Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 34>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:26
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ne, o Kc[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Ma daj.....pa gledala sam njihov web gdje sve imaju prodajna mjesta i nisam vidila KC
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:31
Shockedne znam...mi imamo Euroshop već 4-5 godina..
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:42
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley3.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Shocked" />ne znam...mi imamo Euroshop već 4-5 godina..


Ma nema veze...bitno da ima tk jeftinih kutijica
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:43
uze mi riječi iz ustaWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 13:53
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Famozna jajca! [IMG]smileys/emot0.gif" align="absmiddle" alt="smile39" />Mislim da bumo skoro otvorili klub"štitnjača" kolko nas ima! [IMG]smileys/emot15.gif" align="absmiddle" alt="smile96" />  Idući tjedan bih krenula sa printanjem fotkica na rižin papir! Na kojem printeru ste vi printali. Šteta mi je zeznuti papir odmah u startu ako netko ima već iskustva sa tim.


Šefi, svakako NE smije biti onaj kaj uvlači papire odozgora...već da ima ladicu.... ja ima onaj HP deskjet5652...on ima ladicu dolje ( paralelnu sa stolom )...najprije si fotkicu isprintaj na običnom A4 kopirnom papiru...zatim si na taj isti papir zaljepi selotejpom, malo veći neg je fotografija, komadić rižinog papira i tak printaj....
nadam se da si me skužila....divno sam to objasnila
 
 
Ali ja nisam skužila,....kako to ....prvo isprintati na običnom papiru, pa preko zalijepiti rižin papir pa kuda onda sa time???smile61smile68
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 14:08
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Famozna jajca! [IMG]smileys/emot0.gif" align="absmiddle" alt="smile39" />Mislim da bumo skoro otvorili klub"štitnjača" kolko nas ima! [IMG]smileys/emot15.gif" align="absmiddle" alt="smile96" />  Idući tjedan bih krenula sa printanjem fotkica na rižin papir! Na kojem printeru ste vi printali. Šteta mi je zeznuti papir odmah u startu ako netko ima već iskustva sa tim.
Šefi, svakako NE smije biti onaj kaj uvlači papire odozgora...već da ima ladicu.... ja ima onaj HP deskjet5652...on ima ladicu dolje ( paralelnu sa stolom )...najprije si fotkicu isprintaj na običnom A4 kopirnom papiru...zatim si na taj isti papir zaljepi selotejpom, malo veći neg je fotografija, komadić rižinog papira i tak printaj.... nadam se da si me skužila....divno sam to objasnila [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" />

 

 

Ali ja nisam skužila,....kako to ....prvo isprintati na običnom papiru, pa preko zalijepiti rižin papir pa kuda onda sa time???[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot118.gif" height="55" width="66" align="absmiddle" alt="smile61" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot124.gif" height="50" width="50" align="absmiddle" alt="smile68" />


Kad isprintaš sliku na obični papir, znat ćeš koliki ti treba biti komad rižinog papira..i onda izrežeš malo veći kak bi ga mogla zaljepiti selotejpom prek slike....kužiš?
Onda sve to ponovno staviš u printer i ponoviš isto printanje ali ovaj put će se otprintati na rižin papir...sve to radi zato da se ušteti na rižinom papiru... jer na ovaj način znaš koliki ti format treba
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 14:23
viš, ovo bi ja mogla probati...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 14:25
smile175smile203smile175smile168
 
Dobro je da nisam tražila i da mi nacrtaš....ali tko pita- ne skita!!!
 
Hvala, tak mi super sve objasniš!!!smile79
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 14:27
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

viš, ovo bi ja mogla probati...


To je jako zgodno kad nađeš neki motiv na internetu.....ja tak printam Da Vinchijeve Lede i Djevice

Kak se ja palim na rustiku ( shabby i sl ) i ne mogu pronaću uvijek željene motive na salvetama i decoupage papiru....koristim rižin papir za printanje sa interneta
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 14:28
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot56.gif" height="60" width="60" align="absmiddle" alt="smile175" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot81.gif" height="45" width="50" align="absmiddle" alt="smile203" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot56.gif" height="60" width="60" align="absmiddle" alt="smile175" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot5.gif" height="51" width="66" align="absmiddle" alt="smile168" />
 

Dobro je da nisam tražila i da mi nacrtaš....ali tko pita- ne skita!!!

 

Hvala, tak mi super sve objasniš!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />


Ma bi ja tebi i nacrtala ak treba....
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 14:31
direktno sa interneta? al to onda ne moraš lijepiti na obični papir ili? direktno na mjesto za papir umetneš A4 formatiran rižin papir i to je to?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 14:55
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

direktno sa interneta? al to onda ne moraš lijepiti na obični papir ili? direktno na mjesto za papir umetneš A4 formatiran rižin papir i to je to?



Moraš ljepiti jer je rižin papir pre tanak i pre sklizav....zgužvo bi se kad bi ga samostalno stavila u printer.... vjeruj mi...znam kaj pričam
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:01
vjerujem tiSmile osim toga, ja nisam nikad radila sa rižinim papirom tako da nemam pojma o detaljima...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:17
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

vjerujem ti[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" /> osim toga, ja nisam nikad radila sa rižinim papirom tako da nemam pojma o detaljima...


radiš potpuno isto kao i sa salvetama
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:17
Sve 5. Ali ja prebacim fotke u wordov dokument pa ih posložim točno tam di hoću i složim veličinu koju želim. Samo me muči tip printera. Na poslu imam onaj sa suhim prahom. Mislim da je bolje možda printati na onom printeru koji ima "ketriđe" kao boju!?
Jer kad sam printala salvetice na ovom s posla ( suhi prah) i nanjela ljepilo počelo se jako mrljati!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:19
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Sve 5. Ali ja prebacim fotke u wordov dokument pa ih posložim točno tam di hoću i složim veličinu koju želim. Samo me muči tip printera. Na poslu imam onaj sa suhim prahom. Mislim da je bolje možda printati na onom printeru koji ima "ketriđe" kao boju!? Jer kad sam printala salvetice na ovom s posla ( suhi prah) i nanjela ljepilo počelo se jako mrljati!


ma ok...jasno da si možeš prebaciti kam hoćeš i složiti kak hočeš...ja samo govorim o tome kad printaš fotku po fotku ....

cura u Lumosu mi je rakla da su najbolji ti, kak ti kažeš, printeri koji imaju " ketriđe "
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:27

jel ovakav printer ok? ima cartridge tintu..

View Raw Image' jQuery1221139530980="15">

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:27
Ma to stara! Thumbs%20Up
Tak sam si i ja gruntala. Ali bolje još pitati iskusne majstore!!! Hug
A ovo sa wordom mi je zgodnije jer ja zakeljim cijelu salvetu pa onda režem - probala i prošlo!
I to sam delala sa najjeftinijom bijelom jednostrukom salvetom. Ali su mi face nakon ljepljenja ispale tak da više niko nije bil fotogeničan!
smile42 Možda je tak i bolje! smile96
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:29
Miškopiško- jel nutra stavljaš malecke ketriđe? Malo veće od kutije šibica?

Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:29
da.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.