Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 82>
Korisnik
Poruka
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 21:22
Puno puta i stvarno sam zadovoljna. dodje u roku 2 dana nakon uplate. Gđa Jelena je jako ljubazna i ako te sto zanima brzo odgovori.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 21:25
Imam ti ja vincu minor i onu sarenu, ako zelis posaljem ti..Wink
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 21:27
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Imam ti ja vincu minor i onu sarenu, ako zelis posaljem ti..Wink


moze...hvala..
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2012 u 22:16
kupila bi ako neko ima ruseliju ...nabavita Smile
Na vrh
darijaz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darijaz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 09:40
    Claphalo  pomoč  tražim ukrasnu šparogu  ; latinski  asperagus izgleda kao lisičiji rep  , penjačica akibia quinita sjeme , vilac ,cobaea seandens    sjeme, ipaulownie tomentose  ili u prevodu pavlovo drvo  sjeme naravno  za kupiti neka se netko javi jer u Slavonskom Brodu ni u jednom vrtnom centru nema za kupiti    Cry. Imam  sjeme  artičoke ako nekom treba. Star


              
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 18:19
Kaj zbilja nitko ne prodaje Lippiu? . Sad imam u svojem zimskom mediteranskom vrtu lovor, nekoliko planika (maginja) i limun. Lijepo prosim ponude za lippiu
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 18:39
Lippia nije baš tako česta biljka iako se ponekad nađe u rasadnicima. Za reznice treba pričekati ljeto.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 18:44
U rasadniku u Pagu su lani imali, ali nisam niš gruntala u ovoj svojoj tikvi. Kod nas u Zg nema nigdje, oni se ipak drže podneblja u kojem jesu.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 19:02
Gdje mogu nabaviti zutu magnoliju ? Ako neko zna , molim odgovor i u naprijed hvala !
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 19:26
Originalno poslano od člana Gute Fee Gute Fee napisao:

Gdje mogu nabaviti zutu magnoliju ? Ako neko zna , molim odgovor i u naprijed hvala !

imas ovdje
http://www.nas-krug.hr/shop/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=45&Itemid=77&limit=20&limitstart=80
http://www.nas-krug.hr/shop/index.php?option=com_content&task=view&id=689&Itemid=53

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2012 u 18:51
Ima netko clerodendron trichotomum, ili zna gdje ga mogu nabaviti? Riješeno, hvala
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2012 u 19:58
Imaš na aukcijama sjeme, prodavač parviflora
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 11:52
Da li netko ima nekoliko sjemenki gazanije? Za uzvrat nudim sjeme gailardije, magnolije, lunarije , vegeta (ljupčac ).
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 13:15
Imam ti ja sjeme al ako zelis poslajem ti rade koju sadnicu..brze ces uzivati u cvijetu Wink
 moze sjeme lunarije u zamjenu Embarrassed

Te trazim ako ima tko grancicu ili manju sadnicu ljetnog jorgovana.. kupujem ili u zamjenu dajem nesto iz svog vrta... hvalaSmile  - rijeseno, hvala
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 13:20
Ja mogu nabavit grancicu,susjed mi ima punu ogradu ljetnog jorgovana...dao bi mi sigurno da cvaknem koju grancicu...a za mladicu sam i ja gledala al kak je ispod sadjeno mala zivica ,nemoze se doc do njih..
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 18:01
ima li netko viska sjemena alyssuma ,bijeloga smile58
Na vrh
slavonka2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 31 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje slavonka2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2012 u 07:37
Evo jedne duše koja želi uzgajati cvijeće. Problem je što sam 5 godina bila podstanar pa je većina cvijeća stradala seljenjem ili im se nije svidjelo novo mjesto na koje su došli. Sada sam napokon u svom malom stanu i željela bi ga oživjeti cvijećem. No svaki taj cvijet košta, a pored uređenja stana baš i ne ostane novca viška. Za sada imam amarilis, dva bršljanja, isusov trn, narcis i zumbul. Ako ima koja dobra duša koja bi htjela pokloniti koju reznicu ili lukovicu viška bila bi jako sretna. U stanu je centralno (oko 22 stupnja) i gleda na istok - zapad. Ako bi bilo više biljčica mogu uplatiti i kunice za trošak poštarine. Radujem se svakoj novoj biljci. Hvala puno.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2012 u 23:56
Slavonka2, imaš balkon? Pošalji mi adresu na pp.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 15:56
Želim kupiti biljke: božikovina (mušku i žensku biljku), srdašce, rododendron, azaleja, kamelija. Znam da još nije vrijeme za sadnju, ali planiram i obavještavam unaprijed. Molim onoga tko ima za prodati ili to slučajno vidi u nekom prodajnom cenru da mi javi na pp.

Ono što je prekriženo - kupljeno je.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 23:01
Originalno poslano od člana sanjalica4 sanjalica4 napisao:

Originalno poslano od člana Gute Fee Gute Fee napisao:

Gdje mogu nabaviti zutu magnoliju ? Ako neko zna , molim odgovor i u naprijed hvala !

imas ovdje
http://www.nas-krug.hr/shop/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=45&Itemid=77&limit=20&limitstart=80
http://www.nas-krug.hr/shop/index.php?option=com_content&task=view&id=689&Itemid=53



Puno hvala , sve sam nasla !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.