Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 11:17
Dobre ideje sa jajima. Ali, ja sam našla lijepu ideju za moje bršljane. Kupila sam ih i sad razmišljam kako ih iskombinirati!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:35
Hoya, na sunce s tom idejom s bršljanima! A ja sam zadnji put htjela staviti bršljan u paketić, pa si mislim šta će joj to. a ti kupuješ Unhappy
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:40

Epa ovo s jajima je "za pet"!

Stvarno imaš ideja!Clap

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:47
Da ne ispadne da sam cijeli vikend ljenčarila i samo farbala jaja i u njih sadila da mi naraste do Uskrsa.

Ove zime počela sam sa uređivanjem moje padine uz stepenice, ali nisam daleko odmakla. Zima je bila previše kišovita i nije se moglo baš puno vani raditi.
Kad sam počela izgledalo je ovako



Nisam doduše daleko odmakla, ali ipak, barem nešto














Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:51
ovi tvoji sukulenti i katusi su mi fantasticni..sve tvoje mi izgleda kao da je crtano...super je ideja ova sa jajima...Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:51
Luda si, jaja su za 10, ali padina je ipak bolja. Svašta si tu posadila i sve izgleda jako lijepo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 21:22
svaka čast, prekrasno izgleda vrt, od svega pomalo.
lijepi pozdrav
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 23:40
Bilo je tu dosta posla iako ovako čovjek nebi rekao, ali ja znam što znači napraviti jednu pristavu, bit će to dio vrta za pet samo da se još malo popuni, bravo na obavljenom poslu Clap
život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 23:47
još jedan komadić raja na ovoj strani Jadrana
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 09:31
znam ja da ti ne mirujes
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 10:45
E, pa kad su već neke slike nestale, da stavim druge LOL


Moja vesela cvjetna gredica







Tratinčice lijepo napreduju





Bergenija nije doduše cvjetala, ali je ipak počeo rasti jedan novi list



Heuchere se pomalo oporavljaju, jedna čak ima i pupoljak



Maćuhice su lijepe, pogotovo ove minijaturne



Narcise polako prolaze (iako ih ima koje još nisu procvale) a nastupa doba tulipana.

Kako mi svaki dan netko uredno bere narcise, tulipane sam pokupila i premjestila u dio dvorišta koji nije baš uz cestu, jer se bojim da bi doživjeli sudbinu narcisa


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 11:59
Ma ovo je prekrasno.svaka čast -i ne bi se baš sijetila ovoga da ih posadim u vazne -ali sad znam ------
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 12:04
Prekrasno je sve i dobra ideja sa tulipanima u posudiClap

Trebala si mu postaviti čeku i odalamit ga
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 13:08
Kod tebe je stvarno prekrasno..cvjetna gredica mi se baš sviđa..dobra ti je ideja sa tulipanima..
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 13:33
Krasno je, imaš svega i svačega.Euonymusi su mi krasni, tratinčice također..
No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 13:54
Cvjetna gredica je baš rascvjetana, a vidim da si dobro pognojila kad se ovako crni zemlja Clap
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 21:51
Ma nisam ništa pognojila, to je samo malo kupovnog humusa.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 21:56
Ova je slika već bila ovdje, pa je nestala. Ponovit ću je iz dva razloga - zato što je ovo moj pedeseti sukulent i zato što je stigla od Lantane, pa mi je još draža

krunica ili senecio rowleyanus



Pa kad ih već imam 50, nastavljam, idem do 100!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 22:05
Vidim  da nema mog posta, dokaza da sam bila u tvom vrtu pa ponavljam:
" Oduševljena sam tvojom marljivošću u uređenju svakog komadića tvog vrta. Iznenađena sam kako u tvom cvjetnom raju nađeš kutak koji još nisi zasadila cvijećem............"
A današnje slike - ovaj tvoj rascvjetani kutak je prekrasan! Red cigli u cvijeću krasno ukomponiran............... sve na svom mjestu. A tek koliko  cvijeća!?
Žao mi je što susjedi ne dijele tvoju ljubav za cvijećem i kidaju narcise.........Confused ali vidim da tulipane neće.........ipak si ih nadmudrila!
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 23:45
LOL drago mi je da je krunica 50-ta jubilarna Clap, bilo je teško naći neku koju nemaš Wink
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,703 sekundi.