Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 157158159160161 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 01:09
Hvala LoricaIM-Smiley.com

Ma donijela sam nešto sitno, ali sam se razbolila ni hodati ne mogu cijeli dan. Sve me slomilo prehlada, putovanje, stres, rad. Baš ovako izgledam u orginalu, nos mi je kao babura a kišem pravo muški da mi uši veslaju.

Donjela sam nešto sitno, mama mi je jako slaba teko da nisam puno obilazila niti krala pelciće. Ali moram priznati da mami jesam maznula nešto što mi nije dala ranijesmiley2405.gif, nije ni vidjela. Ali mislim da zna da sam pomažnjavala pelcićesmiley4392.gif
Zato sam donijela veliku agavicu koja je jadna zgužvana u paketu i nemam snage da je iščupam, vražićak ima bodljesmile183. Mama je htjeli baciti, jer kako kaže monstrumLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 08:20
Žao mi je da si se razbolila. Nadam se da je to ipak samo kratkotrajno i da ćemo te vidjeti na kavi u četvrtak.
Znam da te posjet roditeljima zdrma, bilo bi lakše da su bliže... al' kad život tako posloži da nam nije uvijek lako.
Neka si mami po skrivećki "maznula" ponešto, kažu da se ukradeno bolje primi!
Nadam se da se vidimo!Big%20smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 06:42
Ajde živni, nedostaje tvog optimizma!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 10:58
da sto prije ozdravis
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 00:10
Hvala vam na lijepim rječimaIM-Smiley.com, malo mi je bolje danas. Sinoć sam mislila da ću poluditi od bolova u glavi i vratu, valjda sinusi i prehlada. Popila sam 2 paracetamola, sprejevi za nos i danas su bolovi blaži. A kašalj da ni ne spominjem.
Jadan je onaj tko spadne na mušku njeguIM-Smiley.com, samo da se ne ponovi. Dva dana nisam jela, a kakve mi je dragi obroke spremio boli glava. Jedan recept je pečena svinjetina u kajgani, fujjjIM-Smiley.com. Još je galamio na mene kako sam izbirljiva i nezahvalna. A kako mi je tek namasirao vrat, ubio Boga u meni ni sad se nemogu nasloniti na leđaIM-Smiley.com
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 05:54
Ajde, bit će dobro, lako za vrat - važno da ti nije ručice masirao pa možeš na miru tipkati LOLLOLLOL
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 08:45
Šmrckice nasmijala si me (znam da tebi i nije do smijeha vjerovatno) kakvu njegu dok si bolesna imaš.
Suosijećam s tobom,znači ima još muževa koji imaju "zlatne" rukice za masažu.Ja sam mislila da je samo moj nježan kao traktor Wink,kad masira deset dana ne mogu doći k sebi LOL.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 11:15
Vjerujem da je jučer sve prošlo kako treba, mislili smo na tebe na kavi, a i dok smo "kupovale" buritto, no već ćeš ti doći .
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 14:59
Jooj Smrckić,smiley1745.gif pa tek sad vidim da si bolesna!Hug Hug HugBaš mi je žaoCry, nadam se da ti je već bolje i da ne moraš biti  više na ala cart meniju tvog zakonitog:-&%20-%2011%20-%20phpbb3....ni ne sumnjam da ćeš ga kad malo dođeš k sebi privesti u red...ak ne ide milom moš probati i metodama tipa wip3%20-%20WIP%203%20-%202smiley1720.gifwar6%20-%20war6%20-%201. Pa nek vidi onda kak je to kad "mučiš"  bolesnika!!:h:i:%20-%20hi%20-%20smajliji :oba:%20-%20OBA%20-%201Nedaj se mali i brzo ozdraviiiiii! :cmokili:%20-%20142%20-%20smajliji;%29%20-%20;%29%20-%20smajliji i da...skoro sam zaboravila....znaš...moj je crnjo ipak malo ljepši :P%20-%20:P%20-%20smajliji
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 20:44
Smrcko kuburi sa prehladom, a njoj je izgledao trojan sredio kompjuter - i to dobro!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 13:54
Joooj smrcko pa gdje si ti???
 
Šta se događa???
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 13:58
pa nisi još valjda bolesna smile43
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 14:44
Ja pričala s njom: Smrcko kuburi sa prehladom, a trojan sredio kompjuter - i to dobro!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 13:12
Pozdravi je puuuuno i zaželi i njoj i kompu brzo ozdravljenje. Reci joj da nam nedostaje.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 16:50
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Ja pričala s njom: Smrcko kuburi sa prehladom, a trojan sredio kompjuter - i to dobro!
A joj, nevolja nikad ne dolazi sama. Ako se još čujete, pozdravi je i s moje strane.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 18:34
Več smo se zabrinuli gdje si..a kad ono šmrcka napali trojani..Puno pozdrava..smile79
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 09:06
I ja sam se pitala što je da je nema..... ovo je sad period prehlada i boleština.....samo ti lijepo odmaraj, vani je ionako "šljiva", jedino taj vražji trojan smile232
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 17:44
Smrcko, pa sada to već nije lijepo od tebe. Gosti dođu - i poljube vrata! Pa zar su zbilja ti virusi sredili i tebe i komp? Želim vam oboma da brzo ozdravite i vratite se među nas. 
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 19:19
nažalost sredili su joj temeljito komp.    no osjeća se bolje i svih pozdravlja.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 19:28
Smrckice želim što brže ozdravljenje tebi i tvom kompusmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 157158159160161 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.