Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 74>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:47
Gioia, hvala ti, i na posjeti i na pohvalama. Znaš i sama kolko čovjeku znači kad netko pohvali njegov trud i rad.
Sarić, naravno da će bit kava kod mene! Dogovorit ćemo jedan dan, kad ovi moji odu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:48
O, nihooooo, i ti si tu! Evo te pozdravlja MM!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:52
Ovo dvorište sam več x puta vidjela uživo i svaki put idemo novi krug po dvorištu, jer je nešto novo procvjetalo, ali kada vidim slike opet ostanem paf jer  mi uvijek nešto promakne Wink. Ček malo, jel onaj bijelo zeleni klematis miss bateman? ili čisto bijeli? Pohvala za slike TM, a i za "njegove" cvečke, krijeste su baš simpa...
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:40
Je, Katek, miss bateman je. I čisto je bijeli.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 18:51
A jesam se ulijenila! Svi radite, slikate, a ja ljenčuga samo uživam u vašim vrtovima svoj skroz zanemarila.
Kod mene nešto ocvalo, nešto procvalo, nešto lisne uši pojele, a nešto ono ljigavci od puževa.
Malo sam poslikala, da ne ispadne da baš niš ne radim, pa prošetajte si, slobodno.

Prvo, samo jedna slika mjesta gdje je bila živica, koju sam napokon dala izvadit. Mislim da će na jesen tu ić noveruže, al stignem se ja još predomislit. Ak netko ima pametniju ideju, sam nek kaže. Svka je dobrodošla.


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 18:55
Naravno, moj ponos i dika, moj ljubimac:






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:01
I nekoliko detalja iz njega:
Čuvarkuća u cvatu

Lantanina pacifika, omiljen ručak (a bogami i večera) onih plazećih beštija



Sarin miki maus, procvao i ocvao, al raste ko blesav

Neka kamenjarka, isto omiljena hrana stanovnika mog vrta



Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:10
Lantanina lantana, prekrasno napreduje

Kat.reini šćiri, šire se jako brzo

Ostići, raširili se i ocvali 

Pieris. E, ljudi, kaj to cvate? Meni se čini da bi moglo (ne mi se smijat, ja ne znam pa pitam).




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:13
Penjalica za clematise, al od clmatisa više ništa. Jedan je ocvao, a druga dva je kiša nedavno satrala, sve cvjetove mu potrgala,šmrc.



A sad, ono što me najviše veseli, Kat.reina glicinija, od gole grane do ovoga u tjedan dana
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:18
Nešto malo uz stazu



Dalije opet procvale, ovaj put samo dvije žute. Al ima jedan crveni pupoljak, on će za koji dan 


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:23
Pogled na stazu

Pa malo na dio dvorišta

Cornus i rudbekije/gilardije



Citisus (napale ga lisne uši, siroček) u društvu



Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:27
Juka samo što nije procvala, mislila sam da ni neće ove godine, jer je tek presađena, al eto, odlučila me razveselit






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:30
Krug u polusjeni, sa kojekakvim biljem, al Mistyne hoste vode glavnu riječ



Gogina astilba (ili astibla, nikad ne znam). Draga, vidiš da je živa i da joj je dobro


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:33
Cvijeće MM-a, silveri i neke krijeste 




Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:35
vidim,vidim da je živa.Wink samo tako nastavi.LOL inačesmile232

sviđa mi se tvoj duo kamenjar.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:36
Još jedna lantana, čini mi se da bi i ona mogla cvjetat



Njeni pupoljci, čak dva



Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:38
Počela je kiša, pa sam uspjela uhvatit na brzinu samo dvije ružice




Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 19:59
Dobro si ti susjede zaposlila i živice više nema,  smile141za snalažljivost,  sada imaš slatke brige LOL, popuniti sa cijećem sada ili u jesen saditi ruže...... Morati ću doći vidjeti tvoju/moju gliciniju Wink, da provjerim kak se brineš o njoj.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 22:04
prvo moram reči da je kamenjar super, u rekordnom vremenu je napravljen i popunjen. Ono s ljubičastim cvijetom je delosperma. Ja sam isto za ružičnjak, a između ruža malo lukovica koje cvjetaju u proljeće, to sam vidjela kod sveki u KT i jako je efektno.
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 22:05
Katica draga sigurno se dobro brine kada je tak lijepo napredna, jel tako Bigi? Krasan ti je vrt, kako se to sve krasno zaokružilo i promijenilo u nekoliko mjeseci! Mikija buš ipak morala najesen zaštititi! Nemrem vjerovati kak je narasel!
lijepi pozdrav,uz malo vrtnog pribora, nek se nađe
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.