Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 157158159160161 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 06:38

Tulipani su ti divni. Jesi ih lani posadila ili su tu već duže vrijeme?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 06:57
Draga susjedice, kod tebe je zaista krasno.. Tulipani, zumbuli, povrtnjak, mini tulipani i mini irisi.. Sve mi se dopalo!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 09:34
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Mini tulipani Pinokio, premjestila sam "zvijezdu" ispred kuće, nisam baš zadovoljna ali nemam kamo drugamo s njom...






U ovu predivnu svijetnu posudu ja bi okolo tulipana dodala one kampanulice koje imaš posađene kraj stepenica !!!!     Zamisli ono plavetnilo oko ovih tulipana !!!!smile94
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 12:50

Kao i uvijek prekrasno  smile94.
Mogu si misliti kako miriši kad prođeš kraj zumbula.
Ja ih imam puno manje, pa ipak prekrasno miriši kad sam kraj njih. Baš ih volim!

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 13:43
Sarajka..., trsi su već povezani, od kako nema mog tate sređuje ih jedan naš susjed jer moj šogor kao ni MM nemaju pojma oko trsja a ja bih još i znala jer sam često bila uz tatu kad je rezao, povezivao, špricao i redio trse međutim s time je puno posla, moraš se kroz godinu puno puta tome posvijetiti a ja već sad sve na knap stignem. Tu gdje mi je sad povrtnjak bio je cijeli red trsa (na početku moje teme su i slike) ali mi smo ih predlani sve izvadili i sad je tu samo povrtnjak. Trebalo ih je pomladiti i održavati a kako sam rekla to nitko kod nas ne zna. Ja imam jednu brajdu malvazije iznad šterne i to MM ima prijatelja koji je za to maher i on nam ju svake godine sredi.
U sljedećoj turi slika napraviti ću i par slika trsa i brajde pa možda ti tako pognem.....

M.Kaktus....Pedro je već odavno vani na svojoj poziciji i razmišlja koliko će ove godine cvasti, možda bude i preko 30 cvjetova Wink

Ana... to kod tulipana je Rabarbara (povrće), od nje ja radim štrudel, kompot.... Pred nekoliko dana gledala sam emisiju od Jamie Oliver, cijela je bila posvećena rabarbari od uzgoja do pripreme raznih jela i slastica.
Biljka je ukusna i ljekovita, malo je kiselkastija ali to se nadoknadi sa šećerom ili medom. Inače konzumiraju se samo peteljke.....

Anaida, Nataly...Hug tulipani su neki presađeni prošlu jesen a neki su u zemlji 3 sezone (oni u krugu ispod magnolije) pa će na red doći ove jeseni. Inače presađujem ih svake 3 godine.....

Free.... vidiš to ti je dobra ideja premda sam ja mislila na svaki krak posaditi dragoljube pa da vise, imala sam lani od Anaide i baš su mi se zasviđali Wink. Ove plave zvončiće kad ih sadiš jako se teško prime a kad se sami prošire (pa i u kamen) onda najljepše rastu.....

Anastazija......ovih dana sređujem jedan kamenjar kod prijateljice, isto je tako "na padini" pa kredem ideje od dva takva najljepša kamenjara na forumu , tvoj i od Bergenije !!

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 14:02

Hvala ti, puno mi znači tvoja pohvala  smile79.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 20:29
Puno posla, no rezultati su vidljivi. Tulipani su prekrasni, a tek cvijet kamelije, divno
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 22:44
ne sjecam se da sam ikad pozdravila vlasnicu ovog vrta,ljetos sam se divila ovom vrtu,pa me je jesen osavila bez rijeci ,pa prelijepo proljece kod tebe..e pa red je i da se javim ,ako vec posjecujem tvoj vrt...imas vrt koji bi svako pozelio,svaka ti cast na trudu i radu....imas savrsen vrt 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 22:25
 
 
 
 PREKRASNO  !!!!!smile57
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 22:34
korjenko,pa kod tebe je sve savršeno.bravo
čini mi se da imašdosta veliku površinu vrta
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 23:20
Korijenko, kamelija, patuljaste perunike i cijeli vrt su ti tip-top ili kako ti velis pic,pic.
I povrtnjak je ko po spagici, sad se vec sigurno sve zeleni, a i mora kad je bilo: "dug, debel, dug, debel"  (jel tako ide ? ).
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 06:30
Draga vrt ti je svake godine sve ljepši i ljepši! Smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 09:07
Uvijek je lijepo na tvojoj hacijendi.
Krasni su ti tulipani i zumbuli, kod mene uvijek zumbuli već odu, kad počnu cvjetati tulipani.
Ipak, ništa bez grote, ona me uvijek oduševi.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 10:34
što reći osim predivno, proljeće je najljepše kod tebesmile71
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 09:25
predivno je prosetati tvojim vrtomHeart
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 15:57
ma vrt je definitivno sve ljepši i ljepši Big%20smile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 19:56
Čitala sam tvoj članak u Tramontani -  Clap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 15:27

Svih lijepo pozdravljam i zahvaljujem na šetnji vrtom.....

Kamenjar....drago mi je da si se javila i da ti se kod mene sviđa. I ja jako volim proljeće iako mi se sve više i više počinje sviđati i jesen s kojom prije par godina nisam baš bila oduševljena. Dođi opet, bit će slika....

Carol....merlin tj. mrkva je lijepo niknula i nadam se da će na jesen bit baš kako sam mu govorila dok sam ga sijala "dug, debel, dug, debel...."Wink
 
Ajama.... lijepo da si i ti svratila...imam veliku površinu vrta ali je podjeljen na više cijelina i svaka ima svoju priču tako da je i zanimljiv, Posla je puno ali veseli...
 
Moon....baš mi je drago da si čitala članak, čim stane kiša idem sredit drugi dio kamenjara.
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 15:30
Dosta priče, sljede slike
 
Allysum
 
 
"Kanzan" u cvatu
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 15:31
Phloxići
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 157158159160161 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.