Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - InoxCimina kućica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


InoxCimina kućica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 28>
Korisnik
Poruka
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 13:42
Havala na posjeti i povalama: Waterlily, Kontesi, Hoyi, Medi, Smrcku, Triši, Suncuuu i KIKI`56. Dođite opet, tu ste uvijek dobrodošli.smile219
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 15:44
Thumbs%20UpClap
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 00:03
Setajuci , naletila sam i na ovih 14 stranica ... i ...... kako je rekla svojevremeno baka ..... nisam se makla dok ih nisam kao knjigu procitala a svaku sliku barem 2 puta pogledala !

Fenomenalno ! Genijalno !   smile181
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 20:39
Počašćen sam što se ovim moji stranica šetala dobra vila, a obradovan jer joj se šetnja dopala. smile188
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 19:19
Originalno poslano od člana Inox Inox napisao:

  Ne umušljam si da je to ispalo baš nešto super, ali za mene koji sam to radio prvi put u životu i za namjenu na vikendici, gdje nastojimo da sve bude nekako rustikalno i hadrasto, ja sam uglavnom zadovoljan.
 
Dragi Inox ne moraš si umišljati Trg je zbilja super, prekrasno je napravljen i najvažnije s vašim "potpisom" je dakle unikat.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 22:19
A evo i mene konačno opet na ovoj temi Embarrassed, dolazila ja dragi Inox ali nekak sam u posljednje vrijeme dosta zauzeta pa nikako da si uhvatim vremena sve prostudirati ...Ja sam se (moram se potiho pohvaliti Embarrassed) malo maknula od betona u zadnje vrijeme i bacila na nešto što me oborilo totalno s nogu, dekupaž i obnova u shabby chick verziji starog namještaja pa bi mi sad dobrodošla ona tvoja ponuda od prije nekog vremena za hodanjem i traženjem stare krame i otpada jer sam sve stare rezerve za sad iscrpila LOL. Ali da se mi vratimo na pravu temu, ovaj najnoviji pothvat mi je genijalan, sviđa mi se sve a pogotovo to što si pronašao lakši način da dođeš do onog što želiš (pod ovim mislim konkretno na način izvedbe koji si opisivao Lantani). Nije baš da gotivim patuljke (nadam se da se nećeš uvrijediti s ovom izjavom  Approve) ali ovakvim trgom bi se htjela u njihovu društvu prošpancirati.Bravo za oboje jer ne sumnjam da i Cimi nije pripomogla u izvedbi!
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 22:59
Vilmač, Tija i Ivnasmile219hvala!
Ivna kak bi se ljutil radi patuljaka pa svjesan sam da je to Cimina i moja infantilana preokupacija. Prije samo nekoliko godina  smatrali smo ih velikim kičem. Zadnjih godina otkako imamo našu kućicu u prirodi i kad smo tamo, živimo, kako volim reči, u jednoj drugoj dimenziji u kojoj su nas patuljci osvjoli  i unjeli jednu neozbiljnu i veselu notu. Rustikalno okruženje i atmosfera koju nastojimo stvoriti tolerira i ponešto kiča pa tako i njih.
U vezi Tvoje nove stvaralačke preokupacije, zanima me da li je već negdje na forumu moguće vidjeti materijalne dokaze Tvojih uspjeha?
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 15:37

U vezi Tvoje nove stvaralačke preokupacije, zanima me da li je već negdje na forumu moguće vidjeti materijalne dokaze Tvojih uspjeha?
[/QUOTE]


    Ponukana tvojim pitanjem, našla sam si mjesto (u dnevniku, on svašta trpi Wink) gdje sam pokazala bar mrvičku onoga što mi je ovo ljeto oduzelo puno slobodnog vremena.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 23:41
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

...... Nije baš da gotivim patuljke (nadam se da se nećeš uvrijediti s ovom izjavom  Approve) ali ovakvim trgom bi se htjela u njihovu društvu prošpancirati.Bravo za oboje jer ne sumnjam da i Cimi nije pripomogla u izvedbi!


Taj dio Tvog posta ostao sam dužan komentirati i da znaš nije pod pritiskomsmile155
Cimi je u najvećoj mjeri zaslužna za umjetnički dojam uloženih oblutaka koje je svesrdno polagala u beton. Kako je napisala u tvom "dnevniku"...."Nas dvoje i gora zelena".
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 00:00
Eh, da nisam niti sumnjala, vidi se (laka, profinjena) ženska ruka smile155 LOL ! Cimi, svaka čast  Thumbs%20Up !
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 02:06
slučajno sam zalutala ovdje... i ostala... pregledala sve stranice, pročitala sve riječi, dobro se nasmijala i jednostavno uživala...

predivno preneseno riječima i slikama... i krasno je kad se nađe tako dvoje ljudi, meni moji samo vrte glavom i očima, a ja dok imam svoj komadić zemlje, presretna...

Super je što sve ruke i glava kad su složni mogu napraviti! Thumbs%20Up
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 08:11
Morana, nisi Ti zalutala. Ti samo još uvijek istražuješ i otkrivaš kutke ovog našeg foruma jer si, kako vidim, tek mjesec dana prisutna na njemu. Veseli nas da Ti se svidjela šetnja kroz našu priču. Naravno, nakon daljnjih pretraživanja CiF-a naići ćeš na još puno lijepih prića i ljudi koji to pričaju sa dušom. Iznenadit ćeš sesmile181!
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 15:09
Ipak sam prije lutalica nego istraživač Smile

Da, jako mi se svidjela šetnja, bila je vrlo bajkovita i inspirirajuća.

Valjda ću "nalutati" na te ljude ubuduće, ali dotad ove stranice ostaju moj favorit Smile Nadam se da ne smeta Big%20smile
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 20:31
Originalno poslano od člana Morana Morana napisao:

Ipak sam prije lutalica nego istraživač Smile

Da, jako mi se svidjela šetnja, bila je vrlo bajkovita i inspirirajuća.

Valjda ću "nalutati" na te ljude ubuduće, ali dotad ove stranice ostaju moj favorit Smile Nadam se da ne smeta Big%20smile


Naprotiv, uvijek dobro došla.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 17:16
Hvala lijepa Smile

a sad cekamo jos izvjestaja Smile
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 17:34
Ovo je jedna od tema na koju redovno dolazim. Oduševljena sam originalnim idejama. Posebno mi je drago što je svaki uradak dokumentiran slikama od početka do kraja radova tako da se može vidjeti pravi napredak. Ne moram ni naglasiti da sam mojima doma već dodijala jer ih stalno zovem da im pokažem ovaj mali raj. Moram priznati da mi u ponekim vrtovima patuljci djeluju pomalo kičasto, ali ovdje je sasvim drugačiji slučaj, jednostavno pripadaju ovom trgu kojeg uveseljavaju svojim prisustvom.
Dolazit ću i nadalje da iz prikrajka uživam zajedno s vama.
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 13:46

Evo, nakon skoro dvije godine stalnog dolaska u vaš raj, odlučila sam se javiti i poželjeti tebi i Cimi još puno,puno godina uživanja u ovoj ljepoti, a i nama s vama.

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 13:57

Pratim vas stalno, ali ne ostavljam uvijek pisani trag.

Ali sada jednostavno moram napisati da sam ostala zadivljena vašim trgom. Ispao je super, kao da ga je radio neki profesionalac.
Ovo je dokaz da se sve može napraviti ako postoji i volja.
Bravo još jednom!!!
 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 18:37
Nisam baš neki govornik ni pisac pa mi fali riječi kojima bi opisala svoje osjećaje nakon pronalaska ove teme. Već sam bila oduševljena Cimicifuginim rajem , a ovo je sad još točka na "i" .  Oduševljava me vaš odnos prema prirodi i jedno prema drugom nakon toliko zajednički provedenih godina. Kad to vidi, čovjek se stvarno zamisli i počne drukčije gledati na život ! Vi ste nepresušno vrelo inspiracije i hvala vam na tome !
 
                                         smile79
 
               
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:58
Morana, nije baš lako kontinuirano imati nove priloge za ovu temu, ali valjda će se nešto pojaviti.

Lana 2, hvala na dolasku i drago nam je da uživaš s nama. Veseli nas i Tvoj drugačji pogled na naše patuljke. Znaš, iskreno oni i jesu kič, ali stvoreni su za prirodu i u takvom okruženju dobivaju drugu notu i uveseljavaju vlasnike kao i ne pre stroge promatraće.

Tomica, zar Ti se stvarno čini da već dvije godine posjećuješ naš raj jer Cimi i ja smo na CiF-u tek (uskoro) 1 godinu, a Ti nepuna dva mjeseca dulje od nas. Dokaz je da Ti je na ovom forum lijepo, kad Ti se čini da si ovdje već skoro 2 godine. No, kako bilo da bilo, drago nam je da i Ti uživaš u onome u čemu uživamo Cimi i ja.

Proljeće, ponosimo se Tvojom zadivljenošću trgićem koji je nastajao kroz 2 ljetna mjeseca pa je pomalo zapostavljeno dovršavanje dviju započetih skulptura/instalacija. No, sad su one na redu.

Anastazija, zahvaljujemo Ti se na lijepim riječima. Veseli nas ako nekoga inspiriramo i uspjevamo pobuditi  drugačiji pogled na život.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.