Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 140141142143144 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2012 u 22:39
Ova tvoja ptičja gozba super izgleda!
Mi smo svake godine sjenicama kačoli komade slanine na stabla i uredno su je jele, ali sam negdje pročitala da to nije dobro zbog soli. Ova tvoja ideja mi se sviđa, smijem kopirati? To je mrežica za šunke i kulene?
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2012 u 22:54
Dadinice,smile71 to je mrežica za kulen, a crvena je od vreće za krompir pa sam odrezala koliko mi je trebalo. Naravno, smiješ kopirati, to sam dobila ideju gledajući neke slike na drugim forumima, jer svaka pomoć gladnim ptičicama je hvale vrijedna.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2012 u 22:55
Izvrsna ideja! Šteta što ovo nisam prije pročitala. Ali da znaš, idući tjedan će, zahvaljujući tebi, i na našim stablima visjeti ovakve kuglice.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2012 u 23:50
Andina, nikada nije kasno. Pticama će dobro doći po ovoj zimi.....smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 06:34
baš si krasno i domišljato složila hranicu za ptičice, morat ću i ja nešto promijeniti, ja svojima samo bacim van na balkon  kod kućice za ptičice- koja im se očito baš i ne sviđa LOL
belica,zagreb
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 11:36
Belica,smile71dobro mi došla po ovom snijegu.....

Ptičice su počele dolaziti na hranu ali još stidljivo, vidim po jednu ili dvije ali čim malo provirim s fotićem odmah pobjegnu.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 13:53
Zakasnila sam na tvoju rođendansku tortu (na slici izgleda jako njami,njami) pa na prekrasnu kuminu torticu za tvoju unučicu (čestitam na unučici!), pa sam se divila tvojoj borbi sa divovskim crnim mravima !!  Al vidim po sličici zelene travice da je borba bila uspješna !! Prekrasne palme si zasadila ! Divila sam se i tvojoj cobei, i prekrasnoj boji njezinog cvijeta !!
 
Prekrasan veliki vrt imaš, i bit će ga divno pratiti, a pošto imaš dosta mjesta za saditi, prošeći po mome vrtu (zimi će biti više vremena !!Wink), možda nađeš među mojim biljčicama nekaj što bi voljela posaditi kod sebe !!

Pozdrav od Free!! smile219 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 16:53
Free,smile71pozdravljam te u mojim vrtovima. Veseli me što si navratila i što si sve razgledala. Ima puno novosti ali još treba i jako puno posla da se sve dovede u neki red. Znam da nikada neće biti tako lijepo kao u vašim vrtovima ali mene veseli svaki pomak, Puževim korakom ali ide se naprijed.
Hvala na čestitci za našu unučicu. Naša princeza je sada 6 i po mjeseci i velika nam je radost jer je zaista dobra djevojčica a što je najvažnije do sada nije nikada bila bolesna (puj, puj, puj - da ne ureknem), niti najmanju prehladu nije imala.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2012 u 00:34
Zgodne su mi kuglice hrane za price, sigurno više niti jedne nema. Kad sjenice navale, brzo to ode.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2012 u 20:59
Anabistrica,smile71lijepo te vidjeti u mome vrtu. Dolazile su ptičice ali nisu još sve pojele. Kad pojedu , pravit ću ponovo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 20:14
Počele su ptičice dolaziti na moje kuglice ali još uvijek su oprezne. Jutros  rano ih je bilo čitavo jato, grlice , vrapci, sjenice... ali čim sam izašla razbježale su se ...Uspjela sam snimiti samo ove ali nije slika baš dobra a i bilo je još mračno.... a i dosta daleko....

 
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 20:18
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 22:19
Milice svaka pohvala , a sličice su taman takve da vidimo kakvu si im gozbu priredila, predivno i jedno veliko BRAVO!!!!!!!!
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 22:34
Aralija, hvala ti. To me zaista veseli kada vidim da dolaze. Kad pojedu napravit ću opet. Opazila sam da dolaze rano u jutro dok još nije potpuno svanulo....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 09:16
milice stvarno si domišljata i lijepo od tebe što si se sjetila tako nešto napraviti.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 11:33
Camellia, hvala ti na posjeti ali nije posve moja ideja. Negdje sam vidjela nešto slično , kupovno a kako nisam našla nešto slično u prodaji pa sam onda improvizirala i to se pokazalo prilično korisno a jeftino. Mrežicu od kulena sam imala  od prije a vreća od krompira ima uvijek i na kraju se bacaju a ovako se korisno iskoriste.... meni zadovoljstvo i veselje a pticama korist.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:46
kuglice za ptice skroz originalne
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 17:58
Mari,smile71 dolaze ptičice i vidim da sam napravila nešto korisno.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2012 u 13:49
Snijeg polako odlazi a moji gosti ipak dolaze i to samo rano u jutro....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2012 u 13:50
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 140141142143144 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.