Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - piramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


piramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 33>
Korisnik
Poruka
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 17:53
hej ja imam istu salvetu kao što je na kutijici, a baš sam mislila da je neupotrebljiva... kad ono odlično ukombinirana u ovaj starinski izgled, super je
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 18:47
škrinjica je baš slatka. vidi se da si je radila s guštom.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 07:34
smile57
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 11:52
 preslatka kutijica,bravoooooosmile55
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 12:35
Piramida neki dan sam navraćala kod tebe i vidjela da si se "ulijenila"
 
Ali, zato si me sada oduševila...kutijica je krasna....samo da je bolje uslikana...a to je ono o čemu sam ti pisala....( ma digni fotić na rate, nećeš ni osjetiti).
 
Šteta je da ovako lijepi radovi budu loše fotkani . Oprosti na iskrenosti,ali si i sama svjesna kako bi ti radovi izgledali da ih slikaš fotićem...
 
Nemoj mi se molim te na ovo naljutiti što sam ti napisala, samo te pokušavam potaknuti na razmišljanje.smile78
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 14:50
A,joj Proljeće,pa ne naljutim ti se ja tak lako.Znam ja da si ti u pravu,fali mi fotić,samo tko zna kak bi ja to sa njim poslikala,možda još i gore nego sa mobitelom.
smile148
A,da sam se ulijenila,priznajem jesam,nekak mi se niš neda raditi,ali zato svaki dan gledam vaše radove i divim se.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 15:28
Ma znam da se nećeš naljutiti na moje čavrljanje...nego gledam da imaš preko 500 postova, a sliku još nisi stavila???
 
 
Imaš možda već neku svoju sliku u kompu, pa bi bilo lijepo da nam staviš, da vidimo " s kime imamo posla" smile78
 
A osim toga možeš otići vidjeti nas koje smo tu brojku već davno prešišale...
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 16:41
predivna kutijica...i ja navijam za novi fotic...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 17:14
Kud da stavim sliku, misliš za avatar,kao Kaćasmile61?
Nisam uopće skužila da imam toliko postova
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 18:27
škrinjica je preslatka Smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 22:23
sve pohvale za škrinjicuSmileClapClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 09:05
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Kud da stavim sliku, misliš za avatar,kao Kaćasmile61?
Nisam uopće skužila da imam toliko postova
 
Ne,ne, imaš temu Za stalne posjetitelje na početnoj stranici i kada uđeš u nju imaš pod temu Slike članova i onda tu stavi sliku.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 13:21
Krasan shabby... predivno
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 13:23
Proljeće,hvala na objašnjenju,budem to poslije potražila sad ne stignem.
Ja si mislim što sad da stavljam sliku,a nitko je ne stavlja...zašto baš jasmile156?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 15:45
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Proljeće,hvala na objašnjenju,budem to poslije potražila sad ne stignem.
Ja si mislim što sad da stavljam sliku,a nitko je ne stavlja...zašto baš jasmile156?
Hej i mene si nasmijala...smile96. Ali to su najčešće reakcije, vjeruj mi...
Mislim to nije loša ideja, da ljudi znaju s kime se dopisuju.
Najčešće svi jedva čekaju da dođu na 500, pa da se tamo pojave i da sve pregledaju...
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 15:48
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Proljeće,hvala na objašnjenju,budem to poslije potražila sad ne stignem.
Ja si mislim što sad da stavljam sliku,a nitko je ne stavlja...zašto baš jasmile156?
Hej i mene si nasmijala...smile96. Ali to su najčešće reakcije, vjeruj mi...
Mislim to nije loša ideja, da ljudi znaju s kime se dopisuju.
Najčešće svi jedva čekaju da dođu na 500, pa da se tamo pojave i da sve pregledaju...
 
joj slatke ste mi skroz, i ja jedva čekam tih 500 postova, pa da vidim šta je tamo... možda pređem u brbljivicesmile156
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 12:27
nekako mi se ništa ne da raditi,samo pat sitnica
dobila sam novi ormarić za kupaonu pa sam ga morala odmah ukrasiti novom
kutijicom za štapiće

 
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 12:29
jedna romantična vješalica


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 12:31
za dečke sam tek napravila kasicu,počela sam još i posudu za olovke,kaj da još napravim,dajte mi neku ideju,jer ja je uopće nemam


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 12:41
Joj, vješalica mi je taaaako dobra! A kako si me nasmijala s ovim Spidermanom na Slikama članova, neopisivo! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.