Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lilian
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lilian

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 25>
Korisnik
Poruka
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 11:26


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 11:50
jaoooo lilian ovo ti je divno....ne znam sto bi izdvojila, prekrasno stvarno!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 12:33
prekrasne slicice...okvire si, pretpostavljam izljevala od gipsa....ili? meni je favorit ona sa zelenim okvirom...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 12:39
I ja se kao Goga pitam jesu li to okvirići od gipsa jer su doista sjajni! Posebno mi se sviđa ona sličica s ružom i morskim motivom! Ali čime si lakirala da se tako lijepo sjaji?! smile94
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 13:59
Bjelovarko, hvala Smile
Goga i Izzy ... to su gipsani odlijevi.. mislim, imam kalup pa ono klasika...
A inache SVE moje radove kada su gotovi lakiram akrilnim lakom u spreju koji kupim u obichnoj farbari..
Ja u biti ni ne znam drugi nachin Embarrassed
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 15:10
Jao,koliko slikica,prekrasne su!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 15:24
neko je bio jako vrijedanClap,i opet jako lijepi i zanimljivi radovismile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 15:32
 
Lijepi radovi,  posebno onaj morski. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 19:56
koliko prekrasnih radova! smile141
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 21:21
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Bjelovarko, hvala Smile
Goga i Izzy ... to su gipsani odlijevi.. mislim, imam kalup pa ono klasika...
A inache SVE moje radove kada su gotovi lakiram akrilnim lakom u spreju koji kupim u obichnoj farbari..
Ja u biti ni ne znam drugi nachin Embarrassed


joj lilic znas da sam ja odusevljena pogotovo tvojim gipsanim umjetninama!
odusevljavaju me i jos patim za tim kalupom... Cry
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 21:45
Originalno poslano od člana BJELOVAR2005 BJELOVAR2005 napisao:

Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Bjelovarko, hvala Smile
Goga i Izzy ... to su gipsani odlijevi.. mislim, imam kalup pa ono klasika...
A inache SVE moje radove kada su gotovi lakiram akrilnim lakom u spreju koji kupim u obichnoj farbari..
Ja u biti ni ne znam drugi nachin Embarrassed


joj lilic znas da sam ja odusevljena pogotovo tvojim gipsanim umjetninama!
odusevljavaju me i jos patim za tim kalupom... Cry


E i ja patim Bjelovarko... jedina radnja koja je bila se zatvorila... tako da - gooooootovo... Cry
Vishe nemam ni gde salvetice kupiti...

Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 21:46
Piramido, Kaca, Andjelka, more .... smile79
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:34
Definitivno kutija mi je favorit...a od slikica ne znam izabrati kad mi se svaka sviđa na svoj način
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 00:28
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Originalno poslano od člana BJELOVAR2005 BJELOVAR2005 napisao:

Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Bjelovarko, hvala Smile
Goga i Izzy ... to su gipsani odlijevi.. mislim, imam kalup pa ono klasika...
A inache SVE moje radove kada su gotovi lakiram akrilnim lakom u spreju koji kupim u obichnoj farbari..
Ja u biti ni ne znam drugi nachin Embarrassed


joj lilic znas da sam ja odusevljena pogotovo tvojim gipsanim umjetninama!
odusevljavaju me i jos patim za tim kalupom... Cry


E i ja patim Bjelovarko... jedina radnja koja je bila se zatvorila... tako da - gooooootovo... Cry
Vishe nemam ni gde salvetice kupiti...





posalji mi na pp adresu, pa cemo ti poslati, dosle su mi neke od onih sto sam iz njemacke narucila....Smile...ako se sjecas!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 00:49
jako ljepo smile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:13
lilian,draga moja, što je das masa za mene, to je staklo definitivno za tebe...preprepredivno....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 14:02
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

lilian,draga moja, što je das masa za mene, to je staklo definitivno za tebe...preprepredivno....


Natasha LOL
Ja nemam radova na staklu LOLWink
To zadnje je sve na gipsu...
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 14:35
da, to sada i ja vidim, nakon pomnog čitanja..pregledala sam radove, ali samo slike, nisam čitala jer sam žurila na nastavu i sada nakon tvog komentarea čitam redom i vidim da sam se blamirala...ali, nevjerojatno kako je to meni izgledalo kao na staklu...
i da, kuticu nisam ni stigla vidjeti, ona je nešto preprepreprepre ma nema dovoljno prefiksa da naglasim motiv koji si tako dobro iskomponirala...
sve pohvale, a sorry za moju blamažu, sada se smile42
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 15:53
kutijica je famozna, ali ovi okviri su još bolji. ovaj zadnji s kućicom i tulipanima mi je možda najljepši. kažem možda jer mi je teško zapravo neki izdvojiti kad su svi tako lijepi.
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 19:30
Natasha Wink Nije blamazha, nego si verovatno u stisci sa vremenom preletela samo preko slika, a meni dala ogroman kompliment..Hvala Smile
Zamisli da to sve tako znam na staklu ihaaaaaaaaaj smile72
Anastazija hvala ti smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.