Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 155156157158159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 00:03
Pišući ovu zadnju poruku vidijela sam da sam konačno prešla magični broj od 5000 postova, te da sam i ja postala guru. Obzirom da ne provodim previše vremena ovdje, zadovoljna sam da se je to dogodilo.Big smileBig smile  Puno sam toga tu naučila, puno sam dragih ljudi upoznala u živo i virtualno i puno sam biljaka dobila i dala...Bila sam na puno druženja gdje nam je bilo nezaboravno...WinkWinkTo su čari ovog foruma, bez kojeg bi bila prikraćena za puno lijepih stvari u životusmile120CIF is the best.
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 07:46
Cvjetni guru,smile73čestitka na tituli.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 08:21
Čestitam na tituli,zaslužena je!
                  
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 08:48
Bravo Jagoda, potpuno zasluženo.Clap
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 00:08
Sve je vise gurua koje poznajem. Primi i moje cestitke.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 01:44
Hvala vam drage moje na čestitkama. Drago mi je da sam dovdje došla i da to mogu podjeliti s vama!!smile78
sutra je novi dan
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 07:03
Čestitke i od mene! Thumbs Up
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 10:22

Čestitam !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 10:48
svaka čast zasluženo.  čestitam
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 20:16
Ovdje nisam dugo bila, pa sam se vratila podosta unazad: bome sam imala šta i vidjeti, prekrasno cvijeće !
Jagoda, divim ti se što imaš toliko raznolikih i lijepih biljaka.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 22:12
Drage moje ANDINA, ANASTAZJA, AJMA hvala vam na čestitkama. Heart  

sutra je novi dan
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 22:16
Draga Jagoda primi iskrene čestitke i od menesmile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 22:25
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Ovdje nisam dugo bila, pa sam se vratila podosta unazad: bome sam imala šta i vidjeti, prekrasno cvijeće !
Jagoda, divim ti se što imaš toliko raznolikih i lijepih biljaka.


GLIKICE hvala ti što si svratila i ishvalila moje cvijeće. Istina imam puno toga i stalno se kolekcija povećava. Zarazno je pregledavati druge vrtove i rasadnike jer uvijek ti se nešto svidi i onda kreća potraga za tim...Od kada imam novi veliki vrt on se stalno puni novim bljkama. Još malo pa će i on postati pretjesan. WinkWink
Među mojim biljkama ima i tvoj sukulent, stapelija. Živa je raste ali nije još cvjetala. 
Ako nešto želiš da ti pošaljem, javi se.WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 22:28
Pridružujem se čestitkama!smile73
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 22:29
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Draga Jagoda primi iskrene čestitke i od menesmile55


Hvala ti draga Aralija na čestitkama . I ti ćeš draga uskoro postati guru, pa ćemo onda i mi tebi čestitati...smile76
 

sutra je novi dan
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 22:38
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Pišući ovu zadnju poruku vidijela sam da sam konačno prešla magični broj od 5000 postova, te da sam i ja postala guru. Obzirom da ne provodim previše vremena ovdje, zadovoljna sam da se je to dogodilo.Big smileBig smile  Puno sam toga tu naučila, puno sam dragih ljudi upoznala u živo i virtualno i puno sam biljaka dobila i dala...Bila sam na puno druženja gdje nam je bilo nezaboravno...WinkWinkTo su čari ovog foruma, bez kojeg bi bila prikraćena za puno lijepih stvari u životusmile120CIF is the best.
jako lijepo napisano, u nekoliko rečenica puno rečeno.
Jagoda, čestitam ti na zasluženoj tituli cvjetnog gurua!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 22:43
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Pridružujem se čestitkama!smile73



Hvala ti draga DADINICE na čestitkama. I ti ćeš ukoro biti guru, ne fali ti puno postova...Biti će čestitki i kod tebe...smile84
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 22:54
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Pišući ovu zadnju poruku vidijela sam da sam konačno prešla magični broj od 5000 postova, te da sam i ja postala guru. Obzirom da ne provodim previše vremena ovdje, zadovoljna sam da se je to dogodilo.Big smileBig smile  Puno sam toga tu naučila, puno sam dragih ljudi upoznala u živo i virtualno i puno sam biljaka dobila i dala...Bila sam na puno druženja gdje nam je bilo nezaboravno...WinkWinkTo su čari ovog foruma, bez kojeg bi bila prikraćena za puno lijepih stvari u životusmile120CIF is the best.
jako lijepo napisano, u nekoliko rečenica puno rečeno.
Jagoda, čestitam ti na zasluženoj tituli cvjetnog gurua!



Draga Slavujka, vlasnice NALJEPŠEG VRTA na CIFu,  hvala ti na čestitki. Morala sam tako napisati jer tako i osjećam. CIF je nešto jako lijepo što sam "slučajno"pronašla tražeći podatke o nekoj biljci. Ostala sam tu družeći se sa svima vama i vašim biljkama....smile76
sutra je novi dan
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 00:23

Čestitam na novoj, zasluženoj tituli, sad poznam još jednog gurua!

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 00:47
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Čestitam na novoj, zasluženoj tituli, sad poznam još jednog gurua!



Draga ANABISTRICA hvala ti lijepa na čestitki. WinkWink Ima nas dosta, baš ću jedan dan pobrojiti. Nadam se da ćeš i ti ubrzo uću u to "visoko" društvo.smile78
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 155156157158159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,578 sekundi.