Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 152153154155156 260>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 20:20
 Holiday, Double Delight,Heimat Melodie, Baby Gold Star, maćuhicesmile211
Jagodesmiley2579.gif
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 20:55
Tija, drago mi je da su ti se dopali moji cveteki...a za "mališu"..dobro kažeš..već će netko znati koja je to biljčica Wink
 
Lantana, hvala na pohvali Big%20smile...ta ruža je inače prekrasna i lijepo miriši....vanjske latice su crvene, a iznutra je krem boje....samo kad bi vremenski uvijeti dozvolili da se lijepo otvori! Smile
 
Štefi Wink
 
Wind, hvala na posjeti i pohvali i dobro došla na forum! Big%20smile
 
Štefek, daleko smo mi od mora...i sama znaš...samo kaj je ove godine u ovo vrijeme nadprosječno toplo....pa i biljke "čudno" reagiraju. Ma porezat ću ja malo ružice i sad kad ocvatu...već sam mislila, ali mi žao odrezat pupoljke, a baš su zdravi i lijepi...pa sve čekam neće li ocvast Smile, a na proljeće slijedi temeljito rezivanje. Wink
 
Bromi, brzo dođi u berbu jagoda, budem ja kupila još koji paketić jagoda u dućanu i stavila na stup...da imamo kaj brati LOLLOLLOL, jer smo sa ove dvije jagodice brzo gotovi s branjem! Wink
 
Otok, nisi napisala po čemu ruže mirišu, jer po Oust-u ili po Airwicku?LOLLOLLOL
 
Smrckić drago mi je da ti se sviđaju moji cveteki...nema ih sad više baš puno (osim maćuhica), ali svejedno vesele u kasnu jesen! Jooj..moram ti reći da prvom prilikom moram isprobati tvoj recept koji si danas stavila!smiley2579.gif Jedva čekam....Wink
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 21:12

Moram vam se još pohvaliti i sa veeelikom pošiljkom biljčica koje su danas stigle od drage Jagode Big%20smile...posredstvom njenog sina. Puno hvala Jagoda i tebi i tvom sinu. Silno si me razveselila.Big%20smile...samo mi još moraš pomoći oko naziva da ih kvalitetno zbrinem! WinkBig%20smile

 
evo novih biljčica i sjemenki....Jagoda je poslala "svega blaga" EmbarrassedBig%20smile
 
sjemenke kamelije, pitospore i narančaste lantane
 
još sjemenki u dekorativnim suhim cvjetovima....saznat ćemo kako se zovu kad nam Jagoda javi
 
krasna biljka u nekoliko gomolja....još nepoznatog naziva
 
...još jedna nepoznata
 
i sve zajedno....tu su i reznice prekrasne žute ruže...lady Banks Yellow...wow
 
....kaže Jagoda...par sitnica Shocked...a ono puna vrećica! Jedva čekam instrukcije o sadnji od Jagode da ih kvalitetno zbrinem! Wink
 
 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 21:22
gledaj te ruže i jagode  pa one se ne ponašaju kao da je zima pred vratima LOL hvala na onom linku, spremila sam stranicu u bookmarks jer vidim da ima svakojakih savjeta Thumbs%20Up

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 21:36
Nema na čemu Konti Hug....a o kojem to linku pričamo?...prosvijetli me malo...smile96
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 21:49
Ma svaka čast -tebi će to i te samo kako stajati u tvome predivnome vrtu. Baš super i sretno sa novim biljkamasmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 00:56
hej pa ti opet u akciji sadnje, a rekla nema ništa do proljećaWink

a tko bi povjerovao SleepyHugsmile78
nemoj da dođem, a sve jagode pobrane
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 01:28
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Smrckić Jooj..moram ti reći da prvom prilikom moram isprobati tvoj recept koji si danas stavila!smiley2579.gif Jedva čekam....Wink
 

Pravi jesmiley2579.gif .Pravila sam samo sa sirom. I u fil sa sirom možeš dodati vrhnje i jaje. MM kaže da je odličnoTongue
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 02:41
Flavia evo mene da ti pojasnim pošiljku....Oni zeleni listovi sa gomoljima su male perunike koje cvatu sitnim cvijetovima.Ona mala grančica sa pupovima je hardenbergia violacea koju negdje popikni,možda se uhvati ...Sjemenje piše što je, a suhi cvijetovi su suhe kamelije...Od njih možeš napraviti suhu slikicu u nekom zgodnom okviru,kao što sam napravila ja...Slanje nije bio nikakav problem,jer mom sinu je to bilo usput,nije te trebao tražiti po Zagrebu,nego si ti došla u hotel po to...smile115
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 02:51
Flavia evo ti jedan moj aranžman sa suhim kamelijama...
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 07:02
Flavia, kakve lijepe, lijepe slikice cveteka! U ovo predzimsko vrijeme svaka je cvjetna fotografije pravi melem!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 07:36
smile227prekrasna slika....već vidim flaviu kako je slaže.....nadam se da ćeš nam je pokazati....Wink
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 08:03
Samo da te pozdravim u šetnji kroz tvoj vrt. I dalje je sve u neredu. Super!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 14:46
Flavia već sam mislila da sam ti dosadila sa mojim komentarima o tvojim ružama, ali sada mi je malo lakše jer vidim da ni drugi nisu ravnodušni na tvoje ljepotice.
 
I da kao i obično- uživala sam u tvome cvijeću!!!!Smile
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 14:54
Dobila si puno radosti u jednom paketu ,lijepo šta te Jagoda tak obradovala.

Znaš kaj sam mislila ,daj kad budeš rezala ove svoje ružice nemoj sve "spakirati" za stričeke sa zelenim kamionom ,ja bi ti tak bila zahvalna za jednu (a može i dvije za svaki slučaj )grančicu Heimat Melodie .
Na vrh
WIND View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Prosinac 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje WIND Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 16:35
Hvala na lijepoj dobrodoslici smile75
Zao mi je samo sto se prikljucih ovako kasno u godini u ovo sharoliko drustvosmile159
Cim pocne proljece podijeliti cu sa vama slike cHari hercegovacke klime i biljakaSmile
 
 
WIND
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 17:14
Mada nije mjesto,ali ipak moram da poželim dobrodošlicu za Wind.Jedva čekamo sličice iz (meni najdražeg dijela moje domovine) hercegovine...
Na vrh
WIND View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Prosinac 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje WIND Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 17:27
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Mada nije mjesto,ali ipak moram da poželim dobrodošlicu za Wind.Jedva čekamo sličice iz (meni najdražeg dijela moje domovine) hercegovine...
 
Nadam se da nece neko imati primjedbu ali mislim da lijepa namjera uvijek i svugdje ima mjestaSmile 
Pa od srca zahvaljujem Alisi na lijepom pozdravu Smile
Samo da se izgura ova vjetrovito-kisna hercegovacka zima i obecavam biti ce puno divnih slikaSmile         smile169
WIND
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 18:17
Hvala svima na posjeti, kad vam pokažem nešto, onda ću odgovoriti na prethodne postove! Pusa za sve koji posjećuju moju temu! smile79
 
Dakle...cure moje drage....kod mene šok za šokom smile39smile39smile39ali u pozitivnom smislu!!! smile89
 
Nakon jučerašnjeg bogatog paketa od drage Jagode smile72...stiže danas novi...od naše drage Bromi smile58. Paket velik "ko kuća"....a unutra krasni jasmin smile71...sutra će biti posađen u novu teglu. Ja ću ga ćuvati, maziti i paziti i nadam se da će mi slijedeće sezone lijepo cvasti...evo ga...
 
...i nešto na što smo svi u kući "čoporativno" u pravom smislu riječi "zinuli"....smile181smile93...
prekrasna slika povećeg formata - zlatovez - ručni rad naše vrijedne Bromi!....kad se samo sjetim da je tek počela ići na tečaj zlatoveza Big%20smile....a rad je prekrasan, pravi profesionalan...bez greške..ma fenomenalno! ClapClapClap Draga Bromi...hvala ti najljepša....svojim darom razgalila si nam svima  i srce i dušu. Ljepših riječi trenutno nemam....sva sam nekako "smotana" od osjećaja koji su me obuzeli. Zahvaljujem od srca... smile78
 
pogledajte ovu ljepotu....
 
 
 
 
..fotke nisu baš naročito dobre....em je noć....em mi je preslabo svjetlo....em se na staklu ocrtavaju lampe....ali trudila sam se koliko sam najbolje mogla da vam pokažem....Big%20smile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 18:29
smile227ClapClapClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 152153154155156 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,555 sekundi.