Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj dekupaž
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj dekupaž

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 27>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 21:13
Kutija je jako lijepa i svečana, pristaje namjeni, odlično si se dosjetila.Što se tiče tanjura meni se to znalo događati  pa sam skužila da kad prelakiram(ja radim s lakom u spreju) pa onda pređem sa bijelom odnosno nekom svjetlom onda mi ne izbija.Možda ti cure koje su pohađale tečajeve mogu više pomoći.Ne budi tužna,drugi će biti bolji !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 21:26
Kutijica ti je super ispala, bilo bi šteta da si ju išla šmirglati! Unhappy Tanjr mi je posebno dobar, sjajno si ga iskombinirala! Neke salvetice su očito jako tanke i propuštaju boju , posebice ako je pozadinska boja svijetlija ili puno tamnija... Iako se čudim da se to dogodilo jer ljepilo za salvete je inače i lak zbog čega boja ne bi smjela proći kroz motiv sa salvete... Eto, dok se ne dogodi ni ne znaš da postoji ta mogućnost! Ali ne budi tužna, tanjur je doista lijep! smile71
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 21:29
smile141za kutijicu. stvarno je s tim zlatom dobila ono nešto. ne znam da li sam sretnija zbog tebe što je na kraju kutijica tako lijepo ispala ili zbog sebe što sam ti pomogla. smile213
a tanjur je baš bio dobar bez obzira na izbijanje boje. možda ti nije bilo sasvim suho kad si nanosila boju pa je promočilo salvetu.
ova slavicina fora mi zvuči dobro: prvo malo laka pa onda bojanje. ima salveta koje su nekako tanje i nježnije i nekako mekše pod prstima. možda je to bila jedna od takvih pa je zato probila boja..
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 22:10
kad se male ruke slože sve se može sve se može zar ne anastazija i ja mislim da je na kraju kutija dobro ispala pa umjesto smile232imaš smile78
 a glede tanjura on sad lijepo opran čeka da ga se ponovno dohvatim slavica sljedeći put sprejam lakom prije bojanja pa javim kako je prošlo
cure imate smile79
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 22:28
mislim da smo obje zaslužile   
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 22:33
jesmo, jesmo živila ti meni anastazija
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 11:28
tanjur je mrak,inace mi ova salvetica nije pri srcu ali ti si je ludilo iskombiniralasmile141..a kutijica nakon dorade jos ljepsasmile141
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 12:24
kaćo ode tanjur pod vodu ,i ja sam bila zadovoljna kombinacijom ali mi je izbila bila boja ispod salvete na konjima i to mi je pokvarilo dojam pa sad čeka novu doradu
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 15:34
krasni radovi, i baš mi je žao što ti se to dogodilo sa tanjurom, stvarno je bio jako, jako dobar! Nadam se da će drugi uspjeti bez greške!
ANĐELKA
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 10:25
File vjenčana kutijica je mrak, baš si ju pogodilasmile141a meni se osobno i tanjur sviđao bez obzira na nezgodaciju koja je i meni događa, i žao mi je kaj si ga oprala.

Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 10:27
Kutija i tanjur su predivni. 
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 16:35
Dugo me nema... pa svasta propustim i ne komentiram... dakle cipelama si me odusevila... totalno hipi izgled... ja sam obojala jedne svoje prije nekoliko godina i bilo je jako puno pitanja i pohvala vezano za njih... mozda ih jos negdje i pronadjem i uslikam...
Zao mi je sto si oprala tanjur... meni se bas jako svidio.. i ta boja koja je izbila, meni je izgledalo kao da je namjerno napravljeno, bas onako kako je trebalo... ali nadam se da ce biti drugim zadovočljnija.. jedva cekam da ga vidimTongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 17:14

evo nešto dovršeno ovih dana ,bilo je pitanje kako spojiti nadolazeći uskrs sa salvetom koju mi je poslala mare pa vi prosudite kako je to meni pošlo za rukom i ovaj put nema virenja ispod suknje

kantica je zamišljena da se u nju stavi uskršnji aranžman ,kad za to dođe vrijeme ako prije toga ne posluži za nešto drugo

 

 

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 17:20
 anđelka,dorina,danci,iluvia fala na pohvalamasmile79 ,ko mi je sad ravan Wink
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 17:43
aaaaaaa..... opet ti leptiri....Confused
ma vidi, prekrasni su ti svi radovi, kantica je savrsena Clap... ali sto ste brate sve navalile na te leptire... ja to jako tesko podnostim
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 19:33
Ne kužim, jeli kantica mala ili je jaje extra veliko, krasno je oboje!!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 20:14
mislim da je kantica neka slatka mala ali i jaje je neko malo veće........super si i čizme ubacila u proljetnu pričusmile55
ona bijela kutija mi je sad odlična,baš joj je falilo malo više zlata.......a tanjur mi je bio predobar,šteta da si ga opralasmile72.......ali znam kako je to ,kad ti nešta bode u oko .......i ja imam jedan jako lijep tanjur ali mi je isto tako malo izbila bijela boja kroz salvetu.........nakon tog iskustva obavezno posprejamili tanko prelakiram prije nego nanosim boju.........to mi se pokazalo ka sigurnije nago samo ljepilo za salveteBig%20smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 08:13
vidim, svi se već polako pripremate za Uskrs! Sviđa mi se kantica, a i jajčeka su super!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 14:58
Big%20WOW ...s ovim primijenjenim Anastazijim savjetom kutijica je naprosto bljesnula i taman mi je za svadbeni poklon  ...a i meni je žao kaj si oprala tanjur, jer osobno jako volim ovu salveticu, i sama sam radila s njom jedno platno i iz iskustva ti mogu reći da je izuzetno krhka, no slažem se s curama da je uz probijanje boje tanjur dobio taman onaj štih pretpovijesnog špiljskog crteža i stvarno je šteta da si ga oprala... mada kužim kak je to kad si nešto zamisliš a ne ispadneBravo%20! ti tak  ...a ove čizme popunjene cvijećem taman su nastavak tvojih veselih zelenih cipela i super si sve iskombinirala, odlična podloga za uskrsni aranžman, još u kombinaciji s ovim krasnim pisanicamaBravo%20! Bravo%20! ... mislim da i ja moram zapeti po tom pitanju
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 15:23
kantica je skroz neobična,otkačena,super. pisanice su jako ljepe!smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.