Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 150151152153154 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 12:01
 
                               
 
                                     Čestitke CVJETNI GURU!smile169
Vrt je prekrasan i u proljeće i u jesen! Ljeto ga malo sprži ali kod tebe je klima dobra pa uvijek uživamo u njemu!
 
Rijeka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 13:07
čestitamClapsmile57
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 15:16
smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 15:39
Ma ti si nama već davno guru smile186. Čestitke na postovima! smile78
Na hacijendi prekrasno kao i uvijek, gredica 4 godišnja doba se lijepo popunila, a i bijeli vrt napreduje, dobro ti je naraso biserak, kod tebe sve raste ko iz vode LOL
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 18:55
čestitam guru Big%20smile
vrt ti se popunjava na najljepši način,svaki put kad dođem ima novosti ,sve uredno na svom mijestu grote me kao i uvijek oduševljavaju,vesela sa da i mojih par biljčica  su dio tvog krasnog vrta ...ha jednom ču uspijet valjda u ovom životu doći  do tebe...inače moja Lavanda  gleda samnom slikice na forumu i gledamo tvoje i veli na kraju mala..mama a zašto kod ove tete ima puno zelene trave a mi je uopće nemamo vidiš da je imamo onda ti nebi vikala na mene šta sijedim na podu to bi ti bilo kao tepih...eto pa sad šta da joj kažem Confused   
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 20:41
Čestitam na novoj tituli i predivnom cvijetnjaku ! smile75
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 23:12
po koji put treba ponoviti da je sve skladno opet i opet...
bome si se dobro potrudila kada si dobila ovakvu titulu
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 23:23
smile169
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 01:00
cvijetni guru.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 10:12
Draga naša guru, cvjetni krug je fantazija, od tebe se može stvarno nešto naučiti Thumbs%20Up.Zavidim ti na anemonama, iako su im listovi malo požutjeli ne gube na lijepoti. Moje su više na suncu nego u hladu i slabo cvjetaju. Šta ću kad nemam uopće hladovine.

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 14:38
Curke moje i naravno Toni...puno,puno hvala na čestitkama za guru, meni to puno znači jer sam tu na forumu u ove tri godine stvarno puno naučila a moj vrt je bogatiji za jako puno vaših biljka i iz godine u godinu postaje sve ljepši.
 
Duda.... bila bi stvarno sretna da ugostim tebe i tvoju Lave, kako bi se ona natrčala po livadama...Hug
 
Josipa... dugo te nije bilo, veselim se što si opet svratila. Ja ti isto muku mučim sa hladovinom, sve nešto razmišljam da posadim još koje stablo da bude malo više hlada Wink. Prejako je to naše primorsko sunce, puno biljaka mi sprži.
 
Lantana.... biserak je sve ljepši, sve je više kuglica Thumbs%20Up
 
A sad malo slika od kraja desetog mjeseca da se vidi razlika u vrtu od mjesec dana tj. od prijašnjih slika...
 
Bijeli vrt
 
 
 
swanny
 
 
 
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 14:41
Kod i oko ljuljačke.......
 
 
 
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 14:45
Jedina crvena kana konačno procvala ove godine
 
 
Lonicera još uvijek ima poneki cvijet
 
 
Zebra, lavande, spirea.....
 
 
Zebra
 
 
Ruža floribunda
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 14:49
Anemone....
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 14:52
Barbarože sam skinula sa balkona da se ne gužvaju sa bršljankama
 
 
Albizia
 
 
Čupavka
 
 
Nova ukr.trava kod bijelog vrta
 
 
Pampas
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 14:58
Kod tebe volim što su sva godišnja doba lijepa u vrtu.
 
Da li sam ja to dobro vidjela ili si maknula onu klupu i stol ( tamo gdje ti stoje barbarože)?
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 14:59
Novi vrtić..... tko se sjeća tu su nekad bila dva ogromna oleandra oker i crveni. Oker je otišao predlani valjda od starosti a crvenog je lani uzela zima. Odlučila sam da neću više oleandre saditi u vrt nego imam bijelog i crvenog u velikim vazama i to mi je dosta Big%20smile.
 
Sada sam tu posadila veliku plavu ortenziju, edgevorthiu, carex,ukrasni niski luk, echinaceu purpureu, neke ukrasne zelene grmiće a uz ploče medvjeđe vlasulje i neke kamenjarke koje cvatu cjelu sezonu sitno roza. Druge godine ćemo vidjeti što će iz toga ispasti Wink
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 15:00
anemone, gaura , ukrasne trave, bijeli vrt , grote, prekrasna jesen kod tebe smile141
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 15:22
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Kod tebe volim što su sva godišnja doba lijepa u vrtu.
 
Da li sam ja to dobro vidjela ili si maknula onu klupu i stol ( tamo gdje ti stoje barbarože)?
 
 
Da draga, maknuli smo samo malo naprijed, da bude na malo više sunca jer sad nam tako paše, da ukrademo još to malo sunca što ga je za ovu sezonu ostalo.  Jučer sam slikala breze i vrt ispred kuće..... sljedeće javljanje bit će specijalno za tebe Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 15:24
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

anemone, gaura , ukrasne trave, bijeli vrt , grote, prekrasna jesen kod tebe smile141
Hvala nona smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 150151152153154 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.