Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hugin  kutak za uživanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hugin kutak za uživanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 124>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 21:57
Draga Fany i ja konačno vidim sve tvoje slike, do sada nisam mogla, drago mi je da si to sredila, dosjetljive smo mi kada nam treba, kolekcija kaktusa ti je stvarno prekrasna ali pitam se samo tko ti to sadi, ja nemam niti jedan jer ih se bojim, a nemam niti živaca čekati da procvatu.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:16
a ko će drugi neg ja ja ih volim i nebi ni dopustila drugima,a moguti reći da i moji nisu cvjetali i ja ih od ove godine imam,a valjda će i mene obradovati kada neki cvjetak,hvala na posjeti i družmo se i daljesmile57Hug
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:50
Uuu koliko lijepih pikavaca?!?!!!
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 09:36
krasnismile183
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2010 u 20:32


Uploaded with ImageShack.us

evo što sam danas uslikala



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2010 u 20:46


Uploaded with ImageShack.us
moja kohlera je neumorna stalno cvjeta, ali ja neznam kako prezimljava


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
diplidenija

Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
ruže još cvjetaju, a evo i jedna dalija cvjet



Uploaded with ImageShack.us




Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2010 u 22:24
Ma daj bolan jeli se to grčki olijander primio ona sijemena što sam ti poslala joj koliko ih ja još imam i sve ču da ih zadržim baš su prekrasni
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 02:27
nije mi se dalo iz sjemana niho neznam zašto pa naletila na pijaci jedan malecki i eto cvijeta,ali ostale biljćice jesu impatinesi su mi popunili baštu.smile57
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 08:03
Vau, lijepog li cvijećaThumbs%20Up. Ali me priznajem više impresionirala tvoja zbirka katusa!ClapClapClap
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 13:29
evo me opet! kdasna kolekcija cvjetnica! svega po malo!Tongue
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 14:45
hvala drage moje na posjeti i lijepim rijećima,bako kaktuse imam odnedavno ali sam se pravo zarazila pa nemogu odoljeti nekom novom a da ga ne uzmem poćela sam i tražiti ako u nekoga vidim neki koji ja za sada nemamsmile57
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 14:52
Ruže su ti lijepe,kohleru moraš staviti u kuću na nešto malo hladnije mjesto a ne prehladno, nedaj Bože da se smrzne.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 15:03
hvala smail što se tiče kohlere nisam je imala do sada,ali znači hladno bez grijanja,ubi mi ovo centralno grijanje biljke,isključim ga u jednoj sobi a mm kaže pa zašto ja onda ložim,ali štaću moram udovoljiti mojim ljubimicamasmile42
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 16:03
Fany prekrasno, nadam se da će i ove zimi sve preživjeti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 18:00
triša i ja se nadam samo već me uhvatila nervoza gdje sve smjestiti,ima ono mjesta samo što sve biljke nepodnose iste uslove, ali nadati se ,hvala na posjetismile57
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:10
Fani ,Fani baš si vrijedna ,stižeš na sve strane, baš sam se nagledala krasnog cviječa ,a Hugo je naj cvijetaksmile169
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 20:20
hvala sarajka na posjeti a posebno na pohvalama za moga hugića,on je meni najveća razonodasmile40
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 00:44
 Draga Fani, tvoje su me rtube ostavile bez daha. Stvarno su premoćne. Clap
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 00:55
Draga Fany , i tebi moram reci :  fenomenalno   Clap
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 20:56


Uploaded with ImageShack.us
 neznam zašto ali ove biljkice nisam nikada uslikala pa da ih ne zapostavim


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 124>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.