Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 49>
Korisnik
Poruka
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 13:45
Lula, znam da sam dosadna ali u kojem ti to programu ili čemu već stavljaš sličice jer ja još uvijek ne vidim ni jednu. Moguće da je nešto s mojim kompom jer ne vidim od nekolicine ljudi ovdje, pa na žalost ne mogu ni komentirati. Zato odmah isprika svima koje ne komentiram znači da ne vidim. Ljuta sam zbog toga sama na sebe Angry a ne znam ni popraviti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 13:56
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Lula, znam da sam dosadna ali u kojem ti to programu ili čemu već stavljaš sličice jer ja još uvijek ne vidim ni jednu. Moguće da je nešto s mojim kompom jer ne vidim od nekolicine ljudi ovdje, pa na žalost ne mogu ni komentirati. Zato odmah isprika svima koje ne komentiram znači da ne vidim. Ljuta sam zbog toga sama na sebe Angry a ne znam ni popraviti.
 
Karmen ja stavljam slikice preko imageschak us - programa. Ali to ne bi smio biti problem... mislim vidim te slikice..i doma i na poslu i kod susjede...i kod roditelja. Možda postoji neka nekompatibilnost između tvog kompa i tog programa. Probaj pitati nekoga. Ja ti pošaljem slikicu ogledala, ako ga želiš vidjeti. Postoji još jedna stvar...sad sam se sjetila..ponekad se te slikice ako je kompjutor opterečen teško otvaraju tj. treba mu više vremena da otvori
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 14:07
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Lula, znam da sam dosadna ali u kojem ti to programu ili čemu već stavljaš sličice jer ja još uvijek ne vidim ni jednu. Moguće da je nešto s mojim kompom jer ne vidim od nekolicine ljudi ovdje, pa na žalost ne mogu ni komentirati. Zato odmah isprika svima koje ne komentiram znači da ne vidim. Ljuta sam zbog toga sama na sebe Angry a ne znam ni popraviti.
 
Karmen ja stavljam slikice preko imageschak us - programa. Ali to ne bi smio biti problem... mislim vidim te slikice..i doma i na poslu i kod susjede...i kod roditelja. Možda postoji neka nekompatibilnost između tvog kompa i tog programa. Probaj pitati nekoga. Ja ti pošaljem slikicu ogledala, ako ga želiš vidjeti. Postoji još jedna stvar...sad sam se sjetila..ponekad se te slikice ako je kompjutor opterečen teško otvaraju tj. treba mu više vremena da otvori
 
Ne, kod mene je ovaj znak umjesto slike. Ja stavljam preko imagesforme i vidim bez problema. Budem pitala informatičara. Dolazi prekosutra. Pošalji mi ogledalo ma mail. Thanks

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 14:26

Karmen ...poslala sam ti

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 15:21
Lula, ne znam kakvo je bilo prije i šta si to sve radila s podlogom ali meni je savršeno baš ovako. Možda je malo tamno ( to mislim pozitivno) ali baš zbog toga mi izgleda super. Kao da si stavljala patinu. Odlično!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 16:18
Karmen...smile84
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 22:35
ogledalce je prekrasno...tko ne bi započeo dan osmijehom uz njega?SmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 22:58
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

ogledalce je prekrasno...tko ne bi započeo dan osmijehom uz njega?SmileSmile
 
smile72Vidi kako ti se osmjehujem.....Hvala.
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 00:13
naprosto sam se morala vratiti jos koji put skicnuti ogledalce...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 07:57
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

naprosto sam se morala vratiti jos koji put skicnuti ogledalce...
 
Hvala ti Goga, veseli me da ti se sviđa...Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 15:30
Lula ovo ogledalo mi je zaista posebno....
 
Naviknuti smo  suncokrete povezivati sa žutom, ali ovo je tako lijepo i posebo što si ti napravila.smile141
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 19:27
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Lula ovo ogledalo mi je zaista posebno....
 
Naviknuti smo  suncokrete povezivati sa žutom, ali ovo je tako lijepo i posebo što si ti napravila.smile141
 
 
smile75Hvala ti proljeće.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:28
Bila sam ovaj vikend po svoju curicu ...ponjela sam nešto malo pribora pa sam uspjela skrpati ovo...
A ustvari sam se igrala i probavala što ako napravim ovo, a što ako napravim ono....
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:31
probavanje je dobro...naziremo li to neke nove tehnike? ovo pismo, sa decoupage papira me opčinjava...imam ga i ja...i stalno gledam kako i gdje da ga upotrijebim...čekaju me u bjelovaru neki tanjuri iz ofertisime, pa ću i ja ne godišnji ponijeti probora i udri...probavanje...kemijanje...čaranje....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:35
Nije ništa novo...jedino mi je leptirić bio napuknu i onda kako ga izvući da se to toliko ne vidi a nisam imala rezervnog....uzela sam zlatne listiće i zaljepila ih od ispod...Onda mi je podloga bila malo bezveze pa sam uzela čačkalicu i grebala po njoj...i nastale pukotine ispunila zlatnom...baš sam se igrala ko malo djete...
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:40
igrarije najviše volim....ja sam se danas zaigrala zlatnom kontur pastom, vidjet ćeš sutra rezultat te igrarije...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:42
 kad mi je dojadilo ono onda sam probavala ovo...
A poklopac je zeznut jer nesmije se raditi brže nego što ide....no mojem leptiriću se kutijica svidjela i u nju je sakrila svoje blago
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:43
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

igrarije najviše volim....ja sam se danas zaigrala zlatnom kontur pastom, vidjet ćeš sutra rezultat te igrarije...
 
jedva čekam....
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:50
kutijica ti je super...ovaj shabby još nisam probavala...vidim li ja to dobro ili mi se samo čini da si tek djelomično radila 2K na poklopcu? ili  nešto drugo? što je da je, dobro izgleda
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 00:00
Nije djelomično ...nego je to onaj drugi....o kojem smo onda pričale....no htjela sam ubrzati pa nisu ispale onako kako sam htjela...pouka...strpljen spašen.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.