Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativna radionica by M&M
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativna radionica by M&M

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 36>
Korisnik
Poruka
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 09:54
a joj hvala vam ;)
a pocinje me taj zuco tu zabrinjavati siri se jako brzo (sve sto ja imam od cvijeca na kamenjaru staro je godinu dana a jako se siri). . . skupit cu sjemenke ove godine pa se javite . . .
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 10:12
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ti lijepo spavaj i sanjaj, a ja ću šetati tvojim vrtom, sjesti kraj jezerca i diviti se žutom lupinusu, kakvog još nisam vidjela!
 
Predivni lupinus smile71.
Triša samo da te obavijestim da u mom vrtu raste i cvate žuti lupinus, naravno tvoj uzgoj, aliiiii ti ga još nikad nisi vidjelaWink, da li je moguće da je baš taj žuti završio kod mene Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 12:20
Lupinus je jako lijep! Star
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 22:27
...nastavak...











a za kraj malo srimusa . . . vecinu sam pokopala a dio presadila u povrtnjak

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 22:30
. . . idemo malo na roza boju . . .





mogla bi ih mirisati citav dan

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 22:32
Ovom cvijeticu ne znam ime (zapravo sam mislila da je trava ali su mi se sviđali listovi pa sam ga ostavila da raste i rastao je jako sporo od prosle godine i eto sad me iznenadio cvijetom i bas je simpatican ;)




Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 22:34
...ruzno za reci ali ova biljka je pravi korov i posvuda nice i ne mogu je se rijesiti - jedva ju drzim pod kontrolom . . .


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 22:37
ovo je jedna od moje dvije hoste koje imam (ova se nalazi na dva mjesta uz jezerce a druga je na terasi - nisam je jos poslikala). cudi me da je ovako napredna jer je citav dan na suncu, negdje sam procitala da su one biljke za sjenu...???


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 22:39
kana posađena prije mjesec dana tek sramezljivo izlazi


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:22
ovo je jedna zimska ruza (kad sam je kupila imala je cvijet zelene boje, nadam se da ce takav i ostati baš je neobicna...

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:23
zloceste (brzosirece) ukrasne jagodice Wacko

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:25
lozicu mi je kao i dobar dio ostalog cvijeca malo pofurio mrazic jedno jutro (tako mama kaze) pa je list malo satiran...


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:28
ovo sam kupila na trznici od jedne bake mali gomoljcic rekla je da je to nekakva starinska sorta nekih ruzica zute boje . . .
nisam jos kod nikoga u vrtu primjetila a nisam sve ni pregledala da vidim dali ju tko ima...? Naravno biti ce i slika kad procvjeta, ali nece ona tako brzo (bar mislim)



Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:30
Moj prvo najobicniji ljubicasti clematis.
Ne znam dali ce uopce ove godine cvjetati . . .

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:31
Hibiskus je isto tako imao bliski susret sa mraznim jutrom :((
isto tako mislim da ce cvijet izostati ove godine...


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:35
Predivno,meni se u tvom vrtu svidja,toliko biljaka,preslatko
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:37
Kao sto sam i mislila srdasce je gotovo ocvalo.
Moram ga posaditi direktno u zemlju do godine



Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:41
zadnje slikice od nedjelje prepustam bozurima . . .
 





Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 23:43
Hvala puno gioiaa Embarrassed samo ti setaj i uzivaj i ja cu setati po drugim vrtovima cim dovrsim stavljanje slikica (oduzme to dosta vremena) Wacko
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 00:08
Ovako to izgleda od srijede...




ovo maleno razkasto ce biti bijele spuzvaste loptice



ljiljani




klupa treba pod hitno nesto sto ce je uciniti privlacnom i zanimljivom jer je ovako tuzna i ruzna Dead


sve krupnije i krupnije...


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.