Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj prvi rad ..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj prvi rad ..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516>
Korisnik
Poruka
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 20:20
Kakvo izlaženje iz štosa?!
 
Dašćice su odlične!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 20:22
monna-1.. na daščicama je cracle sottile
Dorina mene nije bilo niš strah pa buš ih lijepo oprala ak ne uspije..zekam se ..cijelu površinu stakla sam sa spužvicom prefarbala svijetlom akrilnom,na to naljepila motive iz salvete a u sredini je cijela salveta,kad se to poslušilo sa spužvicom  sam tapkala temperama u boji i malo sa akrilnom metalnom-bakar..i to je to
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 20:29
Elza Buba hvala Embarrassed ..
mare-nostrum to su salvete iz "onog" stranjskog šopa prek interneta samo je ovo drvo masline na njoj, super je kaj ne ,oduševljava me drvo masline toliko je ljudima korisno i uvijek dekorativno
..eto drage moje da mi nije MM na moru vraga bi se ja ovog uvatila,mislim da će biti i sutra nekaj za pokazat ružno je vrijeme ja naravno nebudem oka sklopila od brige jer on sad je negdje s jedrilicom nasred mora od Italije prema Palagruži-Lastovo...šiznut ću od brige zato da ne mislim bolje da mackam sa salvetama i radim neš korisnog
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 21:53
Sjajni radovi, pogotovo mi se sviđa daščica koja ti je pala pod ruku! Slikanje stvarno zan biti živa muka, ali najvažnije od svega je osvijetljenje - najbolje je sve slikati po danu, onda su boje koliko - toliko vjerne iako mislim da slika nikada ne prenese do kraja ljepotu radova! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 21:54
Duda...vratit će se on brzo....i sve bude dobro....ali radi ti nama lijepe stvarčice i veseli nas novim radovima....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 00:45
...i meni je super daščica kaj ti je opala pod ruku Bravo! a masline su neiscrpna tema i uvijek ih volim gledati na sve moguće načine... a za TM ne brini, njemu je ljepše na jedrilici nego tebi doma... Sailing
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:06
Duda-Lave thanks na uputama, krećem u akciju sutra kad mm radi cijeli dan pa će ga djelo zateć nespremnog, a natrag se ne može smile177
S tm će sve biti u redu, on plovi i uživa, a ti od nervoze kreći u akciju smile78
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:09
e sad s obzirom da se je MM napokon vratia kuć živ ja sam danas završila sa par stvarčica
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:16
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:22
 a ovo je kutijica koju sam napravila da unutra stavimo jednu krasnu malu koraljnu narukvicu za poklon bebi od godine dana..valjda je ok 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:33
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:39
malo sam nadodala zlatnog da kao prava vila sjaji,nevidi se baš najbolje
 
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:50
ovakvu kutijicu bi i ja htjela predivna jeTongue.dašćice sa jedrilicama su suuuuuper.eto morat ću u šupu tražit nešto slično...nemam riječi.motiv super paše na tu podlogu.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:50
Jako slatka kutijica i brodići, a ime malene sretnice mi je apsolutno originalno i prekrasno! Heart
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:57
smile71Duda koje prekrasne radove si napravila...brodići su mi predobri...jesi li to onaj drugi radila na onom plutu na kojem je namotana udica ili se varam
Kutijica je da poželim da se ponovno krstim...
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:59
Originalno poslano od člana prila prila napisao:

ovakvu kutijicu bi i ja htjela predivna jeTongue.dašćice sa jedrilicama su suuuuuper.eto morat ću u šupu tražit nešto slično...nemam riječi.motiv super paše na tu podlogu.
hvala prila.. vidim po imenu  da se kužiš u vile LOL
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 23:01
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Jako slatka kutijica i brodići, a ime malene sretnice mi je apsolutno originalno i prekrasno! Heart
e to ti je malecna dubrovčanka
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 23:01

prekrasni radovi Smile

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 23:08
da smo znaš kako sam se sada nasmijala,mislila sam da nitko neće skužiti moj nic,ali vjerovatno su nam PK slične dobi pa imamo iste knjigesmile79i da obožavam anđele,vile i sva krilata stvorenja.sad sam listala tvoju galeriju i oduševila sam se svime pogotovo motivima lavande koji se tako lijepo uklapaju u tvoje radove
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 23:10
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

smile71Duda koje prekrasne radove si napravila...brodići su mi predobri...jesi li to onaj drugi radila na onom plutu na kojem je namotana udica ili se varam
Kutijica je da poželim da se ponovno krstim...
hel lula draga hvala ti kad me pohvali majstorica onda mora biti dobro...sve su dašćice(a ono ti se zove roklo),  a ona dugačka  je naplavina koju mi je MM donio sa nekog od otoka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.