Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sarita - upoznavanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sarita - upoznavanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 142143144145146 172>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 12:39
hvala vam cure drage...maslacak,i ja sam u pocetku poklanjala i sada to vrlo ,vrlo cesto radim ali ne mozes vjecno,nije ovo bas jeftin hoby,ulozi se u to dosta love pa kad se prodaje bar da se vrati ono sto se ulozilo...prijateljice me kritikuju da sam jeftina,ma mogu ja bubnuti cijenu koju hocu...ali tko ce to kupiti...treba biti svjestan trenurka u kojem zivimo i tome se prilagoditi.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 19:29
Sve čestitke!!
Bilo je i za očekivati da ćeš sve prodati znajući da su ti radovi stvarno unikatni i maštoviti.
Vjerujem da nisu svi tako odlično prošli, ipak ljudi prepoznaju kvalitetu.
Sretno u Sarajevu, idući tjedan se vidimo!!
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 00:23
Ovo je moj prvi post..i gdje ću ga napisati nego u vašoj predivnoj galeriji Sarita...
Danima gledam ovu galeriju jer stvarno se i ima što pogledati i nagledati.
Radovi su vam svi divni, maštoviti i želim vam još punooooo takvih radova :)
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 13:12
Sretno sutra na sajmu Thumbs%20Up
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 21:04

Ajme od kud početi..  Ovo je prvi ''kutak'' koji sam doslovno pročitala od riječi do riječi...

Saznala sam toooliko korisnih informacija,, a da ne pričam da sam se nagledala prekrasnih čak i najljepših radova ikada!!
 
Skidam Vam kapu,, ma šta kapu,, klanjam se Vama i Vašim radovima..
Nisam htjela ostaviti komentar prije nego sam sve pročitala i svakom novom slikom, stranicom ostajala sam bez riječi..
 
Kako ste i drugima, tako ste sada i meni postali neiscrpan izvor informacija i ideja Smile
 
Svaka Vam čast i samo tako dalje nastavite Tongue
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 17:23
hvala vam drage moje,velika pusa svima
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 23:52
malo zadnjih radova.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 00:07
Naravno,slatko.
Nisam vjerovala da ću i ja imati jednom plan napraviti korice za moje recepte.Imam ideju i sve potrebno,ali naprosto nemam vremena.Stvarno je istina da kad odeš u mirovinu više nemaš vremena nizašta.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 09:33
Sarita, ti si meni ista Mia Begović! (neznam kako ćeš ti to shvatit, ali mislila sam to kao kompliment)
I da..radovi su ti diiiiiivniiiiii.....
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 10:23
S guštom bi ispisivala recepte u ovu bilježnicu Tongue
Ja planiram sestri za Božić napraviti jednu Wink
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 19:37

dugo me nije bilo
pa mi je malo teže poloviti što sam vidjela na fejsu,
a što ovdje... Embarrassed

ali

- laaaajkaaaaaam... Smile   Thumbs%20Up




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 01:06
hvala vam cure
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 07:57
Lipo!!Jesu ove vitice salveta ili vlastorućni uradak?
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 15:50
Tacna-ka bomboncin:slatko,nježno...smile170
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 19:10
super ,kao i sve tvoje
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 20:06
Originalno poslano od člana sarita banana sarita banana napisao:

hvala vam cure


uh, ovo mi je zakon!!! cekam odgovor od cega su vitice. Predobro izgleda sve!!
A slazem se da nije jeftin "sport" ovo al ja jednostavno neznam koliko bi kad me netko pita trebala naplatiti a da je okConfused.
Morat cu prosurfati da vidim cijene. Kod tebe u galeriji kupim dosta inspiracija samo mi malo vremena fali u zadnje vrijeme. Ima korisnih savjeta pa obicno kad listam zapisujem sta i kako.Smile
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 21:21
cure hvala vam od ,maslacak ,vitice su bile na salveti,samo sto sam ih ja izrezala i redala po svome.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 22:20
Krasno,mene je stid poslije tvojih radova postaviti svoje jer su mi nekako .. uvijek se iznenadim tvoj masti ,volim ruže a ti ih zaista dobro uradiš.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 22:44
hvala draga Lily,svi tako razmisljamo kad pocnemo...samo ti radi,iz rada u rad bit ces sve bolja....sad kad pogledam svoje prve radove upitam se ,kako sam to tako mogla uraditi ?u ovom poslu su stalno neki noviteti...ma tko ce to sve stici savladati?
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 00:06
Prekrasna tacna....kao što su cure rekle...nježnaa...
sve je tako dobro ukomponirano..svaka ružica. smile55
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 142143144145146 172>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.