Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt iz Samobora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt iz Samobora

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 24>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 18:40
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ružaaaaaa, Andrea ovo je pre,pre,pre, prekrasna ruža....
 
Mislim i ostalo cvijeće ti je lijepo ali ruža je jednostavno ruža!!!


Proljeće, ovo si tako lijepo napisala, a ja vam otkrivam da ju je i Ruža mazila i pazila, a sada preuzimam ja o njoj brigu.

Gledala sam jeli imam sliku sa nekim kraj nje, ali nažaost nemam. Idući put se ja uslikam da dobijete dojam kolika je stvarno. Big%20smile

Svima smile78 što prošetate mojim carstvom!!!




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 00:05
Zakopavam banane oko ružaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 07:38
opet sam oduševljena perunikama..ja nažalost imam samo onu standard plavu..bila sam kupila rizom u dućanu od smeđe ali nikako da potjera..a ruže prelijepe..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 07:39
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Zakopavam banane oko ružaWink
svježu koru ili osušenu,nasjeckanu?..sorry puno pitanja
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 16:37
Ma ja sam zakopala cijele kore, nek trune. Ali je to samo za ruže, zbog pesticida. Očigledno ruža voli kalij.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 23:30
Duda, da kore svježe mogu, ali ja sam znala i one koje su 24 sata odstajale u vodi. Sa vodom sam zalijevala petunije, a koru ukopala kod ruža. Dvostruka korist! Wink

A evo budući je moj projekt br. 1 iz dnevnika radova gotov da podijelim izgled tog projekta sa vama.





Marelica koja nije htjela zazeleniti svoje grane dobila novi izgled!!!
A najesen će dobiti nešto penjajuće uz svoje deblo.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 23:39
E uz to deblo možeš vincu ili bršljanWink

Moja mama je odsjekla deblji čempres (mislim da je bio čempres). Na vrh i sa strane( kao i ti) stavila posude sa cvijećem. A kako je čempres nabujao na sve strane i grančice narasle ispod odsječenog dijela, to je izgledalo famozno cvijeće je virilo iz krošnjica.Embarrassed





Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 08:30
smile186gubica je ispalo...zasadiš bršljan,clematis..bit će super..tegle su baš super ..morala bih i ja koju.. 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 08:59
dugo vec nisam bila u tvom vrtu,sad sam uzivala.
ruza na prethodnoj stranici odusevila me
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 11:25
Andrea ......andrea-----------smile39-nemam riječi ---i baš mi dobro došla ovako neka ideja------genijalno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 11:31
Andrea, ja sam jedne godine okačila tako o stablo  viseće tegle sa surfinijama, kad je zapuhala bura ....... bilo ih je svuda
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 23:35
Otok, baš sam si i ja mislila kak bu to kad zapuše jači vjetar, ali evo danas me počastio i sve se zadržalo na mjestu gdje treba. Jučer u društvu dugokose saznala da mi je dosta biljkica bolesno pa  se spremam   smile175 i onda smile173. Plumbago me najviše zabrinuo, dijagnoza mu je "tri..." nešto kaj napada uz sredinu lista (ličinka), a vidjele smo na pakujcu puno sitnih malih žutih...


A sad evo nešto novih slikica:

sjevernija strana terase ukrašena bršljanom, clematisom, ružom penjačicom, a naranđasto je lantana stablašica...


Pergola se lagano razrasla... LOL ma naravno ruža!!! Wink


Bijeli cvjetak doprihajao u ove krajeve iz okolice Varaždina


A ova ljepotica iz Karlovca...


Ovaj cvjetak sam vidjela da netko ima, ali crveni, evo i vinkastog...


Nešto jako visoko bijelo


Lonicera napokon dobila kuda da se penje LOL


Mlada ruža se ipak odlučila pokazati svoju ljepotu


I Orahovica se smjestila u mom vrtu! Wink




I za kraj jedna nova cvjetka u mom vrtu. Nešto neobično... mislila sam da je ono ljubičasto cvijeće od shashe, ali ugodno me iznenadio izgled pupoljka... skoro ga otrgala jer me podsjetio strašno na drač Embarrassed kad ono ljepotica.


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 23:43
i ti imas ovaj luk! meni je zelja jednog dana isto ga imati. cvjeće je prekrasno 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 23:47
Ovu zadnju ljepoticu si i meno donijela, i meni je procvala - oduševljena sam njome Tongue
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 23:50
smile227 obožavam cvijeće na konstrukcijama.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 23:55
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Ovu zadnju ljepoticu si i meno donijela, i meni je procvala - oduševljena sam njome Tongue


smile126 Baš sam si mislila dali ga shasha i ti imate. I mene je oduševila, ali idem odmah gledati jesi li ti svoju uslikala!!! Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 21:50
Opet ja sa svojom terasom... Embarrassed


Ruža


Jednogodišnja ljepotica napokon se povratila i pokazuje svu svoju ljepotu


Hortenzija u cvatu, a mislila da nećemo ugledati cvjetak njen


Kadifice koje sam ja sijala... baš sam ponosna na njih! LOL


Prvi ljiljan u cvatu


Ukrasna kopriva neobičnog lista pristigla iz Orahovice u kombinaciji sa tamnijom, ali malenom...


Svašta nešto... Proljeće pogleć, pak imam ovu ljubičastu ljepoticu...


Delfphinium


U isčekivanju ljepote ove:




Dva cvjeteka koje mogu ugledati samo dok sunce sija u visećoj tegli na cvjetnoj marelici... Ne znam kako se zovu, ali ako netko zna nek mi napiše. Prodavač je rekao jako zahvalna biljka za vrućine, po sedam dana ne treba je zalijevati.




Pogled kroz moje viseće košare na clematisa


I za kraj Ljutko koji se sakrio!!! Wink



Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 21:58
Svega lijepoga i šarenoga kod tebe!
Nove teglice koje si sama napravila i objesila na  suhu marelicu su mi prekrasne, vesele i šarene!
Od ostalog cvijeća neću ništa posebno izdvojiti, osim da je zdravo i lijepo. Onaj cvijet kojeg ne treba zalijevati meni je poznat kao prkos (vjerojatno ih ima puno vrsta) Baš sam jučer jednog takvog kupila i zasadila u rupicu u zidu. Kupila sam ga u Uresu u Poreču i pisalo je samoprkos  Wink!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 22:08
kod tebe je sve divno,a jednostavno neznam sto bi izdvojila! gdje si kupila clemantis? krasan je!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 22:23
Sad kad znam kako izgledas (presla sam preko 500 postova Wink) mogu te zamisliti u tvom predivnom vrtu!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,186 sekundi.