Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 142143144145146 260>
Korisnik
Poruka
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 21:11
Dobro da si rekla za baumax,moram,znači,u inspekciju!Kupila sam taj kl.montana,ali neki drugi varijetet,a na sliku su stavili cvjetove rododendrona.Baš me zanima kakav bude.Jesi možda vidla,jel još imaju bambus?
Stup izgleda odlično!poz!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 21:29

Rain, nisam ja bila u Baumaxu nego sveki tak da neznam jel imaju bambusa....a za clematis montana...njih stvarno ima milion podvrsta...možda je tvoj Freda, ili Marjorie, ili Starlight, ili Sunrise, ili Vera...evo daj pogledaj ovdje

 
uglavnom koji god da je od montana, svi spadaju u 1. skupinu i orezuju se samo ako je potrebno i to nakon cvatnje!
 
Fala za pohvalu za stupeka! Wink
Na vrh
MihaS View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MihaS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 21:43
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Originalno poslano od člana MihaS MihaS napisao:

Wow, opet Clematis, kod nas nema, idem na proljece u potragu.
MM sam pokazala cvijetni stub, samo se nasmijao, vec zna da ga ceka opet neki posao
Samo naprijed...bit će mi drago ako moji stupovi budu inspiracija za neki sličan....vjerojatno još ljepši!
 
...Miha, evo sad malo čitam...pa ima Kalia poslovnicu u Vinkovcima...piše da su u ulici Kralja Zvonimira br. 80, tam ti sigurno imaju klematisa na proljeće (a možda i sada)...pa kad uloviš vremena....malo prošeći! Wink


Ima ali je to mini i nema nista, manje vise sijeme, malo hrane za pse... To ima mozd 30m2
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 21:44
znaš kaj,odoh ja sutra ili preksutra u baumaxa- da se nagradim nekim klematisom nakon "torture" kod tete zubarke. Bar imam izgovorWink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 21:47
pa i vreme ti je da se malo pokreneš, pa makar i niš ne kupila!...bravo da si izdržala torturu kod zubara...pa velim ti ja...nemre te tak jako bolit 15 minuta na zubarskom stolcu koliko te jako može bolit danima i noćima doma dok skupljaš hrabrost da odeš zubaru! WinkBig%20smile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 21:58
Flavia draga, bogme ti dobro napreduje maćuhicaćnjak, kolko vidim sve se više žuti.
Kak si pokupovala sve maćuhice po ZG, tak buš izgleda i s ružama.
Hibi i adenium su beskrajno lijepi, svaka čast.Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 22:06
Katica, znaš...ja sam danas na tvojoj temi vidjela onu crvenu starinsku penjačicu i nije mi još uvijek izašla iz glave....svaka ti čast...prekrasna je!
..a za seljačke metode vrtlarenja....ipak su one u biti najbolje...sa tim kakti vrtnim pomagalima samo se dobro namučim...i onda se vratim na uobičajene starinske metode.
 
Smrcko...slažem se ja s tobom...sve je to točno...ali za košnju....najprije bi se trebala naučit kosit s kosom...nije to baš tak jednostavno...bar meni....LOL
 
Miha, žao mi je ako ni tamo nema...samo sam htjela pomoći...ako ne nađeš do slijedeće sezone...bit će kod nas velik izbor...pa se već nešto može organizirati da ti se to kupi i pošalje...Wink 
 
Sarica, bome se počelo bolje žutiti...si vidla...još bu to bilo onak "poslovično" žuto! LOLLOLLOL...hvala na pohvali za adenium i hibić!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 22:26
Dođeš jednog dana kod mene u Fužine kad napravim kuću ( poneseš koji pelc) i naučim te kositi na gorskoj žilavoj travismiley1745.gif
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 22:32
nisam pohvalila hibi, a baš mi je cakan ...vjerujem da je  maja sretna  smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 20:50
Smrckić :kolce:%20-%20kolo%20-%20smajliji...donesem ja i pelc i teglu i biljku...sve nosim...samo da ne moram kosit!
:h:i:%20-%20hi%20-%20smajliji
Hvala Bromi, Maja je sretna, cvijet od hibija sad zimi traje i tri dana....*obrve*%20-%20obrve%20-%20smajliji:dance:%20-%20dance2%20-%20smajliji
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 20:59

Ovo je moja nova campanula "Blue Wonder"....biljka je pri kraju cvatnje, ali je zato i bila na sniženju....cvjetići su nalik na ljubičaste ruže, samo minijaturni. Ako netko slučajno ima takvu biljčicu, ili zna nešto više o njezi, slobodno javite Wink

Campanula "Blue Wonder"
 
cvjetići su već napola suhi...ali vidi se "oblik"....i boja je već slabije nijanse....ali se nadam da će dogodine opet cvasti
 
a ovako izgleda ista biljka kad je u "punom sjaju"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:07
I ovim ružama danas nisam mogla odolit...
...slike su malo loše...slikano po noći...nemojte zamjerit
 
stablašica "Firenza"
 
čajevke "Gloria Dei" i "Norita" zovu je još i crna ruža, navodno najtamnija tamno-crvena ruža, baš me zanima...vidjet ćemo na proljeće
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:08
krasna je,nadam se da bude preživjela zimu. Takve su bile u jednom dvorištu na moru posađene u kamenoj tegli sa patinom,nekaj predivno za vidjeti
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:09
ah ovo drugo na slici ne mogu komentirati- nisam racionalna kad su ruže u pitanju.Divota
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:09
Flavia, upravo sam završila šetnju tvojim prekrasnim vrtom. A trajala je skoro 3 dana! Kod tebe nema šta nema, a sve jedno ljepše od drugog.
Ali clematisi su mi smile93!
A zakaj se ne vidi ova nova campanula?

Aaaaa, sad vidim!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:26
Hanić...nadam se da će i biti takva ko na etiketi, ova stablašica....danas...kad sam je vidjela...odmah sam je spazila :love:%20-%20love%20-%20smajliji
 
Bigmamma, hvala ti na posjeti mome vrteku! Drago mi je da ti se dopalo moje cvijeće. Opet navrati *poz*%20-%20bye%20-%20smajliji
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:29
tebala si reći ..kad sam je vidjela odmah sam je maznula...na sigurno.Svaka čast,i ja bi tak na tvom mjestu
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:30
ruže su predivne, a znam da ti znaš najbolje izabrati

odnosno kao da sam sama birala smile169
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:35
....Bromi..briši porukice ;%29%20-%20;%29%20-%20smajliji
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 21:39
Trebalo bi otvoriti jednu potpuno novu temu pod nazivom - što ja Flavia danas nabavila  Wink.  Sve nove biljke trebale bi se zvati uskoci (jer uskaču u košaricu) Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 142143144145146 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.