Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 48>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:21
Znaš Dzo jedna moja prijateljica kaže kad nešto vidiš i sviđa ti se odmah kupi, jer tko zna hoće li kasnije biti, a ja se uvijek nešto premišljam. Pogledala sam na net i jako mi se sviđa ta tvoja Hardenbergia.
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:40
Džo, pokušaj uhvatiti sjeme i posijati, čto imač za izgubiti? A štos je gledati i čekati. I mei šotša propade pa opet idem u pokušaje.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:43
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Znaš Dzo jedna moja prijateljica kaže kad nešto vidiš i sviđa ti se odmah kupi, jer tko zna hoće li kasnije biti, a ja se uvijek nešto premišljam. Pogledala sam na net i jako mi se sviđa ta tvoja Hardenbergia.


Upravu je tvoja prijateljica... ...i ja sam citala o njoj...trebala bih je odmah prebaciti u dvoriste a ja nemam zasad te uslove...Ima jako lijep cvijet i ono sto je lijepo jeste sto cvijeta bas u ovom periodu...i nadjoh da raste veoma brzo...ono sto me koci je bas to sto bih je trebala prebaciti u dvoriste...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:45
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Džo, pokušaj uhvatiti sjeme i posijati, čto imač za izgubiti? A štos je gledati i čekati. I mei šotša propade pa opet idem u pokušaje.


Vera4 izvini,jel' se ovdje odnosis na Dalije?
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 10:02
Ne znam jel je i Vera mislila na sjeme dalija no i ja ti savjetujem da preko ljeta sakupiš sjeme od njih.Ja ih sijem vani,u vrt,znači 4mj otprilike i cvatu iste godine a u jesen samo izvadim gomolje i sprmim.Od jednog grmića dalije ,sljedeće godine ih možeš jako puno imati(pokupiš sjeme a možeš i gomoljima razmnožavati)
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 11:23
prekrasne su ti dalije draga,kao i sve biljcice kod tebesmile57
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 14:42
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ne znam jel je i Vera mislila na sjeme dalija no i ja ti savjetujem da preko ljeta sakupiš sjeme od njih.Ja ih sijem vani,u vrt,znači 4mj otprilike i cvatu iste godine a u jesen samo izvadim gomolje i sprmim.Od jednog grmića dalije ,sljedeće godine ih možeš jako puno imati(pokupiš sjeme a možeš i gomoljima razmnožavati)


Ok Shasha,tako cu i uraditi! To isto mi je savjetovala i Alisa tako da cu sad gledati da prikupim sjeme a bas mi odgovara sijanje u 4 mjesecu,jer prije nebih ni mogla !!


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 14:43
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

prekrasne su ti dalije draga,kao i sve biljcice kod tebe[IMG]smileys/emot114.gif" align="absmiddle" alt="smile57" />


..sta reci,nego Hvala..Veliko
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 18:46
Pocelo je svasta nesto da raste ..neznam sta je sta' jer sam svega sijala !!












Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 18:56





Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 18:58
Nova Crassula..




Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:53
Danas sam je dobila na poklon od jedne prijateljice,bolje receno prijateljicine prijateljice ,uff sto ga zaprtlja ... Kod nje imaju 3 Prelijepe,Ogromne..mladica dosta..Kako svi znaju(i ovdje ) Koliko volim cvijece,poklonila mi je ovu..bas mi je lijepa ..ostavila sam je u dvoristu moje prijateljice Giulie dok se ja ne preselim u novi stan,ionako moram uskoro poceti prebacivati cvijece ..!!




Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:50
Bit će posla Dzo oko preseljenja, ali to je najljepši posao, urediti svoj stan i donjeti svoje cvijeće. 
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 19:15
Krasulicu takvu imam samo da znas, a ostalo cu vec nabaviti - salim se super je kod tebe bez obzira na vrijeme proljece dolazi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 19:43
Džombini postovi uvijek završe sa: I moja krasula. Smile
Tulipani, zumbuli, narcisi, nešto što ne prepoznajem... krasno.

Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:40
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Bit će posla Dzo oko preseljenja, ali to je najljepši posao, urediti svoj stan i donjeti svoje cvijeće. 



Bas tako Lantana...bit' ce posla a necu imati bas puno vremena jer trebam ici i za Bosnu tako da cu sve samo prebaciti pa kad se vratim,sredjivat cu !
Ali bit' ce to lijepo iskustvo ...Hvala ti!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:43
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Krasulicu takvu imam samo da znas, a ostalo cu vec nabaviti - salim se super je kod tebe bez obzira na vrijeme proljece dolazi.



, a ja vec bila pripremila jednu za tebe ...u stanu je proljece ali napolju se smrze !!


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:48
Originalno poslano od člana Semira Semira napisao:

Džombini postovi uvijek završe sa: I moja krasula. [IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />Tulipani, zumbuli, narcisi, nešto što ne prepoznajem... krasno.




..mislim da bih trebala promijeniti nick u "Crassula" ...Upravu si,gdje god sam njih uvijek prvo primijetim ... i Hvala ti...i ja sam prepoznala Zumbule i ko zna s ovim minusom kako ce im biti !!

Hvala Semira
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:56
Ne brini za zumbule. Moji su iznikli prije mjesec dana i super su.  
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 22:02
Originalno poslano od člana Semira Semira napisao:

Ne brini za zumbule. Moji su iznikli prije mjesec dana i super su.  



..jutros nam je bilo pravo hladno i bas sam razmisljala o njima...hvala ti na utjehi!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.