Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monnina radionica nakita
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monnina radionica nakita

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 24>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:18
Hvala drage cure!
Pripremila sam nešto za čokoljupce; privjesak i naušnice!
Pssst...dođe mi da zagrizem smile69
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:24
kako i nebi kad djeluje ko prava!mmmm sto je fina,najradije bi je njam%20
njam  smile67
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:30
tvojoj masti zaista nikad kraja ,bas mi je medeni ovaj kompletic......cokolada mmmmmmmmm
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 10:26
smile181...ne vjerujemmmm.... mmmm, predobar kompletić i tak.... slasniiii.... Monna, majstorice, nije pristojno reći ali sline mi cure kol'ko si vjerno napravila ove slatkice... svaki detalj, od boje čokolade, kreme u torti, prošaranih čokoladnih bombona, do super ideje da žicom ispišeš "čokolada"... sve je savršeno napravljeno... hoćemo joooš... smile120
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 10:41
krasno,nadasve originalno i zanimljivo,svaka cast na ideji i iradi.smile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 14:27
smile55

 F A N T A S T I Č N O

Predivno je sve, zanima me samo dali naušnice radiš i sa klipsama?
tako da oni koji nemaju probušene uši isto mogu ukrasit se ovim divotama...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 14:47
Hvala svima! smile79
 
draga Fifi, trenutno nemam klipsi na raspolaganju, moram u kupovinu
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 15:18
Nove naušnice "Summertime"
od polymer gline su napravljene školjkice i lažni kamenčići, na bakrenoj udici. 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 16:00
prekrasne su! smile72
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 21:36
prekrasne ljetne nausnice,bravo curo.smile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 22:17
eeeee pa sad! baš sam danas jela čokoladnu tortu i sad kad gledam tvoj privjesak i naušnice dođe mi da pojedem još Smile
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 09:58
prekrasne su mi ove zadnje naušnice, baš su ljetne
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 12:57
....aaaaaa, fantastične su...a kamenčići praaaaavi, super si ih napravila...i školjkice odlične, ali kamenčiće treba doista znati ovako majstorski napraviti, posložiti sve i umiješati glinu kak treba da bi se dobio ovako vjeran izgled.... majstorice naša smile58
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 00:50
Monna ti si čudo od žene! Genijalna kreativka!
Nemam riječi!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 09:43
Embarrassed iiii...baš ste me nahvalile! Hvala vam svima!smile79
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 20:42
 
Novi komplet, privjesak na satenskoj traci i naušnice, sa bakrenom žicom. Napravljeno od polymer gline, sa umjetnim biserima.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 22:29
Fish Blue%20Tang ...ajmeeeeee slatkih ribica, a tek kompletić smile89...poslastica za oči... a danas sam imala priliku vidjeti uživo jedan od tvojih privjesaka (onaj s leptirom) i ostala sam doslovce ovak ... tek uživo može se shvatiti i doživjeti tvoj istinski i veliki talent You%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 19:24
Hvala draga Primavera!smile78
 
Privjesak "Colorful Spring", ma jednostavno sam uživala u izradi!!!!
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 19:38
smile90preeeeeeeeeeedivannnn jeee
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 11:59
Love%20You ...a ja uuuuuuživam gledati... savršene su ti tubice cveteka i listića, a diskretan dodatak žice taman na pravim mjestima... prelijepo draga Monna Love%20GazeLove%20GazeLove%20Gaze
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.