Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rijeka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rijeka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 58>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 13:37
S nama nisu bile prave ovce, ali je bila još jedna grupa ovaca, neznam od kuda ono
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 14:44
Tek sam sada uspjela uhvatiti malo vremena (i mira) da pogledam konačno izvješće iz RI. Bravo curke!!!
Franjica, odlična reportaža!!! Kakva Venecija, kakav Rio! Još ako dekle iz RIjeke pokažu tvoj izvještaj onima u Turističkoj zajednici Ri, mogla bi dogoine biti na Riječkom karnevalu angažirana kao službeni izvjestitelj!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 20:48
Otok, bile su dvije grupe ovčica, jedne su bile potpuno bijele i imale nekakve "plastične" kovrčice (fotkicu tih sam stavila a druge su bile ovo
Ne vidi se baš dobro, no ove su bile napravljene od strugotina drveta (rekli bi mi ovdje blanjane)
Koja si ti bila ovca?
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 22:55
I da zaokružimo temu. Danas je kod nas na Viškovu spaljen pust Borut, nisam vidjela jer sam se vratila na posao.Samo sam došla pogledati Halubajske zvončare . Bili su u mom selu. To je stari običaj obilaska svih sela u Halubajštini, zapadni dio Rijeke. I tu je maškarama za ovu godinu odzvonilo ... :antonjski špaši, katarinski faši! 8prijevod: antonjske zabave, katarinske pelene-nakon 9 mjeseci) !

Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 23:01
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 23:07
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 23:08
Najmanji Zvončar, ima osam i pol mjeseci!

Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 23:13
Djecu već od malih nogu učimo običajima, neki se još malo boje, naročito curice ....
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 07:11
Lošinjani su bili one ovce sa prve slike, vidi se natpis Mali Lošinj, potpuno bijele i par crnih i dva bjeloglava supa (oni vrebaju, jer jedu mrtve ovce)
 
A "kovrčice" smo napravili od tila, puuuno tila i dosta posla
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:03
Otok bili ste famozne ovce, ja sam naravno cijelu povorku odgledala preko KanalaRi.
Drago mi je da je Franjica uživala i da dolazi i dogodine.
Salomon - strava čarleston komadi! Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:12
Bilo bi zanimljivo čuti kako su se zvali pojedini fašniki popaljeni diljem lijepe naše!
Halubjanski Borut, sigurno nije onaj s filma iz Kazahstana, nego puno bližeWinkLOL
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:22
Naš se je zvao Ivić Centurin - koji Ivić znate, a centurin (za one koji neznaju) je kaiš, remen
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 12:29
Da malo "dignem" Rijeku u slici.
Željela bih slikati riječke parkove i zelene "otoke". Nisu veliki, ima ih dosta, ali su prekrasno održavani. Što jest, jest.
No za obići više toga trebaju zdrave noge!Big%20smile
Zato danas samo malo usput s posjeta tržnici:
Već slikan park između tržnice i kazališta ima sad cvjetnu oazu
 
 
Ovo sam fulala.Trebale su se vidjeti crvene ruže, ali sam bila predaleko...Confused
 
Ovaj parkić(Bobijevo) je na zavoju glavne prometnice iz Rijeke prema Trsatu. Ali je za sve iz okoline prava zelena oaza. Naročito za ljubimceWink
Slijedeći put više!
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 14:03
Hvala Bako za slike, u Rijeku odlazim samo kad baš moram  zbog gužve ali uvijek volim vidjeti cvjetne otoke i parkove a pogotovo ovaj ispred kazališta. Za ovaj Bobijevo niti ne znam jer me nikad put ne nanese.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 15:00
ruzmarin je izgleda u Rijeci jako omiljen kao i meni
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 20:59

Bravo baka - treba povremeno slikati naš predivni grad, da i drugi vide kako smo sretni što tu živimo.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 19:00
Baka, hvala na slici Bobijeva. Ni mene više put ne vodi tamo, ali sam išla u "Šušačku" gimnaziju, pa uspomene dolaze. Jest, jest, vidit ću ga opet! Ove godine slavimo 45 god. znaš već čega.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 14:28
Bah.... ča je to (ili kaj je to, jer sam završila u ZG) prema mojih 55 koji su tu blizu! Još malo!
Na vrh
Nena79 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena79 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 23:57
Lepe uspomene imam iz tog grada...Bila sam u Rijeci pre nekih 20 godina,bila sam dete ali se nekih detalja još sećam...Tu mi je nekada živeo stric pa sam sva važna pričala deci u školi gde sam ja to bila Smile

Hvala vam na ovako lepim slikama....
Ne idite utabanim putem...Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 11:47
Evo Nena ima i dalje!Big%20smileJa bih to mogla nazvati ne kud se skitam, nego kud se motam i snimam. Jer mi je radijus prilično ograničen.
No evo:
 
Trg Pul vele crikve.U prijevodu trg kod velike crkve.Popularno se zove kod kosog tornja. Da li je kos ili nije, ne znam,(kosa je meni sad cijela slika!Big%20smile) nisam mjerila a vidljivo ovako...Confused Ja snimajući stojim na "krovu" podzemne garaže, koji je ujedno i temelj za novu gradsku biblioteku... negdje u budućnosti.
 
 
 
Prednji dio crkve... baš se ne vidi, ali je lijepa.
 
 
Ulica A.Starčevića. Ali mislim da je svi zovu Garibaldi iako se tako ne zove već "sto godina".Iza moji leđa Korzo.Snimila sam obje radi ovog cvijeća po svjetiljkama.... 
 
 
Korzo
 
 
Morala sam ih snimiti. Tako se lijepo hrane u parku kod tržnice!
 
 
Malo sličica iz tog parka. Ispada da je jedini a nije, ali je to moj hodajući domet! A i lijep je.
 
Oleander i juka
 
 
Meni nepoznata biljka
 
 
S lijeve strane kazališta uz  cestu, niz oleandera.... Trudimo se ozeleniti grad!
 
 
Moj "kraj".Popularno zvan BulevarD, s naglaskom na D. Ostali svijet izvan naše zone, grada, kraja, tu riječ izgovara sa bulevaR.LOL
Snimano iz auta.
Na vrhu tzv. Gimnazijski trg. Službeno Trg Braće Mažuranić.
 
 
Ostatak BulevarDa!Big%20smile
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.