaljen.Ouch.....i super je biti osebujan....to nas čini drugačijima i posebnima...romantičarka u crnoj koži, gdje ćeš bolje kombinacije...Zamisli samo koje sve kvalitete imaš u toj kombinaciji. Romantične osobe, obično imaju dušu, znaju voljeti, da jer voljeti treba znati,a koža ...nije to skrivanje..nije to čak ni stil...to je način života. Motor je kad već pričam o tome...jer za mene je to crna koža...način opuštanja, povratka prirodi, mirisa koje u autu nemožeš osjetiti, mir kad vidim kako se kotači okreću po cesti, sloboda, neznam...to poznaje samo onaj tko to voli... i u ime toga drago mi je da sam spaljena.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 21:50
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

E drage moje....
maslina ...hvala ti....sviđa mi se pomisao da imam svoj stil...ali nećeš vjerovati, možda...ali ja sam u biti toliko skromna  i kritična što se tiće mojih radova...da uvijek mislim da sam mogla bolje.....
Piramido....srečo...hvala i tebi...mene su ti anđeli toliko dirnuli...da sam ih morala negdje smjestiti...slatki su, nježni , a naravno i note oko njih...šteta jedino jer je površina bila premala pa se možda ne vidi da su u jednom srcu
Goga...hvala i tebi ...malo me drže te( a imam i  još par motiva) bodrdure...imam želju ih stavljati posviuda. Morat ću ih zaključati negdje i izgubiti ključić jer ću se pretvoriti skroz u klasičarku...zamisli samo ako ih stavim po bisagama od svog dvokotačnog ljubimca.....kako će me samo zezati....



barem ćemo biti u duetu...ja sam već danima u ideji da svoju kacigu sredim...potpuno je crna...samo smišljam gdje i što staviti...najviše me oduševljavaju kolaži i to ovi sa ružicama i notama, spaljenim pismima...zamisli me sa time na motoru...rekli bi da sam definitivnos paljena...iovako me zezaju da ipak u meni čuči romantičarka unatoč crnoj koži i zakovicama...
 
Ma znaš kaj...ustvari je super biti...spaljen.Ouch.....i super je biti osebujan....to nas čini drugačijima i posebnima...romantičarka u crnoj koži, gdje ćeš bolje kombinacije...Zamisli samo koje sve kvalitete imaš u toj kombinaciji. Romantične osobe, obično imaju dušu, znaju voljeti, da jer voljeti treba znati,a koža ...nije to skrivanje..nije to čak ni stil...to je način života. Motor je kad već pričam o tome...jer za mene je to crna koža...način opuštanja, povratka prirodi, mirisa koje u autu nemožeš osjetiti, mir kad vidim kako se kotači okreću po cesti, sloboda, neznam...to poznaje samo onaj tko to voli... i u ime toga drago mi je da sam spaljena.



u to ime...nutra ž njime... smile121
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 09:53
uuu tako su nježni...i fini...ma meni su te bordure fantastic...nemoj ih zaključavat...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 12:46
 
Klasika je ipak klasika. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 16:13
smile55
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 18:56

Orca, anđelka, more...divne ste....hvala.

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 19:38
Moram se još jednom javiti,vidim da se tim šablonicama-bordurama crno piše a one (kad ih ti primjeniš,tako nenapadno)ćine tu tvoju prepoznatljivost.
Znaš,btw.imam opsesiju,pored svih boca za maslinovo ulje koje smo svi mi tu napravili,tvoja boca sa 2. i 11 str. je još uvijek najljepša,služi mi kao primjer za usporedbu i za sad je neusporediva!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 22:29
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

Moram se još jednom javiti,vidim da se tim šablonicama-bordurama crno piše a one (kad ih ti primjeniš,tako nenapadno)ćine tu tvoju prepoznatljivost.
Znaš,btw.imam opsesiju,pored svih boca za maslinovo ulje koje smo svi mi tu napravili,tvoja boca sa 2. i 11 str. je još uvijek najljepša,služi mi kao primjer za usporedbu i za sad je neusporediva!
 
Hvala ti draga, pogotovo od tebe mi to godi čuti, jer ja svako malo odem škicnuti one tvoje ljepote sa maslinama....i sve se bojim da i ja želim probati kao i ti napraviti koju.
Nisam zaključala bordure, prirasle su mi srcu i sad sam ih malo prije opet koristila...kad bude gotovo podijelit ću sa vama, gdje sam ih ovaj puta smjestilasmile202
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 10:21
Vidim ja ovdje ima zdrave zezancije. S obzirom da radove ne vidim molim te Lula malo te klasike ili anđela ili što je na njima da mi pošalješ na mail ako nije problem, pridružujem se zezanciji.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.