Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maredelmare-galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Maredelmare-galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 27>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 15:04
Kose pruge da se vidi ulje,weeeee,to mi se jako sviđa,pogotovo ova vijugava...
I ovo s lavandom mi je divno, jeL to motiv košara s plodovima/listićima lavande?
Ne mogu zamisliti da napravim dvije isto posložene stvari, tako da su ti doze kojima nas šopaš slonovske, ali sa stilom LOL
I naravno da pozdravljam foto session s uratcima, ja im i lokaciju promijenim ako stignem, a nisam zadovoljna posnimljenim...
Ne znam jeL teže manekenkama ili meni fotografu Tongue
Teglica metalna je medena, imam obje salvete i baš si ih zgodno posložila, makar mi je na prvi pogled bilo malo praznjikavo, ali rub sa salvete spašava dojam Thumbs%20Up

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 16:13
Ma ja ti nikad nisam zadovoljna snimljenim...a još kako često slikam uvečer ...
Košarica s listićima lavande je.
...ma vidi šta složih rečenicu
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 16:54
mare, mare, lipa mare, cvite moj, kraljica si maslina i boca ti!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 17:08
bočice su savršene,motiv masline i lavande.... smile94 kantinca je prekrasna,bravo mare!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 17:43
ma sve ti je za svaku pohvalu mare,kantica me posebno raznjezila.Heart
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 19:06
ova kosa ideja je odlična i izvedba također.
Tko kaže da treba biti sve ravno bitno da služi svrsi.

Jednostavno jedna bočica bolja od druge, a kantica je smile227
sva sreća da mi nisi negdje u kvartu da ne smile199 po to sve.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 19:33
Ja sam postala rasipna u zadnji mjesec dana...nakupovala bočica, pa tako i kantica-bit će njih još Šabice.
One su mi nekako baš "sjele" kad sam ih vidila u dućanu.

Hvala mumice (maslina 55 je 55 stepenica iznad mene), al zahvaljujem ti na pohvalama , kao i
rosi i
sariti...sarita, meni su tvoji radovi...boli glava!

Šabicu najčešće vežem uz prekrasne tanjure-prva asocijacija na nju, a tebe...ko zna šta će ovaj put izvuć iz vreće...al, ide te, baš te ide!!!!

Svima
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 21:43
smile89samo nastavi dalje sa bocicama, odlicne su, posebne, kao i kantica izgleda kao rasuta livada, bravo draga smile169
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 22:50
Bočice su odlične, ali sić, ma on me raspametija.. mrak je..smile186
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 01:07
Maredm.o bocama je suvišno više pričati,ali o kantici iliti "kovi"pod naški nije,baš je medena.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 02:17
Kika , imam neke planove za idući sić...ako uspiju...nasmijat će te sigurno...al neću trčat pred rudo...prvo napravit pa onda bajat priče.
Biljana, Vania....hvala, hvala!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 15:18
ma ja necu vise komentirat te tvoje bocice bas su bezveze sala mala
ova sa ljubicastim rubom mi je naj naj ... no koment
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 18:47
Uf, Katarina..šta mi je ta s ljubičastim rubom na slici ispala neke...anemične ljubičaste nijanse...bljak, bljak uživo je bolje.

Obavještavam svekoliko pučanstvo da ovo što slijedi nisu bočice.

Teroriziranje bočicama obustavljeno.....al, samo nakratko!
Dakle...oooopet ja škljocam aparatom sa svih strana...al to je zato što sam naviknuta da mi loše ispadnu slike...pa od straha slikam ...i slikam.....evo:

Ova prva...ma ne, ne pokrivam ja onom pozadinom iza potpisa nedostatke, tj., ono što nije trebalo bit na slici....ma ja to fore radi, naravno:)))





Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 19:11
tacna i podmetači su fantastični,lipo ih namackala,boja pogođena,super smile72
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 21:25
Mare, ovo ti je bas dobro ispalo... samo ti škljocaj, zelim vidjeti ovakve krasne radove sa svih strana Tongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:12
Hala rose i lluvia!
Ja sam lluvia pravi davež kad su moji radovi u pitanju-uvik grintam i nabrajam šta nije dobro, šta je trebalo ovao, šta onako....to su mi "krivi" neki savšeni radovi i po ideji i po izvedbi, koje viđam ovdje.
A kad sam ja, teška samokritičarka-opsjednuta urednošću sve više i više, zadovoljna ovim-naročito uživo...eee, dosta ti je-onda stvarno nije loše!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:59
dobro ti ispala ova "čipka",mogla bi mi malo posuditi tacnu da maja boca dobije sestru!savršeno je a pogmetaći su ludilo!ma kad si samo prije uspjela staviti,ja sam tek stigla i pravac da vidim ima li što novo!odlično je!smile120
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 23:55
Stavila prije sastanka Slave

Evo sad malo onih "krasnih" večernjih snimaka....a šta ću kad mi se nije dalo čekat sutra...je da boje baš ne liče na sebe...i sve izgleda malo flekasto....a nestrpljenje je to....a i ko zna, možda se sutra uhvatim bočica pa zaboravim:)))






Ova glitter slova, super idu s maslinom i tovarom, iliti, kenjcem...
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 00:39
Ovaj tovar i sić su pregenijalni.. suuuupeeeeersmile120
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 00:54
Ma meni je isto sija, al trebala sam ipak slikat po danu
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.