Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božicin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božicin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 33>
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 17:35
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

godišnjoodmorski radovi su  f a n t a s t i č n i,
Zašto jaaaaa neeeeeeeeeiiiiiiiideeeeeeem na GOOOOOOOOOOOOOO?!
Hoooooooooćuuuuuuu i ja tak lijepoooooooo!smile43
 
No, no i ti mila znaš tak lijepo....i te kako lijepoWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 11:59
krasne boce,bravo,bravosmile55
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 14:49
tek sad kad sam se nagledala ovih prekrasnih adova...shvačam koliko sam materijala ( boca, zdjela, kutija....) a koje sam mogla iskoristiti.....a šta se može.....
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 15:27
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

tek sad kad sam se nagledala ovih prekrasnih adova...shvačam koliko sam materijala ( boca, zdjela, kutija....) a koje sam mogla iskoristiti.....a šta se može.....
 
Vjerujem da i sada u kući imaš i boca kao i zdjela koje ti se ne sviđaju. Samo su ideje važne a sve naše cure na forumu imaju ih milijun, zato ne žali za bačenim...počni tražiti po kući, podrumu, tavanu....
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 15:52
Evo da ne ispadne da sam sve boce po kući ofarbala...jedna kutija.
 
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 21:08
Baš je lijepa...jel to kutija za vino?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 21:10
Vaaaauuuu, koja kuija! Bravo! Jel drvena?
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 21:33
 Love%20You....mmmm, krasna kutija, a motiv baš aktualan...uskoro će berba...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 07:02
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Sve boce jako lijepe i uredno napravljene, no ova mi je preodlična... smile71
 
 


ovu salvetu redovno izbjegavam..ali, vidim da se iz nje jako lijepo može izvaditi mtiv...super si to sredila...
ako smijem dodati jednu sugestiju... zašto se neprobaš sada malo poigrati bojama, ne mislim nužno pri tome na pittorico...nego recimo, kontur pastama, ili onim ljepilima sa šljokicama...da malo neke detalje podigneš...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 07:17
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Vaaaauuuu, koja kuija! Bravo! Jel drvena?
 
Da drvena kutija za vino, čak sam onu smeđu bravicu skinula da ju ne uprljam.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 07:19
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Sve boce jako lijepe i uredno napravljene, no ova mi je preodlična... smile71
 
 


ovu salvetu redovno izbjegavam..ali, vidim da se iz nje jako lijepo može izvaditi mtiv...super si to sredila...
ako smijem dodati jednu sugestiju... zašto se neprobaš sada malo poigrati bojama, ne mislim nužno pri tome na pittorico...nego recimo, kontur pastama, ili onim ljepilima sa šljokicama...da malo neke detalje podigneš...
 
Evo to sam upravo učinila s onom kutijom za berbu...malo bakrene kontur paste....pokušaću još....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 09:36
bravo Božice...super boce i kutija Clap
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:01
E sad ovako! MM i TM na terasi gemištiraju i MM kaže da ti pošačjem poruku "gdje si draga kad te nema"
ANĐELKA
Na vrh
majasp View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majasp Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:59
prekrasne su boce! gdje nabavljaš ovakvog oblika?
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 08:16
Originalno poslano od člana majasp majasp napisao:

prekrasne su boce! gdje nabavljaš ovakvog oblika?
 
Neke su od potrošenih pića (to skupljam svugdje svi moji znaju da skupljam boce neobičnih oblika), a neke kupujem u bauhausu, pevecu.... tamo na odjelima za vino (npr. one četvrtaste).
 
Cure hvala vam na pohvalama...
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 15:46
Prelijepe boce i slažem se s Natašom i ja sam nekako izbjegavala ovu salvetu ali ti si ju savršeno iskoristila.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:04
krasna kutija za vino,bravoooosmile141smile141
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 12:33
 
Evo još nekoliko boca iz ljetne kolekcije....
 
 
 
I dvije pepeljare...
 
 
 
 
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 12:57
Božice, prekrasni su radovi, ti si se stvarno naradila od kad me nije bilo,   boce su jednostavne a baš slatke, i baš je super vidjeti poznate salvete ukompinirane na neki drugi način, bravo!!!!! smile112
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 13:05
Krasni radovi Božice...dašak ljeta zaustavljen na ovim lijepim predmetima smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.