Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 157158159160161 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 08:52
Milice, želim ti brz oporavak!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 09:03
Brz oporavak i sve najbolje ti želim smile169
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 13:03
 Draga Milice želim ti brz oporavak i da što prije uživamo u slikama tvog vrta!!!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 20:48
Dobrodošla draga i želim ti i ovim putem ( makar smo se čule) brzi oporavak i lijepe dane sa obitelji i u vrtu!
 
smile79
Rijeka

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 23:47
Draga Milica , nemoj se molim te ljutiti na mene da ti vec opet zvonim na vrata ! Htjela sam samo pitati da li ti je barem malo bolje !
         
                                                                         
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 21:02
Dragi moji  cvjetni prijatelji, evo opet sam malo virnula  i opet sam duboko dirnuta koliko vas je posjetilo moj tužni vrt, bez novih sličica ali nisam još u mogućnosti niti pošteno hodati od velike iscrpljenosti  pa će tako sličice pričekati. Cvjeta ponešto u mome vrtu i za sada mogu samo izdaleka gledati jer nisam još u mogućnosti obilaziti moje biljke. Ide polako na bolje i nadam se da će svakim danom biti sve bolje.

Puno hvala svima  na riječima podrške i ohrabrenja. Ostajte mi zdravi i veseli.....  Velika pusa svima   ....smile79
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 13:31
smile79smile79smile79smile79
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 13:50
...ja mislila da si nam nekud otputovala, a ti nam boluješ!
Želim ti što brži i bolji oporavak!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 16:01
Kad te nije bilo tri tjedna na ovim stranicama, niti si bila samo u prolazu na cvjetnom forumu, znala sam da nešto tu ne štima, jer ti draga i kad negdje otputuješ svratiš i javiš se u skladu s mogučnostima.
Ništa ti ne brini za svoj vrt, sad je zdravlje na prvom mjestu, a ako i ponešto propadne dok nam ti u potpunosti ozdraviš i vratiš se cvijeću, znaš da smo tu da nadomjestimo uveli cvjetićHeart
Želim ti brz i potpun oporavaksmile79
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 17:10
Dragi moji, hvala vam na toplim riječima i lijepim željama. Moje zdravstveno stanje ide na bolje ali jako polako ali važno je da ide na bolje.  Pozdrav i pusa svima......smile78
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 17:31
Draga Milice, od srca ti želim dobar oporavak i zdravlje!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 17:40
milica7 samo neka se tako nastavi i sve će biti dobro
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 21:39
smile78tebi za brz oporavak
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 06:25
eh da znaš da sam se baš jučer tebe sjetila navečer, nisam niti znala da si bolesna. Znam kako ti je nažalost, takva je za mene bila prošla godina, ali vjeruj i to će proći i začas ćeš ti trčati među svojim cvijetićima . Želim ti od srca da se što prije oporaviš draga Milice.

smile73
belica,zagreb
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 07:37
Želim ti što brže ozdravljenjeSmile
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 01:03
Uspješan oporavak ti želim!
       
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 06:27
Ja se baš prethodnih dana setila tebe dok sam Cardinala sejala.Nadam se da ćeš se brzo oporaviti pa da zajedno uživamo u njegovoj lepoti smile99
The impossible is often the untried.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 07:35
Sad sam tek vidjela da si bila bolesna.Nadam se da sad već dobro i da ćeš uskoro moći šetati vrtovima zajedno s nama.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 08:09
Brz oporavak ti želim, moraš se što pre oporaviti, a biljaka će biti i na pretek.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 08:19
Neko vrijeme nisam bila na forumu pa nisam ni znala za tvoje zdravstveno stanjeEmbarrassedOd srca ti želim brz oporavakHeart i da što prije počneš uživati u svome cvijeću smile73
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 157158159160161 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.