Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:41
Tek sam sad vidjela da imam 501, idem čirnuti tamo...
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2009 u 19:51

lijepo je vidjeti da negdje i Sunce sja Cool

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 11:45
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:


Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Koliko ti cjetova staviš u dahu. Ja sam prije par dana išla sa fotićem van - i nigdje ništa.

Baš ti je interesantan biserak! Nikada nisam vidjela takvo što!



Imaš temu o njemu na ovaj link
<>http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2468

Imam jedan mladi pa ću ti poslati, ako ti se sviđa. Meni je super cijelu jesen su ove kuglice po njemu, a posebno ga je lijepo vidjeti po noći.
 
Spermi mi ga , lantana !!!smile143
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:43
Moje cestitke za promaknuce !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 00:26
WOW,Lantana,koja ljepota.Mogu ti reći da ti pomalo zavidim Embarrassed Tongue.Svo to cvijeće koje kod tebe cvate.Ruža je prekrasna a iberis smile86.Oko mi je na njemu zapelo.Prelijepoooo
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 17:50
Mene su učili da se nesmijem zahvaljivati za cvijeće. Napasam oči u tvoj vrtu i uživam! Big%20smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2009 u 17:52
Vrijeme je prekrasno, malo puše bura, ali zato sunce grije, malo samo bila u vrtu i ima svašta, lukovice sve niknule, ruže su neumorne ovu godinu



"žuta" još uvijek cvate


njevica se proširila dva metra i u punom je cvatu


ostić se na padini ispod vrta proširio i pun je pupoljaka

život je more
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 17:29
Preporučam se za biserak, nisam to nikad  vidjela!Big%20smile
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 00:14
Sve je super a posebno aloe
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 08:41
Lantana, koja raskoš, zbilja je lijepo cjelu godinu uživati u cvijeću i buri - naravno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:39
Tako je Zvonkice ne treba zahvaljivati, bit će još toga za tvoju cvjetnu oazu.
život je more
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2009 u 19:44
lantana slike cvijeća su predivne, ali iberis je moj favoritThumbs%20Up
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 13:30
Zvonkica i Hana ja ću posijati i staviti reznice biserka, ako se primi šaljem na proljeće. Hana masline za sada nemem, ali biti će do proljeća, paulovnija ni tu ne izgleda dobro, ali ako se ne primi ponovit ćemo, lonciera se malo posuši kad je presadiš, ali na proljeće krene.
život je more
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 09:00
Lantana, tek sad sam pogledala ovaj tvoj kutak....iiii....ostala sam bez riječi..prekrasno, prekoprekrasno..ma ne postoji riječ za opisat tvoju okućnicu... (ovdje dođe smajlić koji slini, ali ga ne mogu nać trenutno,,)
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 15:17
Iberis je stvarno nevjerojatan, ni bura, ni kiša ništa mu ne škodi i sve je veći. Shasha, ti samo uživaj gledajući, a ja bi na proljeće u VŽ na kavicu, ali u dvorišće... 
život je more
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 22:18
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dzomba to ti je osteospermum, tu na forumu ga zovu ostić, imaš na ovaj link sve o njemu, kod nas u Dalmaciji cvate i zimi, a u unutrašnjosti kasnije u proljeće, ima ih u raznim bojama, ali meni je ovaj najljepši.
<>http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1552

Nuna ja ti o sjemenju jako malo znam i neznam da li se može sjemenom, ja sam dobila malu biljčicu i sad kad je velika samo otkinem grančicu i zabodem u zemlju (barem tu kod mene to tako ide).
Eh, što nisam bliže da žicam te grančice.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 10:43
Drago mi je  Solomon da ti se sviđa. Ima tu još puno posla da bude onaj pravi, ali kažu da vrtu treba barem 5 godina da procvjeta u punom sjaju, a moj ima negdje 4 godine, a sad kad sam još svašta naučila na ovom forumu bit će vjerujem još bolji.
život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 18:00
znaš što? Sad mi je žao što ga nisam uzela kad si mi nudila biserak,što ga duže gledam ljepši mi je. A i maslinu bi mogla još nekud smjestiti. Sve ti je krasno a pogotovo vrijeme,kod nas je zona sumraka.... ona mala paulovnija uopće dobro ne izgleda a niti lonicera.Ostalo se sve primilo....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 11:44
Dzo, hvala.

Markezit, one su kod nas stalno vani i evo sad cvjetaju.
život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 11:55
Tu ja volim doći  i kavicu popiti...uz ove ostićesmile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,264 sekundi.