Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 34>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:30
Miškopiško...mislim da bu taj čist ok
Ma probaj, niš se loše nemre desiti...eventualno bu ti se zgužvao papir....al to ni tak strašno...sam je šteta raižinog papaira....
Sam se drži uputsa i sve bu super...buš videla
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:32
i da još pitam...rižin papir pretpostavljam ima u raznim bojama..koja je the best? bijela? ili da prilagođavam bojama na slici?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:32
Ak su malički onda je to mokri! Taj bu dobar. To je ono kaj meni treba!!!!! Reci di si! smile98
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:33
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ak su malički onda je to mokri! Taj bu dobar. To je ono kaj meni treba!!!!! Reci di si! smile98
 
u gradu VegeteBig%20smile 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:34
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

i da još pitam...rižin papir pretpostavljam ima u raznim bojama..koja je the best? bijela? ili da prilagođavam bojama na slici?


Rižinog papira ima u svim bojama.... za printanje forografija ja uzimam bijeli...jer namjestim na sepiju...tak da dobijem tak tzv. starinski štih
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:36
tak sam ja htjela napraviti nešto sa slikama svoje djece...znaš kaj mi je palo na pamet? napraviti jastučiće za dnevni boravak salvetnom tehnikom na tekstilu sa njihovim slikama u sepiji...razbacati ih svakako po tkanini i onda krojiti jastučiće...jedini problem je što NIKAD nisam radila na tkanini decoupagesmile43
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:43
[QUOTE=miškopiško] tak sam ja htjela napraviti nešto sa slikama svoje djece...znaš kaj mi je palo na pamet? napraviti jastučiće za dnevni boravak salvetnom tehnikom na tekstilu sa njihovim slikama u sepiji...razbacati ih svakako po tkanini i onda krojiti jastučiće...jedini problem je što NIKAD nisam radila na tkanini decoupagesmile43
Ma sve ti je to slično...sam ide s drugim ljepilom

Mislim da sam već pokazala, al evo za nove članove foruma, kak sa napravila jedan kovčezić sa printanim fotkicama:

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:45
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

[QUOTE=miškopiško] tak sam ja htjela napraviti nešto sa slikama svoje djece...znaš kaj mi je palo na pamet? napraviti jastučiće za dnevni boravak salvetnom tehnikom na tekstilu sa njihovim slikama u sepiji...razbacati ih svakako po tkanini i onda krojiti jastučiće...jedini problem je što NIKAD nisam radila na tkanini decoupagesmile43Ma sve ti je to slično...sam ide s drugim ljepilom
Mislim da sam već pokazala, al evo za nove članove foruma, kak sa napravila jedan kovčezić sa printanim fotkicama:

[IMG">http://img170.imageshack.us/img170/5233/p10406672tr3.th.jpg" />


To je bio poklon za moju nabolju prijateljicu...pa sam najviše stavljala njene fotke i fotkice svoje dječice

Btw, mene se jedva vidina jednoj
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:50
da, ovo sam vidjela...super izgleda. to je znači na rižinom papiru? ja sam nešto na internetu gledala i kažu da se može slika isprintati na taaankom običnom papiru za printer pa onda lagano u vodu prije ljepljenja...jesi tako probala? ili netko drugi? ja nisam nikad ništa namakala u vodu.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:53
Ne,ove slike su prinatane na tankom kopirnom papiru i nisu namakane u vodi...mislim da bi se boja rastopila   

Inače, rižin papir se ne namače...samo decoupage papir
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:56

e, ovo mi je super informacija...ja sam ove godine uslikala 100-njakEmbarrassed fotki baš u sepiji sa namjerom da se pozabavim gore navedenim...sad si me baš ohrabrila...jedino moram malo proučiti kako se radi na tkanini...

Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 19:40
da se nadovežem na temu sa onog drugog foruma...ljepljenje salveta u plastične kugle........Wink
za uskrs sam radila prozirna plastična jaja......nije mi slika baš nešto ali vidi se....jednostavno je ne možeš pogriješiti
 
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 20:54
Jako lijepo Leonarda

Ja sam mislila za Božić raditi kuglice od stiropora ili možda čak iskoristim neke stare plastične kuglice ( malo reciklaže nikome ne šteti )...
Mislila sam prvo ići s klasičnom salvetnom tehnikom...uz možda malo štrasa i sl. prigodne ukrase...ali me nekako sve više privlači ona ideja o kojoj sam pisla na mom topicu
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 09:26
i ja sam radila plastična jaja za Uskrs...nije uopće komplicirano, a lijepo izgleda...salveta se direktno s unutarnje strane nalijepi na podlogu i kad se osuši premaže se bijelom bojom. Zatvore se polovice i to je to...naravno, dodatni ukrasi tipa glittera, šljokica, kontura i sl. su po vlastitom ukusu i volji za dodati...
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 08:21
haj, ja sam nova ovdje i pojima nemam kako ovo funkcionira, ali na temu o salvetnoj tehnici imam što pričat, čak sam i poslić napravila od toga. .bolje reć po cijele dane sam u svojoj decoupage radionici i smišljam.Kad skužim kako sve ovo funkcionira poslat ću vam neke svoje radove pa ocjenite same. .smile78
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 08:26
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

haj, ja sam nova ovdje i pojima nemam kako ovo funkcionira, ali na temu o salvetnoj tehnici imam što pričat, čak sam i poslić napravila od toga. .bolje reć po cijele dane sam u svojoj decoupage radionici i smišljam.Kad skužim kako sve ovo funkcionira poslat ću vam neke svoje radove pa ocjenite same. .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot133.gif" height="53" width="64" align="absmiddle" alt="smile78" />


Dobro nam došla Cleopatra
Jedva čekamo tvoje radove
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 08:34
Cleopatra dobro došla
 
smile75
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 08:36
cleopatra, dobro došla u naše društvo i duuugo nam ostalasmile75
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 09:51
hvala na dobrodošlici, i nadam se da ću se snać ovdje. pusa svima.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 10:54
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

hvala na dobrodošlici, i nadam se da ću se snać ovdje. pusa svima.


Zato smo mi ovdje da ti pomognemo, ako treba

Kao što vidiš, otvorili smo i novu temu " Naš Božić "
....a s obziorm da si ti ipak prava profesionalka među nama amaterima .... jedva čekamo tvoj doprinos    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.