Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 21:52
Prelijepo, gledam sve te divne kaktuse ali ja zaista nemam mjesto gdje bi   stavila....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 22:25
Pedro je pravi ljepotan!!!!!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 22:45
aaaaaaah,
opet sam kod tebe,kade si,ča delaš?
Sve ti je tako lipo,razbujalo se i rascvijetalo,kiša je pomogla.
A tvoj PEDRO,ima prekrasne cvijetove,baš je pravi FRAJER.
Veselim se opet tvojim sjemenčicama,unaprijed hvala.smile120
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 06:50
Vrt ti je i pored one suše bio super. Nakon ovih kiša bit će opet u punom sjaju.
Gdje držiš agapantuse zimi?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 11:14
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Križanka u bačvi




  smile227  Moja boja, ako kod tebe ne pada kiša, tu ću se danas zavući i pasti oči!!!  Prelijepa je hortenzija, kao da je kraljevske krvi a ne križanka!!!

Lijepo molim, da ne misliš da ti ostalo nije hercik ali kod te bačvice mi je srce prestalo kucati, a kod ostalog cvijeća mi je bilo skočilo na 120 otkucaja!!   Ima li kod tebe mjesto gdje se srce može vratiti na normalu!!!  Očito nema!!  Pravo mjesto za infarkt!!smile72
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 11:19
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Poziv na kafjeto u VIP ložu......






Tu su i moji agapantusi, ove godine tri cvjeta






  Našla sam savršeno mjesto za odmoriti se, ovdje ću provesti ljetnu relaksaciju,  fantastična loža, da li ćeš mi praviti društvo!! smile71
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 19:54
vip loža je prva liga tko nebi došao na ovako lijepi poziv
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 20:31
ajd jedna slikica na zidu..one kaktusiće d vidim ..mala...smile59
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 21:16
 Vrt je božanstven, a Pedo je čisto savršenstvo!!!!!!!!!!
 Nadam se da će još dugo, dugo godina krasiti tvoj vrt !
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 07:24

I ja prvi put vidim kremaste kadife. Za pohvaliti imam puno toga: od Pedra preko cosmosa, cinija...do agapanthusa. Sve je kao po običaju jako lijepo i uredno.

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 15:18
Mari, Triša, Baka, Sara.... smile78
M. Kaktus...žutu i narančasti cosmosi su još lijepši uživo...imam puno sjemenkica pa ću misliti na tebe.
I pazi se onog bodljikavca jer je stvarno opasan Wink
 
Anastazija, Otok... bit će viška sigurno , pribilježila sam vas..... smile78
 
Milice...imamo isti problem samo što sam ih ja lani jako puno podijelila.
 
Lilly, Belina, Blu Sky, Tikvić, Niho... hvala cure na posjeti smile78
 
Hoya... agapantuse preko zime držim u garaži na hladnome ali svjetlom mjestu i rijetko zalijevam.
 
Free....kad si se vraćala od Muhle bila si mi jako blizu i da si samo zvrcnula... bila bi to nezaboravna kava u vip loži.... opraštam ti samo ako je bilo kasno večer ili ako si bila u velikoj,veliko gužvi....inače smile232
Nataly....kadife su opatijske, zato su tako lijepe Wink, spremim ti jednu "glavicu"
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 19:36
draga Korijenko pala sam na r..t. Svee lijepše i lijepše. Užitak prošetati i odmoriti se u VIP loži.Pedro je pravi gospodin, zanima me samo kako si uspjela slikati te predivne cvijetove
.

Ja svoje Agapanthuse nisam ni htjela iz protesta slikati

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 20:30
smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2011 u 21:04
Došla sam ti i ja mila susedica!! I uvijek uživam svim srcem kod tebe!
ps. narančaste cosmose imam i ja jer si mi ti sjeme poslala, a i djelila sam ih svima - pa su kod moje susjede (prave Smile ) prekrasni, ona ih je tako kao ti na gusto posadila..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2011 u 11:50
Korjenko, vračala sam se od Muhle u najljepše vrijeme za popiti još jednu kavu, 18.30h, pogotovo u tako dragom i divnom okruženju, ali...nemam tvoj mob.  Za popiti kavu, nakon neznam koliko nanizanih kava, ja uvijek pronađem mjesta, a za nejavljanje ako mi ti i opraštaš, ja si neću moći nikada oprostiti!!

A za krem kadifice, netrebaš skupljat sjemenke ...jer su svi cvijetovi ..sterilni!!!  Komercijalizacija!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 14:22
Korjenčice draga, nakon lijepe šetnjice tvojim vrtekom, odmorila sam malkice na klupici Wink sve je još uvijek na mjestu niš ne brini LOL
oni cosmosi su medeni...te još nisam vidjela
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 18:36
odmorit ću i ja malo moja koljena na klupici ispod breza u društvu s Kontesom, valjda joj neću smetatiSmile.
Nisam fan kadifa, no ove opatijske, vanilaste su prelijepe...i zebrasta travica je krasno narasla, vrlo je dekorativna. Reci, jel ti se narančasti kosmosi sami zasiju?  I već sam te htjela u Liču pitati za varjegiranu nepetu, vrlo mi se sviđa, gdje si ju nabavila? Baš izgleda onak, lijepo eleganto...
pusa
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 18:45
Križanka u bačvi .... prekrasno 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 21:51
divan vrt, krasne kombinacije i sve pohvale na urednosti Thumbs%20Up 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 23:18
koka samo sjedni, ima dost mjesta za obje Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.