Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruselija - Russelia equisetiformis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruselija - Russelia equisetiformis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 30>
Korisnik
Poruka
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 21:31
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Moja je od prije nekoliko dana vani i koliko vidim ne buni se. Danas sam je razdvojila na dva dijela i posadila u cvjetno korito...neka se malo čelićiEmbarrassed

bebi kako napreduje ruselija??ima kakvih novosti???Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 21:36

Nisam ih vidjela dva tjednaUnhappy ne bih ti znala reči šta je s njima i sa svim ostalim biljkama. Sutra se samo na nekoliko dana vraćam doma, sve ću poslikat i podnijeti Vam izvješće

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 21:42
supericka,jedva cekamo..smile95
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 18:34
ima ruselije negdje za kupit na podrucju zagreba/velike gorice? trazila sam u mbm-u i na jos par mjesta, nigdje... :(
velika gorica
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 08:32
za sada ti je za njih još prerano...budu kasnije u MBM-u, a na Flori obaveznoSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 22:35
Moja je sveže podrezana Tongue
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 20:48
i ja bi.......smile220
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 20:54
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

za sada ti je za njih još prerano...budu kasnije u MBM-u, a na Flori obavezno[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />


tnx, nadala sam se ulovit ranije da ih stignem razmnozit.
velika gorica
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 20:55
Moje su lani bile dvije u jednoj vazi. Danas sam ih razdvojila, očistila, dodala komposta i smjestila ih na ulaz - neka ih svi vide, neka im se dive. Obožavam ih!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 22:13
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Moje su lani bile dvije u jednoj vazi. Danas sam ih razdvojila, očistila, dodala komposta i smjestila ih na ulaz - neka ih svi vide, neka im se dive. Obožavam ih!

LOL i ja danas se mislim gdje da je smjestim da je svi primijete jer je obozavam
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 12:35
moje nisu baš dobro prezimile.sitni listići su se osušili.ostale su samo dugačke gole stabljike.pokušala sam sijati sjeme jesenas,ali nije ništa izraslo
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 12:46
ja sam danas kupila jednu, ne cvijeta tako da ne znam boju,mala je,od prosle godine sve su mi se smrzle
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 20:39
i ja ih cekam!!!I am so happy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zaljubila sam se u njih...nadam se da cu se pravilno brinutn o njima!!!!!!hvala puuuunoooo jednoj dragoj osobi na tome ,bas me razveselila!!smile126smile79
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 13:32
evo ih......jupi!!!!!!!!!Embarrassed
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 19:44
idemo malo dignuti temu!

moje su prezimile, vani naravno.
na njima je čak i snijeg jedno jutro osvano. preživile su i evo, rastu punom parom!


ova lijevo je bijela! pokazalo se da je ona ipak osjetljivija od crvene. na njoj, ispod šume suhioga ostala je samo jedna grana. nadam se da će narasti!


jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 19:53
smile64Draga Antonija,uvjek se veselim tvojim ruselijama!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 19:56
Baš sam te Antonija htjela pitati kako su ti ruselije.
Moja velika je poginula, dvije male su dobro, zelene, ali nikako da krenu rasti.
Mislim da im je zapravo ove zime nedostajalo vode (bile su vani ali pod krovom) i da im je to štetilo više nego hladnoća. 
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 19:58
OTOK, da sigurno zbog vode. ja ove moje dvije zimi ispod tarace iznesem van, da ih zalijeva kiša. ove zime sam ih ja zalijevala jer nije bilo kiše!
samo ti njih prihrani, zalijevaj i na sunce, rasti će one!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 20:08
Predivne su vam! Ja još uvijek nemam ni jednu, ali samo iz razloga što ne znam kud bi ju smjestila po zimi. Pošto moje biljke ove godine dobivaju novi prostor, mogla bi nabaviti koju Approve
Mislim da sam ih vidjela nedavno u mbm-u...

Stvarno moram prestati zavirivati u sve teme, još nisam naišla na nešto što mi se ne sviđa smile156
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 09:57
nisu ni moje prošlogodišnje još krenula pa sam mislila da su se osušile, ali očigledno nisu - znači čekati .....
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.