Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 43>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:49
Mali kaktuse uvijek si dobro došla na mojoj terapiji Heart,
Stefi draga hvala ti na posjeti (ali paaaamtim smile232 LOL),
Sarić, isto mislimo Wink ! Danas dok sam slikala i šetala svojim vrtom zaključila sam da sam napravila drastičan pomak u pitanju boja, dobro si primjetila Approve!A lupinus, a valjda neće biti vjetra da ga uslikam u punom sjaju Embarrassed...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:57
predivno... kako se zove cvijet na prvoj slici(narandzasti)?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:07
Ne znam Gio, to je ulov MM, jadničak je skoro probio plastenik (drugi) kad ga je spazio iz prvog da ga se dočepa smile96, boja mu je uživo još ljepša,prekrasna...Čovjek kod kojeg smo kupovali je rekao kako se zove ali ja sam zaboravila Embarrassed, jedino se sjećam da je rekao da je u pitanju trajnica...Stavila sam na identifikaciju, možda ga tko prepozna Smile.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:13
i meni se jako sviđa cvijet na prvij slici Thumbs%20Up ,pomislila sam da je neka  vrsta nevena
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 12:35
Prekrasno ti je sve cvijeće,ali tvoja ruža penjačica,ne samo da je lijepa,nego ima fantastično mjesto koje mi daje neki štih romantikesmile81smile83
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:43
Evo zahvaljujući znalcima, otkriveno je koji je cvijet s narančastim cvjetovima, riječ je o lat. Lychnis chalcedonica, ili u narodu :goruća ljubav, malteški križ...
Guglajući sam dosta zanimljivog pronašla o njemu Smile.
Anči i Mira, Heart!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:34
Ovaj novi je baš lijep, ruža na onom ulazu izgleda super, vidim napreduju i gazanie Clap
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 23:02
Bila sam na terapiji i  bolje mi je sada smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 09:35
Lijepe slikice, posebno "bunker" u cvatu, a sad brzo Ivna na noge lagane i slikat nam opet nešto!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 09:41
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Lijepe slikice, posebno "bunker" u cvatu, a sad brzo Ivna na noge lagane i slikat nam opet nešto!!

Hajde ivnice i ja čekamsmile143
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 09:44
Draga evo i mene (no nemoj sad misliti da ne dolazim ,dolazim ja dolazim samo ne pisem uvijek)prosetala sam ja tvojim malim carstvom i vidjela svasta lijepoga i zanimljivoga al jedna stvar mi je posebno zapela za oko ,ovaj cvijetak naime ovu plavu ljepotu moja je baka imala mnogo godina u svom vrtu i nikad ju nisam uzela da bih si ju presadila ,a sad ju nemogu naci nigdje ni za kupiti ni da bi netko imao hajde mi odgonetni gdje si ju ti nabavila.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 13:04
Hvala vam drage moje na posjeti, malo sam u gužvi pa ovih dana nemam vremena ni za svoj niti za tuđe vrtove, stalno sam leteća Embarrassed.
Rosa, odakle mi ovaj neznanko (jer ne znam mu ime) ne sjećam se ali znam da ćeš jednog maleckog od mene dobiti prvom prilikom kad se sretnemo Wink !
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 14:47
Predivan izbor cvijeća, a ni zelenilo ne zaostaje.  Kutak na trerasi s kombinacijom pletenih košara je prekrasan. Kalistemon i ruselije su ovaj put moji favoriti.
Sve pohvale za izgled živice, kako si krenula postat ćeš majstorica za topiari.Wink
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 16:45
Živica je prva liga.Clap 
Cvijeće (ne mog mu ni zapamtiti imenaConfused) predivno. A kutak s pletenim, pa pikavac u pepeljari su savršeni. TO je prava stvar znati smjestiti biljke u pravi okvir!Thumbs%20Up
 
Jednom rječju, šetnja tvojim vrtom je doista prava terapija!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:51
Evo uz svu gužvu malo mojih svježih slikica Wink.
Lana i baka hvala na posjeti Smile.

u svom vrtu imam samo dvije ruže i to dosta stare, ovih dana počinje konačno cvijetati i druga







lavanda samo što nije Wink



smilje,ostala na jednom grmu (ali vrijednom Smile), vinca se prekrasno ispreplela kroz njega



kamenjar-ovih dana



gaura se nakon presađivanja malo bunila ali vidim da se prilagodila i sad počinje cvijetati



gazanije se također lijepo šire (Lantana, hvala Embarrassed)



konaaaačno Smile (već par dana ga čekam da se otvori)





meni su od svih kad cvijetaju najljepše ove starinske, "obične"





Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:01
Divno, divno !!!!!smile149
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:13
Bravo Ivna! Zaista je krasno u tvom vrtu.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:54
koja transformacija! Vrt je zaista sve ljepši!ClapClapClap
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 15:42
Kako mi se sviđa kod tebe smile83 prelijepo a one "loptice" što si orezala su MRAK!!!!! smile64
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 15:53
Predivno ti je u vrtu..ova starinska heuchera ti je prekrasna, gazanije su ti mraaak..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.