Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 12:02
Lantana, lantana šta nam to radiš?
 
Samo da si mi vidjela facu dok sam gledala zadnje slike, vjerojatno bi umirala od smijeha...Smile
 
Kod tebe sve cvjeta kao da je sezona, a kod mene još uvijek vrt sasvim bijeli....
Ah, kad će više to proljeće...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 13:19
Ma šta da komentarišem ovo nema se šta reći ja spavam zimski san još smile96i stvarno to sad mene tako strano ja volim snijegsmile220-bem ti kad će otići više
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 13:21
Ej Lantana ja zaboravi pitati preko kojeg si komp. stavljala slike sad kad nemaš laptopsmile156-ovaj tvoj samo što ne priča Njemačkismile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 13:48
Mari, mi stalno gostima govorimo kako je kod nas lijepo i proljeće i zima i jesen, ali oni svi hoće samo ljeti.

Horti draga žao mi je što ti je poruka otišla u vjetar, evo pobrisala sam.

Korijenko, vidiš naputovao se Šime i vratija doma. Ne brini za gazanije i žutu kod mene toga uvijek ima.

Minimode, pa kod mene i nije bilo neke zime osim što je puhalo naizmjenično jugo i bura, ali stigne još u veljači, meni je to najgori mjesec u godini.

Gio, ovih dana sunce stvarno grije, ja imam velika vrat prema terasi s južne strane i po danu nem ne treba grijanje.

Ivna mislim da to ipak nije bila aptenia, koliko ja znam nema sa šatiranim listićima.

Stefkaja grij se samo na suncu, barem virtualno, da čim prije ozdraviš.

Proljeće, znam da vam je iznenađenje, jer sad kad sam bila gore vidila sam kolika je to razlika u svemu, ma brzo će proljeće i kod vas.

Niho pa znaš da ja u firmi imam još 10 laptopa na korištenje LOL


život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 21:27
Lantana draga, ti kao da si stvarno na drugom kontinentu....... prvo su me oduševile one prve slike, pogled, more, nebo, nešto prekrasno...... a onda tvoje cvijeće koje neumorno cvate. I ja bih takvu dobrodošlicu, a ne sivilo i snijeg Cry.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 21:48
I mene oduševile slikice tvog cvijeća.
Stvarno neopisivo lijepo
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 23:02
smile89 Odmah mi je toplije(ili zato kaj sjedim do radijatora??!)kad vidim ove rascvale i tople slikice.smile79Tebi i Lantanu(baš mi fora ovo "imenovanje"-LantanLOL)
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 09:05
Samo sam se došla malo posunčat k tebi...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 10:30
Kat.re, Štefica, Shasha i Bigmamma samo se vi grijte dok je još ovo malo sunca. Danas je i kod nas zubato i nije previše toplo.
Shasha dobro govoriš baš je fora ono Lantan, ali MM je sam sebe tako prozvao.LOL
Jučer sam sređivala biljke, sjemenje i poklone s ovih kavica na koje sam bila. Pa da idem redom prvo sam bila kod Nihe u Bihaću. ovo su njeni pokloni meni...

Jedna vrlo interesantna vaza...




Ruže u Nihinoj vazi


Kaktusi














Svi zajedno za sad u mom dnevnom boravku da me malo podsjećaju na Nihu




I još sam dobila veliki grčki oleandar i zimsku trešnju...
Niho smile78
život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 10:36
Predivni pokloni Lantana, i vaza i kaktusi su prekrasni..smile79 za tebe i Niho i prekrasno prijateljstvo..
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 10:40
Divni pokloni, Lantana! Kaktusići su lijepi, a tek vaza...
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 12:50
Prekrasni darovi Lantana ali ti si svima nama dala puno više (tu ne mislim naravno na ono što je bilo i ispod i iznad stola Wink),okupila si i trgnula nas kontinentalce i zahvaljujući tebi ja sam upoznala pet (tu ubrajam i g. Lantana LOL) divnih osoba .Za to ti hvala smile78.
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 13:37
kaktusi su
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 14:23
Dobro došla kući Lantana. Kod tebe cvjetno šarenilo, a kod nas kontinentalno sivilo, jedva čekam proljeće.
Vidim lijepo si se ponovila, ma gdje ti pored ostalog što već imaš to sve stane!?Wink 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 14:50
Kako neće da kaže da je vaznu dobila od mm-a ne od mene -pravi se nevina --smile96.i joj ženo pa ja tebi nisam dala toliko kaktusa ----ko zna šta ste ti i mm radili dok sam ja bila sa tvojim -------Lantana---Lantanasmile232
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 19:07
Lijepi pokloni,dobro ste se vas dvije" napoklanjale",ne zna se tko je bolje prošao,ali Niho se ipak dočepala laptopa!!!smile184
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 22:24
Stefkaja vidiš što nam je donio ovaj forum, da mi je netko prije malo više od godinu dana rekao da ću ići kod nekoga koga sam upoznala na forumu rekla bi da je lud, a sada sam upoznala toliko divnih ljudi.

Bigmamma, ma vražja ti je Niho, ali duša od čovjeka.

Ivna hvala i tebi drago mi je da ti se svidjelo na kavici, bit će opet, ali tek slijedeće zime Cry

Nichll, Niho je samo trpala, ja kažem ma nemoj više kud ću s tim...LOL

Lana draga ma znaš ti iz iskustva da uvijek ima mjesta, ovi sada imaju počasno mjesto.

Lika eto vidiš i ko je sada bolje prošao...

Niho ma znam ja da nebi ništa bilo bez Sadika, jer si ti vražja ko i gospon Lantan LOL, najljepši kaktus koji sad imam je ovaj, ima puno mladih i sreća da si ga meni dala jer bi ga ti inače cijelog rastranžirala, a kod mene će rasti i imati puno mladih Nihica



život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 23:00
Dobri pokloni...... svaka čast, a sad je li poklonila Niho ili njen S. manje važno, bitno da su kaktusi tvoji Lantana Wink.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 08:08
Uvijek imaš lijepe pitare i vaze, i ova od Nihe je baš posebna.
A i ona kašetica u koju si smjestila Nihine kaktuse je baš fora. Samo pazi da gospodin Lantan (baš je fora ime) ne sjedne na njih Tongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 13:12
pokloni su divni
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,609 sekundi.