Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 137138139140141 260>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 20:22
smile227koliko mačuhica, a baš su lijepe....meni je za oko zapela ona bijela sa tamnoplavim trepavicama od novih , a od starih kao i Hani ona bije lavande, a tek ruže..... i to topalovićke..... moje topalovićke su preko 20 godina stare i još su u dobroj formi. Baš me raduje da ih ima na našem tržištu....... eto za mene su "marka povjerenja"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 20:38
Fala draga Katica kaj si svratila! smile78Ova informacija da su tvoje topalovićke već dvadesetogodišnjakinje u dobroj formi je više nego odlična! Maćuhice su takve kakve jesu...meni su lijepe, drago mi je da ti se sviđaju, ali drugih vrsta više nije niti bilo, tak da sam sretna da sam i ikakve našla.... 
Za sve one koje interesiraju ruže od Topalovića....imate ih u Dubravi na placu u vrtnom centru!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 22:29
E,sad fakat više nigdje u Zagrebu nema mačuhice za kupiti.
Sve šta je i ostalo ,sve je otišlo k Flaviji .
Veliš, mačuhice su takve kakve jesu, ma ,draga Flavia,predivne su ti .
Kak če to samo lijepo izgledti u stupu i fontani .Jedva čekam da vidim.
A ruže,nisam ni imala pojma da postoje Topalovečke.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 22:44
Ima Štefek još maćuhica, rekla je ova prodavačica na placu da bude sutra još donijela LOL...samo kaj nije bilo u istoj boji toliko koliko je meni trebalo, pa sam si morala nekaj skombinirat....ja sam si bila nekaj zamislila sve iste boje za fontanu...da nije uvijek sve šareno...nek jedamput bude nekaj i malo "finijeg" izgleda...i eto vidiš...suđeno je da se šareni LOL
A ruže...nisu topalovečke, nego Topalovićeve recimo, iz rasadnika Topalović....to su poznati uzgajivači kvalitetnih ruža, evo veli Katica da su njene već dvadesetogodišnjakinje i još uvijek u dobroj formi!
Sutra je sadnja maćuhica...a valjda bu i koja slikica pala...ak bu dobro ispalo...da se ne sramotim ak nebude...
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 23:27
upravo sam prošetala da vidim novosti, pa ti si se lijepo ponovila sa maćuhicama i ružama, kakva raskošClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 23:33
Pozdrav draga Lorica, drago mi je da su ti se dopali moji noviteti...znaš kak ti znaš reći...malo sam si "priuštila" smile78
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 23:38
Dobar izbor! Žao mi je što nisi pronasla macuhice kakve si htjela ali šarenilo daje vise živosti i sigurno ce dobro izgledati na konačnom boravištu!smile161
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 23:44
Hvala Lili!....ja isto mislim da će u konačnici biti dobro...vrijeme će pokazati smile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 00:17
O majko mila ja se divila mojim dvjema maćihicama kupljenih ovu godinu, a ova 90smile39. Nije bitno koliko ih je , nego koliko ih volišWink.

I ja sam ovu godinu posadila žutu mjesečarku od Topalovića, od 4 koje imam najbolja jeThumbs%20Up
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 00:38
Smrckić, Smile ma stvarno nije bitno koliko ih ima...ja ne bi toliko kupila da mi ne treba, jer, recimo, ta moja fontana ja baš dosta velika i ako stavim premalo sadnica ne izgleda lijepo...znači ili će biti kako treba...ili neće biti ništa...
Super za tvoju žutu ružicu Clap, a koja ti je to ružica što je nazivaš mjesečarka...često se spominje taj izraz...a ja baš i neznam u koju kategoriju spadaju te "mjesečarke"...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 00:47
Ma kako ne znaš Flavijica smiley1269.gif. Evo tu nešto piše o mjesečarkama, na mojoj je bio takav naziv.

<>http://209.85.135.132/search?q=cache:L9DJ7Auz4LQJ:www.rasadnik-milic.hr/oruzama.asp+ru%C5%BEe+mjese%C4%8Darke&cd=1&hl=hr&ct=clnk&gl=hr

Ma ja se samo tješim da nije bitan broj, jer imam samo 2 maćuhicesmiley1507.gif, a i nisam ih vidjela 2 tjednaCry

Već zamišljam kakvu ćeš ljepotu napraviti od toliko lijepih biljčica
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 08:20
FlaviaaaaCryCryCry
Pokupila si sve!
LOLLOLLOL Šalim se. Ali kaže narod da vrag ide na hrpu *** je l'Wink
A ti kud će suza neg na oko, naletila na predivneee maćuhice!ClapClapClap
Ružu neću spominjati!Wink 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 09:58

Fala ti Smrckić na informaciji.....smiley1507.gif...znači da je naziv mjesečarka drugi naziv za čajevku ružu.....čula sam taj izraz mnogo puta, ali nisam baš bila sigurna na šta se točno odnosi, tj na koju podskupinu ruža....te čajevke je recimo moja baka zvala "šipkovače"....Smile

Bakić, nisam sve pobralaLOL...danas budu sigurno došle i na vaš plac...taman toliko koliko vama treba....uopće ne sumnjam u to! Smile
...to sa poslovicom....vrag ide na hrpu...to je živa istina...LOL...ja sam se sto put uvjerila u to..nikad jedno dobro ne dođe samo, a niti zlo...uvijek bude više toga za redom.....čekam izvještaj o maćuhicama sa riječkog placa! smile72
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 11:16
Evo...maćuhice su hvala bogu posađene.....u vremenu dok nije bilo kiše, iako je već ponovno počela onako dosadljikavo pomalo padat....na dvorištu blata do koljena LOL...i slikice nisu baš nešto, a i biljčice trebaju neko vrijeme da se oporave od presađivanja....na ovim se slikicama vidi da to i nije nešto jako puno sadnica maćuhica..."izgubi" se to na većoj površini...Wink
 
...ovo je cvjetni stup
 
ovo je fontana
 
a ovo je ona maćuhica što Hana veli da je boje lavande...danas je prljavo roze boje....
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 11:35
prekrasno, pravi si maher za posložiti biljke
žuto-plava kombinacija dijeluje profinjeno,vedro, živo smile71
a fontana veselo, cvijetno, razigrano  smile169
kad sunce grane bit će veselo u tvome tvorištu
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 11:45
smile55, baš si ih lijepo posložila.

Danas sam u trgovini mislila na tebe, vidjela sam božićne kaktuse, pa mislila da uzmem ili ne, pa si mislim - rekla bi Flavia - pa kaj, samo 7 kuna,
pa uskočili u košaricu
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 13:04
Baš je predivno Flavia, sve mačuhice mi se sviđaju i jako lijepo izgledaju u fontani i cvjetnom stupu
Na vrh
MihaS View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MihaS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 13:13
Ovo je kombinacija iz snova, prekrasne biljke i cvijece, voce i vocni kolaci i rottweiler :-)
Gdje si nabavila tolike vrste clematisa, ja sam ovdje u VK uspijela samo naci clematis montana, nemamo vrtni centar Unhappy
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 13:14
Jako lijepo Flavijica.
 Jeste li sami pravili tu betonsku fontanu?
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 15:30
Prkrasno,prava cvijetna raskoš!smile58
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 137138139140141 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.