Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 63>
Korisnik
Poruka
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 00:00
rad je predobar!!!! svaka cast! meni nikako ne ide taj 2K
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 09:32
Curke - ovo sam jučer završavala, za to sam tražila zelenu uljanu boju za popunjavanje pukotina.... nije pravo stanje stvari....
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 09:44
smile120Lijepo,preljepo!Clap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 09:50
Hvala ti Belina od Heart... voljela bih da sam uspjela sliku poslikati kako treba, meni osobno puno bolje izgleda "uživo", ovako je sva nekakva "muljava"...ali se barem dobro vide pukotine. Ovdje sam htjela baš zelene da mi se uklope u cjelinu i uspjela sam naći baš tu nijansu uljane boje. I da, curke, puno bolje mi je išlo popunjavanje s uljanom bojom nego bitumenom!
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 09:54
draga,
zaista imaš zlatne ruke... smile211 smile227 Smile
učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 10:20
S uljanom bojom je pjesma popunjavanje ,barem meni.Kako ti je dobra ova slika,savršena je,odmah poželim brzo ići nešto naparaviti.ClapClapClap
Podloga je pittorico ili?
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 10:31
prekrasna slika Jani smile219
...aaah ja ću se još pomučiti dok dođem do takvih radova .
happy ...happy ... :))
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 10:33
Maris - podloga je pittorico i rižin papir, kombinacija...prvo sam stavila zeleni papir, pa slakove i onda se još malo poigrala sjenčanjem
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 10:39
prekokrasno
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 13:40
ovo je prekrasnooooo
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 15:02
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Maris - podloga je pittorico i rižin papir, kombinacija...prvo sam stavila zeleni papir, pa slakove i onda se još malo poigrala sjenčanjem


Super kombinacija,svaka čast.smile141
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 16:46
Otkad me nema ti si postala prava majstorica,svaka čast Jani.... jako mi se sviđa tvoj 2k
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 18:05
Netko je rekao da će me sada uhvatiti "groznica 2k" i bio je potpuno u pravu... danas sam išla raditi ovu kutiju. Već ju dugo imam doma i nikako se nisam mogla odlučiti što napraviti s njom. Jutros mi je palo na pamet da ju napravim u ovom izdanju;
 
 
 
bočni pogled
 
.... gledano s leđa
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 18:07
Valisa, Maris, Tanja, Tara, Suza, Klara, Belina - hvala vam curkesmile79, nadam se da nisam nikoga zaboravila.... u svakom slučaju, svima, puno puno hvala!
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 18:43
haha, još jedna (potencijalna) ovisnica o 2k... Wink  LOL

zbilja je zarazan...
meni je 2k bio otkriće i otad sve kaj radim
- ma mora biti barem na nekom dijelu... Embarrassed
premda sam uspjela savladati jedino Stamperiin medium...
s ostalima nikako da dobijem ono što želim...

oduševljavaju me te tvoje pukotine...
učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 21:32
Klara - ako ti se tako sviđaju pukotine, slijedeći puta kupi onda ovaj s kojim sam ja radila. Mislim da je on i jeftiniji od Stamperije, a čak mislim da ga ima više - za tih 89 kn se dobije po 100 ml 1. i 2. faze.
Zaista je zarazno, kao uostalom i sve u decoupage-u... ne znam kako one cure koje rade stižu i ovim se baviti....ja sam doma i sve sam drugo stavila u drugi plan...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 22:13
Fantasticni su radovi...  Mozes mi reci gdje si narucila ovaj 2k i ja bi probala..  i s cime molim te zaljepis tu trakicu da se ne vidi trag ljepljenja..Embarrassed
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 22:50
Maslačak, hvala ti - 2k je kupljen u NB hobby dućanu,a ljepilo u Lumosu. Bilo je dosta skupo (cca 45-50 kn) ali sam ga ja kupila kada je bio popust 20% pa mi na kraju nije ispalo tako strašno. U konačnici se pokazalo jako dobro jer zaista ne ostavlja nikakav trag. Curke su meni savjetovale i UHU kraft-kleber (mislim da se tako piše, ne znam njemački..), čini mi se da je on jeftiniji a navodno isto ne ostavlja tragove.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 23:22
jani,svaka čast!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2012 u 09:46
Hvala, hvala, Rose - počašćena sam tvojim pohvalamasmile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.