Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj decoupage - dada28
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj decoupage - dada28

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 12131415>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 11:27
Sad je mare kriva.TongueTongue.....danas mjenjam avatar-zadnji putsmile136
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 13:17
ma nisi mare kriva neg ja ..jer kod čitanja teme letimično bacim oko na avatar vidim kao svoj i odem ne prozborivši niti riječ pa poslije skužim LOL ..naj se ljutiti pa i ja sam ga mijenjala jer mi se isto i sa mjesecom  dogodilo
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 13:39
Ma draga ne ljutim se to mi je baš simpa,i meni se dogodi da mislim da sam pogledala nečije radove a ono figa.....Wink
Ako neko ima ovu kocku nek se sad javi ili nek šuti do daljnjeg.......SleepySleepy
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 19:21
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

vidim da ti nisam komentirala zadnju slikicu(al me stalno mare-nostrum sa istim svojim odnosno mojim avatarom zezne mislim da sam nešto rekla a to nisam ja)..no slikica je nešto drukčija od tvojih uobičajenih ali je svakako izvrsna..još jedan krasan detalj za moj omiljeni hodnik(a znaš i zašto



Naravno da znam!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 20:07
radovi su prekrasni..odusevljena sam tvojim slikicama...fantasticno..reci mi samo ove rubove na ruzama i sl s cim radis? ako nije tajna..Wink
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 22:19
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

radovi su prekrasni..odusevljena sam tvojim slikicama...fantasticno..reci mi samo ove rubove na ruzama i sl s cim radis? ako nije tajna..


Naravno da nije tajna...to ti je zlatna konturna boja
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 23:43
Evo cure, da ne mislite kako ja nikad ništa ne radim, ovo su moji novi radovi...































A sad, odoh u krevet..noge su mi se zaledile

Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 08:14
  svi su tanjuri jako ljepi ali ovaj mi je naj,bravo
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 09:13
od svih prekrasnih radova i meni je ovaj najljepši!
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 11:38
dada nema teWink,a kad se pojavis zabljesnes nas sa predivnim radovimasmile211smile141
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 14:00
Slažem se s Kaćom, tanjuri su mi WOW i to svi
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 14:05
Dada i meni su svi tanjuri prekrasni, dapače jedan ljepši od drugog smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 21:37
dada krasni tanjuri...prvi mi je baš onako pravi božićni ali najljepši mi je ovaj na koji si postavila svijeće....stvarno je posebansmile71
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 08:19
 ajde molim te objasni ti meni ova raspucavanja meni ona meni uvijek ispadnu jako sitna ,kažu deblji sloj laka a koliko to deblji ili postoji još neka tajna
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 09:15
Tanjuri su ti za 10. Modernističkog dizajna i s lijepim raspuklinama. Bravo!!!!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 20:59
tanjuri su prekrasni! smile55
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 21:21
ne budi lijena i pregledaj sve od početka...to sam sama sebi rekla i nije mi žao..svaka čast imaš zlatne ruke dado Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 18:18
Originalno poslano od člana file file napisao:

 ajde molim te objasni ti meni ova raspucavanja meni ona meni uvijek ispadnu jako sitna ,kažu deblji sloj laka a koliko to deblji ili postoji još neka tajna




Stvar je u potezu kistom...uzmem kist i povučem potez oko jednog do dva centimetra, ali naravno da treba biti deblji sloj laka...dva - tri milimetra...Nadam se da ćeš uspjeti s raspucavanjem.


A evo još jedan tanjur...

Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 01:21
sve je super i sve je za 5, ali ovaj mi je , ovaj mi je preeeedobar!!!!


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 19:41
marinnera, slažem se, i meni je taj tanjur poseban, djeluje jako profinjeno...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 12131415>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,184 sekundi.