Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kad se male ruke slože...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kad se male ruke slože...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 22>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 07:38
Kad pogledam slikice s početka teme, vidi se da se sve promijenilo na puno bolje. Jako ste mi svi vrijedni i imanje izgleda potpuno drugačije. Još kad sve rascvjeta...smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 08:43
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:


Draga korijenko, u ime cijele ekipe koja radi na projektu Etno kuće od srca zahvaljujem na prekrasnoj donaciji biljaka koje su sve do jedne bile savršeno spakirane, označene i spremne odmah za sadnju.

 
Drago mi je da ste to tako brzo posadile, ja sam z guštom kopala i pakirala. Žao mi je što Mira i Jagoda nisu uspjele pripremiti svoje biljke ali Jagoda se razbolila a Mira je otputovala, šalju vam pozdrave. Big smile Nadam se da ćemo pripremiti još cvijeća a i vidimo se u šestom na otvorenju.
Lijepo se već vrt popunjava.....uz vrijedne ruke bit će predivno Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 19:54
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Kad pogledam slikice s početka teme, vidi se da se sve promijenilo na puno bolje. Jako ste mi svi vrijedni i imanje izgleda potpuno drugačije. Još kad sve rascvjeta...smile55



...tu su još cijeli travanj, svibanj i dio lipnja pa će se sigurno sve lijepo razrasti...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 21:09
Nisam se do sad oglasila ovdje,ali svako malo provirim da vidim šta ima novo.Vrlo,vrlo lijepo ste uredili ovaj zanimljivi vrtTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2014 u 08:52

...upravo mi je poštar donio još jedan paket biljaka za vrt u Čiču, stigao je s Brača od drage nam Lantane...zahvaljujem od srca u ime cijele ekipe, draga Lantana!


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Fidorena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Ožujak 2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fidorena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 16:20
Pozdrav vrijednim rukama!
Ja sam "letač" kroz forum, onako uz kavu, i gledajući  slikice  pala mi je na pamet šašava ideja ali u isto vrijeme   zanimljiva.
 Možda bi bilo štosno  među tim cvijećem posaditi flance zelja, kelja, paprike, salate...po npr. 3 kom od svake vrste...nek  izviruje među cvijećem

Na vrh
Fidorena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Ožujak 2014
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fidorena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 16:20
Tongue
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 07:45


...stigao je i paket s biljkama iz Zadra, od Natalije i trave...srdačno hvala našim Zadranima u ime cijele ekipe.
                                                       
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 07:46



Velika hvala Andini na još jednoj velikodušnoj donaciji biljaka iz školskog vrta!
                                                      
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 07:48


Vrt uz Etno kuću krasiti će i biljke koje je poklonio naš dragi Medo...hvala ti puno!
                                                         
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 07:50
Kao što vidite biljaka za današnju sadnju ima dosta pa svi koji su slobodni  i žele se pridružiti akciji neka slobodno navrate od 10,30 sati nadalje...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 21:20
Sara i ja smo danas malo sadile, a velik dio posla obavile su i Martika i baka. Stipo je imao puno drugih poslova, no ipak je našao vremena i za kopanje rupa. Moram istaknuti da sam uživala kao nikad do sada: vrijeme idealno, biljaka ko u priči, dan kao stvoren za sadnju. Neću više ništa reći, slike neka same govore.




























































Sara, Stipo, Martika, baka i svi dragi ljudi koji ste donirali cvijeće  - hvala vam za ovaj prekrasan dan!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 06:50
Prekrasno je vidjeti vas i plodove rada vasih ruku !
Nadam se od sveg srca da cu kod iduce akcije moci biti i ja !       
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 07:27
Prekrasno! Stvarno ste vrijedni bili
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 22:57
Bome ste vi to lijepo popunile
Sad preostaje dovršenje interijera, a onda proslava
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 08:22
Nedostaje nam još malo ljetnog cvijeća pa kada vam budu niknule vaše posijane cinije, Lepe Kate, cosmosi i druge ljepote i ako ćete imati viška, molim lijepo,  primamo poklone...
I dalje smo u potrazi za turskim klinčekima, rudbekijama, gailardijama...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 09:27
Joooojj , a ja zaboravila poslati rudbeckie, imam ih ko u priči, pripremila sam i bijele jap. anemone (posadila u vazu). Čut ću se sa Stipom možda opet mogu poslat kamionom.......
 
Sve pohvale veseloj i vrijednoj ekipi smile78 Ova zadnja slika je prva liga !!! Samooo.....bačva je, a gdje su pune čaše ???
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 19:14
...bit će i čaša uskoro, draga korijenko!...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 17:06



U ime cijele ekipe zahvaljujem našoj dragoj araliji na paketu s biljkama za Etno kuću.
                                                    
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 17:17
Svaki put kad posjetim temu, sve je ljepše i popunjenije. Zaista ste svi vrijedni i ja vam se divim. smile57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.