Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 78>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 15:28
Manči i tebe svašta snađe,ali što te ne ubije- ojača te!!!
Ah, šta je to bilo za tebe - ništa, malo istezanja - ne dao Bog većeg zla.
Znam da si u trenu možda poludila zbog svega inventara, ali sada znaš šta možeš očekivati, i budi spremna na sve!!!
 
A ja ti držim fige da ti se to više nikada ne dogodi!!!smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 06:37
Nikad ne reci nikad.....Ma , ta gazdarica i njen amant su malo aljkavi, pa nebi bilo problema da su odvode održavali......a što se tiče poduzetničkih ideja pun mi ih je kufer.....odoh u domačice..... Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 08:33
Hajde,hajde proći će i to- glavu gore.Pa nećeš se sada predati kada si sve organizirala i toliko napravila!!!
 
Ah, tako ti je to u obrtničkim vodama...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 10:31
Manči potpuno razumijem podstanarske probleme, jer smo mi 6 godine ambulantu imali  u prostoju kod jedne odvratne babuskare, koja je svaki mjesec pokušala dizat cijenu, valjda je mislila da smo Rockfeleri, ali od kada smo u svom vlastitom prostoru, svi problemi su riješeni, pa želim ti da i ti jednog dana to ostvariš - još si mlada.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 18:42
.....ma cim stignes malo do tvog carobnogotoka i nama poslikas lijepih slicica SVA ce te  ljutnja malo po malo proci Heart
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 08:13
Manči - bori se za sebe, ne daj da te "čudni" ljudi slome. Prepuna si pozitivne energije a imaš i razlog za borbenost - pa prema tome (iz osobnog iskustva) nitko ti ništa ne može. Možda ćeš morati napraviti korak unazad, no odmah iza toga slijede dva naprijed. Vjeruj!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:38
Drage moje....hvala vam...nije više toliki "bed".....osim što nemam vremena za se družiti s vama...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:53
Prošlu subotu smo bili na vikendu.....krenuli MPNmS i ja u 20 00 sa brodom koji je kasnio 50 min zbog krcanja vode u tank, jer im je to bila zadnja vožnja i vraćaju se u Rijeku, a nama dolazi onaj naš stari brod sa našom posadom sa remonta.
MM je već bio na otoku i upalio vatricu, a ražnjići su bili s nama na brodu.....a bome je iz daljine tutnjala grmljavina...
Sve u svemu po mraku sa ražnjićima u bursi, žurili smo sin i ja na večeru...
Grmi, tutnji, sijeva s desne , pa sa lijeve, oluja će svaki momenat.... 
Još malo kroz šumicu i tik pred oluju uletimo u kuću....... a ražnjići su se pekli pod kišobranom,  ha, ha...
Nestala je struja ( to nama ne smeta jer ionako je nemamo ), gromovi su udarali vrlo blizu, muž se bojao za barku....da će puknut konop.....
Po pljusku i grmljavini je pošo u uvalu provjeriti barku, ali se vratio brzo k'o oparen jer su munje udarale u more između 2 otoka.....brrrr...to je sigurno bio "veličanstven" prizor........
Oko 24  00 počelo se smirivat i ujutro je bilo predivno toplo, a sve zaliveno.....
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 23:12
....munjevito nebo...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 23:13
povratakprirodi.blogspot.com
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 23:16
 U vrtu nema ništa zanimljivo, sve je minijaturno, osim ružmarina i maslina...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 23:19
Divila sam se šumskoj pavitini , Clematis, upravo cvjeta malim bijelim cvjetićima i širi lijepi miris...
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 23:22
....radič cvjeta...
 
 
...i luk...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 23:23
....tikvica...
 
 
 
...lavanda...
 
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 16:34
Manči, kako je dobro vidjeti inače tako sitne cvjetiće ovako iz bliza, baš me očarao tvoj čarobni otok.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 21:53
Što to zoveš radičem, u ovim krajevima mi radičem zovemo žutenicu ali ovaj mi je tvoj cvijet potpuno nepoznat. Fotkaj listiće a znam da će i još poneki zagristi za taj predivan plavi cvijet!
Uživaj, jasno da su fotke fenomenalne! Vjerujem da nikad nisi jela bolje ražnjićesmile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2008 u 07:50
clematis je fenomenalansmile64naravno,i sve ostalosmile57
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2008 u 07:50
Franjice, radić sam posijala 2 vrste, onaj što je kao neka pitoma žučenica ( čini mi se  "katalonski" ), jako je gorak i meni to ne paše,  MM voli - kaže da je sigurno jako zdrav kad je tako gorak .....smile90
Drugi je radič koji se veže u glavice, pa ostane svjetlo zelen i sigurno manje gorak, naravno ja ga nisam vezala pa je slobodno rastao, rastao i sad procvjetao.
Inače, sve su to zapravo cikorije, svjetlo plavi cvjetići koji kratko traju, ali ujutro su preslatki.
Imam očajnu zemlju na otoku, ali radičima paše. Šteta što su gorki!!
Tongue
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2008 u 07:54
Hvala triša i shasha, planiram taj šumski njegovati jer mi je u vrtu na sjevernoj strani, a tu bi posadila i pitomi clematis......pa dobre dušice računajte na mene tj. ja ću računati na vas za grančicu na jesen......smile143
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2008 u 09:28
cleatis je divan...a sto radic ima cakan cvet!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.