Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malo smo se ponovili...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malo smo se ponovili...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 49>
Korisnik
Poruka
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 01:40
krasno ste se svi ponovili, ja moram izbjegavat dućane ovih dana..........

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 17:39
Ja sam karakter..barem povremeno...evo ni danas nisam kupila cvijet a bila po trgovinamasmile187
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2007 u 18:00
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja sam karakter..barem povremeno...evo ni danas nisam kupila cvijet a bila po trgovinamasmile187




smile55 za karakter, ja i dalje to nisam . Dakle večeras stižu sličice.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2007 u 18:40
Kasnim , ali evo ih


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2007 u 21:28
smile55prekrasne su,no mogla si ih i badava dobitismiley_149
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 13:19
Evo slikica sto sam dobio za Božić:
 
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 14:31
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Evo slikica sto sam dobio za Božić:
 

        Čuvaj se " Fronte za oslobođenje vrtnih patuljaka " - naime ta cijenjena organizacija zaista postoji smile96
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 16:15
Kako ste se svi lijepo ponovili od kad me nije bilo,svaka vam čast.Ja malo u gužvi malo u prehladi pa me nema skoro nigdje,ali budem to ja nadoknadila ako ne prije onda na proljće. Preljijepe su vam biljkice. Ja sam se ponovila sa orhidejama ali aparat mi je kod nasljednika pa ih stavim kasnije
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 16:18
Cuo sam njih!!! smile96
 
Mislim ljudima stvarno padne svašta na pamet, kada nemaju sta raditi!!!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 18:36
 A što je medeni patuljak...mene nisu nešto oduševljavali ti patuljci...nekako su mi neprirodno djelovali po vrtovima...moram priznati da sad kad ih gledam onda mi se cine cak simpatični, bajkoviti...sjetim se onog francuskog filma "Amelie"...valjda čovjek kako stari sve više se vraća bajkama...
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 18:43
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 A što je medeni patuljak...mene nisu nešto oduševljavali ti patuljci...nekako su mi neprirodno djelovali po vrtovima...moram priznati da sad kad ih gledam onda mi se cine cak simpatični, bajkoviti...sjetim se onog francuskog filma "Amelie"...valjda čovjek kako stari sve više se vraća bajkama...

              Pa taman kad se navikneš na njega fronta ga oslobodi smile96
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 19:09
Taj film je odlican i vrlo poucan!! i patuljak im je super, kako je samo otisao na put oko svijeta.
 
Ja isto nisam ljubitelj previse patuljaka, ali ovaj me je odusevijo. I vec vidim da ce naci svoje mjesto u vrtu... I samo neka proba doci fronta po njega, ja cu biti spreman!!!
 
Ficuka kada netko prodje pokraj njega, pa ce me upozoriti!!!
a staviti cu pokraj njega i cuvarkucu pa ce mi cijela kuca biti osigurana i nece mu moci nitko nista!!!
Na vrh
patuljak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje patuljak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 19:46
Baš sam sladak!!! smile96
Sigurna sam da će zauzeti predivno mjesto!!!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 20:15
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

smile55prekrasne su,no mogla si ih i badava dobitismiley_149




pa nemrem znati kaj ti imaš dok ne dođem jednog dana s kamionom, a između ostalog nemrem baš ni sve žicati. Tako da sam danas opet nešto dobila od moje majčice smile89. Idem odmah slikati.

ovo je stiglo onako zausput



a ovo je ONO PRAVO !!!! smile126



konačno sam ju pronašla.......


Ažurirao TeaK - 27 Prosinac 2007 u 20:29
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 20:58
Ma bravo TeaK,već sam ja mislila ići po rasadnicima gledati di je ima da ne plačeš višesmile211predivna je
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 20:58
koja je ova druga biljka??
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 21:00
Hoja, ali nekakvog čudnog imena i jednostavno nisam upamtila, ali cvijeta jednako kao i ona obična samo što ima ovaj krasan oblik lista.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 21:01
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ma bravo TeaK,već sam ja mislila ići po rasadnicima gledati di je ima da ne plačeš višesmile211predivna je




smile79 nemaš poima što sam ja sve obišla......


I danas ju nađem u Kutini u Pevecu i naravno stavim u kolica, a kad smo došli do blagajne moja majčica izvadi i plati (kako ja nju volim).....
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 21:38
Jedan veliki BRAVO za mamu!!!
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2007 u 22:07
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

smile55prekrasne su,no mogla si ih i badava dobitismiley_149




pa nemrem znati kaj ti imaš dok ne dođem jednog dana s kamionom, a između ostalog nemrem baš ni sve žicati. Tako da sam danas opet nešto dobila od moje majčice smile89. Idem odmah slikati.

ovo je stiglo onako zausput



a ovo je ONO PRAVO !!!! smile126



konačno sam ju pronašla.......

smile94
Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.