Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicin kreativni kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicin kreativni kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 32>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 22:06
Dadinice, odakle ti samo tolika energija i inspiracija!?  smile120
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 22:11
Ne, nisam prolupala...
samo sam vam htjela pokazati kako je kod nas običaj pri darivanju djeteta.
Darovi se nose u ukrašenoj korpi.
Možda zato što tako ljepše izgleda, a nekada ni nije bilo današnjih ukrasnih vrećica.
Još davno mi je rečeno, da su se darovi djetetu posebno pažljivo ukrašavali, korpe se pokrivale najljepšim vezeninema ili šlingom, samo zato da se djetetu poželi dobrodošlica i lijep život.
Pa.... i ja običavam tako, jer mi je taj običaj jako lijep. Uostalom, ja volim narodne običaje i sve vezano uz njih.

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 22:17
Rosi, draga moja, jednostavno volim to raditi.
A oduvijek mi je draže bilo pokloniti nešto što sam sama uradila. Svaki trenutak, dok radim to nešto, je posvećen osobi kojoj radim. A za mene to ima veliko značenje.

Hvala ti, draga moja!Hug
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 22:23
Opet lijepo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 22:24
To što radiš je neprocjenjivo. Vrijedi neusporedivo više od bilo kojeg kupljenog poklona. Iskreno se nadam da osobe kojima poklanjaš znaju cijeniti tvoj trud i ljubav koju im daješ! smile86
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 22:28
Kada se spoji talenat, kreativnost i velika marljivost, onda nastaje sve što smo do sada vidjeli i kroz čega smo te upoznali.
Vrijedna, sposobna, komunikativna, strpljiva, razumnasmile76
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 22:33
E, pa ti si djetetu poželjela dobrodošlicu i lijep život na najbolji mogući način! smile84
Prekrasno je!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 23:19
Lijepi su ti stari obicaji ! Steta je velika da se u nekim krajevima zaboravljaju i uvode neki novi , moderni !
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 23:19
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

To što radiš je neprocjenjivo. Vrijedi neusporedivo više od bilo kojeg kupljenog poklona. Iskreno se nadam da osobe kojima poklanjaš znaju cijeniti tvoj trud i ljubav koju im daješ! smile86

    Potpisujem!
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 08:41
Predivna dobrodošlica djetetu!
Neprocjenjivo blago
ručno izrađeno za doživotnu uspomenu!!!Osim torte,naravno koja će ostati zabilježena samo na slici
i nije uopće obična nego je kao i sve drugo posebna i savršena!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 10:21
Draga Dadinice,priznajem da odavno nisam ovde zalazila ....
e sad da ne nabrajam.....samo cu reci koliko sam odusevljna viđenim.....
.................da te nema trebali bi te izmisliti.........smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 13:02
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Evo čime sam se bavila posljednjih dana







WOOW! predivno, očito je nježno i mekano (sigurno si koristila mekanu vunu)

Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 15:27
Svaka čast Dadinice! Ti si nevjerojatna! Pa kada sve to stigneš??
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 15:45
Sve je prekrasno, svaka čast na trudu i marljivosti
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 17:47
Sa ovako krasnim i osobnim poklonima, divno izrađenim i pomno složenim, sigurno si djetetu na najljepi mogući način poželjela dobrodošlicu na ovaj svijet 
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 21:29
OO draga , dugo me nije bilo, i pošto sam i ja nekak zimi pogotovo više u kreativnim đirevima, di ću ja nego prvo ravno na ovakvu temu.... baš si me iznenadila, odlične su ti te lutkice zaista :)
belica,zagreb
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 13:36
Lutkice su preljepe, posebno Tinčica (tako ja zovem moju najmlađu kćerku), torta je daleko od obične,kolači prefini, a poklon za bebu fenomenalan. smile141
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 20:18
Milice hvala ti!

RoseHughvala ti draga! Darove  izrađujem s namjerom da pokažem tim osobama da su mi važne u životu.

SlaviceHug hvala ti! Lijep je osjećaj nešto stvoriti svojim rukama, nekoga time obradovati.Heart

MirandaHug Drago mi je što tako misliš.

GuteHug Ja volim stare običaje, ali današnji način života nameće drugačiji tempo i nije ni čudo da se običaji gube. Nema se više vremena kao nekada.

Vijolica draga, Hug Hvala!

Miška moja, Hug  Hvala!

LeonaHug ..sad malo pretjeruješ....Embarrassed

Mari draga, Hug Jeste, jako je mekano, koristila sam vunu za bebe.

FloramyeHug Hvala! Pa još je zima, ne može se po vani....

KaktusićuHug Hvala!

MoonHug Hvala ti! Svakom djeteu treba poželjeti najsrdačniju dobrodošlicu, jer iako ponekad ne izgleda tako, život je ipak lijep.

Belice draga, Hug Baš mi je drago da si zavirila ovamo i da ti se sviđaju moje lutkice. Pohvala od tebe mi puno znači. Hvala ti!

TikvićHug Hvala na kmplimentima i pozdrav velikoj Tinčici!





Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 20:30
jedne cipelke....



Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 20:39
Joj kako su slatke
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.