Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtna bajka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtna bajka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 69>
Korisnik
Poruka
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 21:59
Štefice sve mi je lipo, a vrt je već sada lip a šta će tek biti kad sve procvita
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 10:24
woow oni tulipani su stvarno posebni i odmah zu mi zapeli za oko smile190
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 11:10
Tulipani su prekrasniSmile a to da ti je golo si razbila prekrasnim detaljima s teglama i tu je uloženo jako puno truda i ljubavi- ukratko prekrasno ClapSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 11:56
Ma,jedva čekam da procvatu ostali tulipani koje sam kupila prošlu jesen,samo se nadam da budu baš onakvi kakvi su bili na slici.
Evo zumbuliča koji još zbog hladnoće nije pokazao koliko je lijep .

[/IMG]
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 14:57
štefice,tupilani su prekrasni,a uskoro ćeš zapjevat...zumbuli su procvali...
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 15:18
Marijankica,ti si nekak sva u pjevačkom raspoloženju
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 15:20
meni se jako sviđa tvoj vrt i žao mi je što živim u stanu ,pa ne mogu takva ćuda stvarati KAO TI I SVI OSTALI FORUMAŠI. ISKRENE ČESTITKE I SAMO TAKO NASTAVI!!!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:14
Originalno poslano od člana marijankica marijankica napisao:

[IMG]smileys/smiley27.gif" align="middle" /> meni se jako sviđa tvoj vrt i žao mi je što živim u stanu ,pa ne mogu takva ćuda stvarati KAO TI I SVI OSTALI FORUMAŠI. ISKRENE ČESTITKE I SAMO TAKO NASTAVI!!! [IMG]smileys/emot0.gif" align="middle" />


Nikad se ne zna šta če ti život donjeti.Možda jednog dana i ti nama predstaviš svoj vrt .
Ali još ti nije kasno da napraviš svoj mali sobni vrt,naravno u nekom teglinu .
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:17
ja ti ,štefice,volim svakakve pjesme ,ti voliš cvijeće,a pjesma i cvijeće idu jedno s drugim,zar ne!?!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:36
Nravno.Zna me moja suseda pitati da li ja pjevam svom cvijeću kad mi uspjeva više nego njoj njezino.Naravno da pjevam jer drukčije nema niš od cvijeća .
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 21:56
štefice,jesi razmišljala o drugačijoj ogradici ,mislim da ti one rolete više ne odgovaraju uz svu onu divotu.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 21:58
Slikano sa balkona...
[/IMG]

nešto novo
[/IMG]

ostiči
[/IMG]


[/IMG]
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:04
Prekrasno štefice.
Da sam negdje u trgovini u kolica bi stavila i bijeli i plavi i rozi - jastučac (Jesu li to jastučci?), ovakve ciklama ostiće dobila sam od Lantane, a ove bijele kupujem čim na njih naletim jer su mi ljepši od svih ostalih ostića.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:05
Stefica, znas li ime ove trave na zadnjoj slici?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:10
stefica kamenjar ti je bonboncic,preljep jesmile120
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:13
zumbuli su procvali...
[/IMG]

mačuhica
[/IMG]

pieris

[/IMG]

pakujac
[/IMG]

narcisa
[/IMG]
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:17
Štefice, bravo, sve je tako lijepo kao u nekoj priči, a pakujac super, niti jedna sjemenka mi nije izašla, probat ću dogodine.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:17
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Stefica, znas li ime ove trave na zadnjoj slici?


Nažalost,ne znam ime ove trave.Ja ju zovem -trava - .
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:26
Sve pohvale Štefice, sve je tako sladno i dobro ukomponirano, svaka čast.

Zvrk mislim da je trava festuca glauca.

život je more
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:35
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Stefica, znas li ime ove trave na zadnjoj slici?


Nažalost,ne znam ime ove trave.Ja ju zovem -trava - .
 
Trava LOLWink.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.